Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Morsko-cvjetni ugođaj
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Morsko-cvjetni ugođaj

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 313314315316317 370>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 1 Glasova, Približno 5,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
gute Fee View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 23 Lipanj 2010
Lokacija: tu i tam
Status: Offline
Bodovi: 7699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gute Fee Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2012 u 00:18
Lantana draga , uopce ne skrivam da imam komplekse kad vidim tvoj vrt ! Sve sto sam god vidjela to je velicanstveno !    smile55
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2012 u 11:15
Uvijek s puno radosti zavirim k tebi!!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2012 u 13:56
sad sam dosla da pokupim malo poz.energije i toplote ,i bas mi je prijalo
Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2012 u 14:13
 Kod tebe je uvjek jako lijepo, uvijek nešto cvijeta. Njevica je prekrasna, iako cvijet jako liči cvijetu iberisa, mnogo više mi se dopada. Donijela sam od tebe tri pelcerića i sva tri su se primila. Jedan je već izbacio pupoljke. smile79
 
Na vrh
Lovro View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2010
Lokacija: Varaždin
Status: Offline
Bodovi: 4174
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lovro Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2012 u 14:16
Kad kod nas stisne zima, svi bježimo na more!
Lantana, evo nas da se malo ugrijemo i naužijemo prekrasnog rascvjetanog cvijeća!
Varaždin, stari moj grad!
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2012 u 17:26
Kod tebe zaista cvijet do cvijeta,crveni sedum  mi se baš dopada,no interesuje me da li još imaš Alstroemeriu-Peruanski ljiljan čini mi se da sam pročitala negdje da to imaš,jeli ti još uvijek u životu smile78
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2012 u 18:14
Sarajka imam Alstroemeriu, moja je i sad visoka ovo 20 cm, roza je boje. To je cvijet koji jako dugo traje u vazi. Trebaš li?

Tikvić drago mi je da se primila, ona u početku jako sporo ide, ali kad krene onda je pravi grmić. Moja bivša susjeda je ima u velikim žardinjerama na ulazu u dvor i djeluje zimi izvrsno.

Svima ostalima pozdrav, i danas je bilo lijepo vrijeme, pa sam malo sređivala cvjetni zid, toliko se toga naguralo da sam morala dobro prorijediti.

Želim vam lakuć noć, MM je išao na lignje bit će ručak sutra, a ja sam  se uz ovu sliku zalaska sjetila one pjesmice


Dohvati mi tata mjesec
 
…dohvati mi tata Mjesec,
da kraj mene malo sja,
dohvati mi tata Mjesec,
da ga rukom taknem ja…

…Mjesec mora gore sjati,
ne smije se On skidati…
…On mora kod Zvijezda biti,
put Zvijezdama svijetliti,
da zvjezdice kući znaju,
kad se Nebom naigraju…

…i na Zemlju mora sjati,
da zec vidi večerati,
da jež vidi putovati,
da miš vidi trčkarati,
da bi ptice mogle spati…

…i da tebi moje dijete,
Mjesec lagan san isplete,
od srebrnih niti,
pa da snivaš i ti…








život je more
Na vrh
Mira K View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 16 Rujan 2009
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 5574
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira K Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2012 u 18:26
Kako romantično i lijepo....Thumbs%20Up
Rijeka

Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Siječanj 2012 u 12:34
 Sjećam se i ja ove pjesmice još iz dječijih dana. Hvala što si me bar na tren veatila u djetinjstvo!
 Slika sutona je za 10!
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Siječanj 2012 u 10:42
Htjela sam napisati da su ti lijepe zimske slike vrta ali na tim slikama nema ni Z od zime, ima više boja nego ljeti Thumbs%20Up.
 
Zalazak je famozan i romantičan Embarrassed
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Siječanj 2012 u 13:12
uvijek mi je impresivna pjesmica..ja još i sad gledam u mjesec kad se nađem vani po mjesečini i sjetim se stihovasmile79
Na vrh
sarajka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3644
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarajka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Siječanj 2012 u 17:32
Hvala ti Lantana ako budeš dolazila u maju kod mene rado bih mali pelcerčić,a slika i pjesma o mjesecu su predivni,još kada si spomenula lignje već sam zamislila sliku  romantične većere  a mjesec sija ,more se ljuljuška ,ma postadoh odmah romantična,ali bi bilo lijepo sjediti i uživati u takvom okruženju

Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Siječanj 2012 u 20:59
slika je smile186
Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Siječanj 2012 u 17:41
smile120KAKO SI TI MENI ROMANTIČNA!Clap
A SLIKA!
"Mića rožica" sa otoka Krka - Omišalj
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Veljača 2012 u 21:56
Evo sreća što imamo struju i internet, mene je okovao snijeg, tj. led sve se smrzlo, a nizbrdica, klizi, puše orkanska bura, jedva sam se vratila iz posla.

Danas je mome Roku 8. rođendan i cijeli dan mislim na njega. Prije 8 godina išli smo gliserom hitne pomoći ja i njegova mama za Split, što bi bilo da je ovakvo vrijeme.

Veliki moj dečko sretan ti rođendan, voli te tvoja nona smile71


U vrtu bi bilo lijepo samo da ne puše tako jako.
Pozdrav svima iz hladnog i snježnog Bola! smile79


život je more
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Veljača 2012 u 22:08

Prekrasne snježne slike,nadam se da biljkama neće smetati i da će se oporaviti.Tongue

Nigder lepše kak je vu Međimurju
kam se zglednem ružice mi cvetaju.
Na vrh
palcica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 15 Svibanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 687
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje palcica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2012 u 13:42
Ajme snijega ima i u Bolu, jučer nešto padao malo u Ložišću (kaže mama)...danas neka ledena kiša
al zato u mene napada...ko da sam na sjevernom polu....pozz Lantani i mom Braču
Na vrh
tikvić View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2349
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tikvić Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2012 u 13:52
 Malom Roku želim sretan rođendan i mnogo zdravlja i sreće!!!!
 U svakom vrtu ista slika!!!!!!
 Sveje bijelo, sve je bijelo, grad i selo, šuma, gaj.........
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2012 u 16:18
Kako je rekla Otok snijeg  je za nas ipak doživljaj. Danas je opet padalo, ja nisam baš ozbiljno shvatila ovu najavu snijega i svi kaktusi i sukulenti su ostali vani, danas sam ih ipak stavila u kuću, počelo je sve lediti, vani idemo preko susjedovog polja, danas su tek lokalni bageristi malo pročistili puteeve.

Evo malo snježnog cvijeća





















Pogled na ruže


Ispod zida


I za kraj ubrala polusmrznute ruže

život je more
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Veljača 2012 u 16:31
Roku želim sretan rođendan!
prekrasne sniježne slike si napravila, nadam se da snijeg neće naštetiti biljkama.
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 313314315316317 370>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,421 sekundi.