Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Lollypop rani radovi :))
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Lollypop rani radovi :))

 Odgovori Odgovori Stranica  123 10>
Korisnik
Poruka
lollypop View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje


Pridružen: 29 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 214
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lollypop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Lollypop rani radovi :))
    Objavljeno: 04 Studeni 2008 u 22:23
ovako to izgleda...
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
lollypop View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje


Pridružen: 29 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 214
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lollypop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2008 u 22:25

limene kantice

kaktus se nakrivio, bit ce bolji kad ga presadim...



pluteni podmetaci...

Na vrh
lollypop View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje


Pridružen: 29 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 214
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lollypop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2008 u 22:31
ovo je moj prvi uradak i danas kutija za decoupage tehniku :)


poklopac od kutije


okvir za slike

Na vrh
lollypop View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje


Pridružen: 29 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 214
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lollypop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2008 u 22:32
limena kutijica
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Studeni 2008 u 22:34
jako dobro izgleda Smile
Na vrh
spring View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 786
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje spring Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Studeni 2008 u 07:43
Jako jako lijepo!!
Kantice mrak da mi ih ja samo nabaviti ali doći ću barem do jedne..
ne znam šta je ono okruglo na čeku su medeki ali to mi je baš slatko!!
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Studeni 2008 u 08:15
Sviđa mi se tvoj stil - pomalo minimalistički
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Studeni 2008 u 08:29
Ma super ..samo naprijed ...

A gdje nabavljaš ove limene kantice?
Na vrh
gortyna View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 04 Studeni 2008
Lokacija: Sweden
Status: Offline
Bodovi: 173
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gortyna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Studeni 2008 u 10:10

Sve je bas super

Mede su preslatki, a ideja za okvir za slike je odlicna

Thumbs%20Up

Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Studeni 2008 u 10:11
kantice su genijalne,dosada neviđene,i mene bas zanima gdje si ih nabavila.i ostali radovi mi se sviđaju,samo tako nastavismile141
Na vrh
lollypop View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje


Pridružen: 29 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 214
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lollypop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Studeni 2008 u 14:06
ove limene posudice s poklopcem  su iz ofertisime. jedna je 9 kn, ima i vecih i manjih, kockastih i svih oblika. preporucujem DOOOOBRO oprati alkoholom jer su valjda premazane necime da izdrze od kine do nas :)

tih limenih posudica ima u u plodinama, 12 kn su tri komada; veca manja i srednja u kompletu.

kantice su prastare, ali danas sam kupila jednu slicnu u ofertisimi po 19 kn, ima neke leptire naljepljene, ali njih cu maknuti. vecih kantica sam vidjela u sumoopskrbi po 30kn (malo too much).

uh.

nakon ovakog iscrpnog izvjestaja, ne smijem se zaboraviti zahvaliti na pohvalama.
Na vrh
lollypop View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje


Pridružen: 29 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 214
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lollypop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2008 u 21:36
svijećnjaci

Na vrh
spring View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 786
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje spring Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2008 u 22:04
Baš su slatki ovi svječnjaci!!!
Na vrh
gortyna View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 04 Studeni 2008
Lokacija: Sweden
Status: Offline
Bodovi: 173
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gortyna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2008 u 10:56
Lijepi rozi cvjetovi bas izgledaju odlicno. Clap
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Studeni 2008 u 11:04
...Imam škrinjicu sa tim motivom.....baš bi mi uz nju pasali ovi prekrasni sviječnjaci
Na vrh
lollypop View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje


Pridružen: 29 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 214
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lollypop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2008 u 12:02
okvirici za slike - ofertisima 9 kn


kutija za vino

Na vrh
lollypop View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje


Pridružen: 29 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 214
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lollypop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2008 u 12:05
lampa - keramicka, orginalno je bila modro-roza (?!)


drveno ogledalo - cekam da se potpuno posusi pa da ga operem i odrezen jos ove viskove po samom ogledalu


Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2008 u 12:06
Sad ću ja tebe pitati gdje si kupila kutiju za vino i koliko kn?
Na vrh
lollypop View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje


Pridružen: 29 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 214
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lollypop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2008 u 12:11
nasla sam u spajzu neku reklamnu "cement - nasice" :)
ali snimam ih po gradu pa ako nadjem neku slicnu - javim...
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2008 u 12:28
Originalno poslano od člana lollypop lollypop napisao:

nasla sam u spajzu neku reklamnu "cement - nasice" :) ali snimam ih po gradu pa ako nadjem neku slicnu - javim...


Najviše volim takve izvore nabavke repromaterijla ( špajza, podrum, mamina kuhinja i ormari )
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 10>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.