Početna stranica Početna stranica > Humanitarna akcija - CVJETNA DRUŽINA – to smo MI!! > Humanitarna akcija za djecu smještanu u SOS dječjem selu > Cvijet.info za SOS Ladimirevce: JESEN
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Šta sve kupiti??
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Šta sve kupiti??

 Odgovori Odgovori Stranica  12>
Korisnik
Poruka
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Šta sve kupiti??
    Objavljeno: 04 Studeni 2008 u 11:21
satanje ziro racuna je oko 2000kn.... tocan iznos javim danas kada sestra jos provjeri u banci!!
 
e sada se trbemo organizirati sta i koliko toga kupiti...
 
posto je sezona macuhica, trebamo se dogovoriti sta jos da uzmemo uz njih.
 
znam da treba par vreca zemlje u pojedine zardinjere jer nam je zadnji put falilo, pa mislim da je stanje ostalo isto i ovaj put. tako da par vreca zemlje ne bih skodilo..
 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2008 u 11:27
Sto se tice macuhica rekli ste da ih uzmete od mene.... ja sam malo bio protiv toga da ne bih ispalo da iskoristavam sve ovo skupa ....
 
skukob interesa ili zlouporaba polozaja.... kako je to ovih dana popularno na tv.
 
no dobio sam par pp. i na forumu ste napisali da nece biti tako i da tako ne mislite...  (ako netko ne misli tako neka slobodno kaze da ne bih nastao problema oko toga)
 
 
 
 
ja prodajme macuhice po 3kn. i sve su hibridi tako da nije ne znam kakav proizvod lose kvalitete.
 
a posto sudjelojum u svemu tome i ja kao i svi vi....
Ja cu pokloniti za svaku jednu kupljenu po jos jednu "gratis" macuhicu.
 
naravno ako ste za?!
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2008 u 11:29
naravno da jesmo Smile 
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2008 u 11:47
Nema rasprave! Tvoje mačuhice se sade u Ladimirevcima!!! Big%20smile
Tu se igramo

http://satyninabajka.blogspot.com/
Na vrh
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2008 u 12:18
Admine pridružujem se ostalima jer ne vidim razloga zašto nebi uzeli tvoje maćuhice. A što se tiče kvalitete moram reći da si previše skroman, biljčice su ti super. One tvoje koje si mi poklonio na zadnjoj kavi predivno napreduju i neprekidno cvjetaju u žardinjerama na lođi. Tongue
Na vrh
rijeka53 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1517
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rijeka53 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2008 u 12:49
rijecki glas- ovi su isto tako ZA
Čips - umjetnost prodavanja jednog krumpira po cijeni cijelog kilograma
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2008 u 13:51
Ja cu pokloniti za svaku jednu kupljenu po jos jednu "gratis" macuhicu.
 
 
Admine, ti ćeš opet biti na gubitku!!! Ne razumijem zašto ti je neugodno ako mi od tebe kupimo maćuhice???Wink
 
Samo se ti nemoj previše razmišljati tko bude što rekao, sve će to biti ok!!!
smile78
 
Na vrh
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2008 u 13:52
admy

sve rijeci pohvale....svaka cast....smile128
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2008 u 21:51
admine, nekada je skromnost bila vrlina, ali u današnje vrijeme je raritet!
smile58
Pohvalno, ali u ovom slučaju nepotrebno!
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Studeni 2008 u 07:23
oki doki.....
 
 
a sta jos treba da uzmemo uz macuhice i zemlju???
Na vrh
skitnica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1556
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje skitnica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Studeni 2008 u 17:57
ja imam pitanje?zar nebi bilo najjednostavnije da netko tko je blizu uzme malo vremena ode pogledati što se ima a što fali.ako je moguče neki znalac sa ukusom i onda neka kaže što treba.ovo je samo prelijevanje iz praznog u šuplje.ostali tko več može doči če pomoči u realizaciji,odnosno instalaciji cviječa i ostaloga.u našem narodu se kaže"sto ljudi sto čudi"nemožeš sve zadovoljiti što i nije cilj.bitno je da oni maleni budu sretni.
mi smo djeca cvijeća
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Studeni 2008 u 18:29
Skitnica,nekolicina nas je bila već tamo(pregledaj cijelu temuWink)i dogovor je bio ,sa njima tamo,da u jesen donesemo maćuhice.
To je o tom a sad o ovome kaj Admin pita.Ovako,novaca nema baš previše i moje mišljenje je da se sad samo maćuhice odnesu jer smo već nešto spominjali Božićni posjet(ili pošiljku) sa božićnim zvijezdama.Mislim da se neće do onda sakupiti dovoljno novaca još i za to(kad nam je trebalo toliko mjeseci za 2000kn).Cure iz salvetne su radile svašta lijepoga i mislim da ti uradci sa maćuhicama budu sasvim dovoljni za ovaj put.
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Studeni 2008 u 18:49
shasha je li u redu ako donesemo igračke, pribor za crtanje i slične stvari....?
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Studeni 2008 u 20:25
mislim da je ok... i da se nitko nece buniti....
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Studeni 2008 u 20:51
Sasha- potpisujem sve što si rekla!

Tu se igramo

http://satyninabajka.blogspot.com/
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2008 u 12:31
Samo da kazem da sam dibio i par paketa sa predivnim radovima ovih dana koje cemo isto tako ponjeti u selo!!!
 
moram provjeriti imena posiljatelja da nebih nekoga izostavio pa da se ne naljuti!!!
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2008 u 13:51
Originalno poslano od člana administrator administrator napisao:

Samo da kazem da sam dibio i par paketa sa predivnim radovima ovih dana koje cemo isto tako ponjeti u selo!!!
 
moram provjeriti imena posiljatelja da nebih nekoga izostavio pa da se ne naljuti!!!
 
Svoje šaljem po bubamari.... nisam bila sigurna da će stići na vrijeme ako šaljem poštom, pa sam se odlučila za bubamaru.
Ona je jedno veliko smile86
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2008 u 13:59
ma vas dvije ste smile86smile86
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2008 u 14:31
za ovo ste zaslužni samo vi, ja sam se samo priključila Vašoj ideji.......
Embarrassed
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2008 u 15:03
Samo da vas obavjestim da ima 12 kuca!!!!
 
tj. ima 16 kuca u selu ali ih 4 kuce nisu naseljene!!!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  12>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,297 sekundi.