Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Dnevnik radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Dnevnik jedne ruze
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Dnevnik jedne ruze

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 6>
Korisnik
Poruka
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Prosinac 2008 u 21:41
nazalost propale su mi 3 ljubičice,neki listovi mi se uopče nisu primili,dok je ostatak  ljubičica super! nazalost reznica jedne ruže mi je isto propala :(
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Prosinac 2008 u 13:47
kupila sam 2 ljubičice prije jedno 2 tjedna,i primjetila sam danas da mi na jednoj ljubici na lišću ima rupe! kad sam ljubice donjela kući sve su bile zdrave,listovi čitavi,a sad izgleda da imam problema sa gusjenicama? male stetočine nigdi ne vidim,sta da radim? list mi je otpao,sad je samo stabljika ostala,ako list stavim u zemlju hoče li se primit?

listovi ljubica koje su bile u vodi usahle su Cry a taman su počele pustat mali korjen,i bas kad sam se pondala da sam ljubicu spasila listovima i da cu je tako spasit i sačuvat ono na kraju nista! Cry
Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Prosinac 2008 u 13:48
Svakako pronađi gusjenicu koja uništava listove tvojih ljubičica.One su neuočljive jer su iste boje kao i list.
I ja sam se namučila dok sam ju pronašla .Htjela mi je pojesti cijelu pelargoniju.
Zdravi list ljubičice upikni u zemlju i uz veliku strpljivost niknut če ti nova biljka.
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2009 u 21:32
evo malo slika mog balkona i malog kutka u dnevnom boravku

pogled sa balkona na Mosor


malo cvjeća,ruze su gore u onim prvim slikama,ovo dole su hortenzije,1 mini ruza,i reznice ruza,no nazalost propale su ambasador,lili marlene,i double delight


reznice
om/albums/hh382/miatina/Picture258.jpg[/IMG] sonia


kutak u dnevnom boravku

mamn qumkvaj


Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2009 u 21:36


ova slika je trebala ić s onom prvom gore al mi nije uspjela vec ovako zasebno
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Siječanj 2009 u 18:59
danas su mi stigle lukovice amarilisa od Hotrija! jedna lukovica je pustila mali list smile127 i ima novi izboj sa strane lukovice,lukovice su posadene i sad cekam da se prime. 
Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Siječanj 2009 u 14:36
Rose,drago mi je da ti se bar nešto primilo od ruža.Baš ih je lijepo vidjeti kako puštaju zelene listiće dok se njihove mamice u Zagrebu još smrzavaju .
Imaš jako lijepo cvijeće u sobi.Pogotovo su divni amarilisi.
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2009 u 22:09
danas sam isla zalit cvjeće na balkon,kad ono sve u pupu! ruze,hortenzije,mini ruza puna novih izboja... smile64 vrime je bilo lipo pa sam posadila lukovicu amarilisa koju sam dobila jos u 11 mjesec,vani je prezimilo na hladnom i u novinskom papiru a danas posadeno,nadam se da ce primit i da cu uskoro imat jos jedan amarilis.
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Siječanj 2009 u 10:15
ura za tvoje biljke!
jedva cekam da se i kod mene pocnu buditi
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Siječanj 2009 u 13:57
Rose, svakim danom opravdavaš ime na forumu, vidim neke ruže se pelcaju, uspjet će moraju.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Siječanj 2009 u 15:02
Rose ti si jedna sretnica... već možeš uživati u cvijeću  a osobito u ružama!!!
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Siječanj 2009 u 15:15
kod mene je sve to nekako brzo.... tek sto je lisće otpalo sa hortenizja one su ponovo u pupu,ako ovako nastavi sto ce biti na proljeće? ali zato ljubice sporo uspjevaju
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Veljača 2009 u 13:41
lukovice amarilisa koje sam dobila od hortija su krenule! počeli su nicati mali izdanci! smile213smile213(kuc kuc u drvo)
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Veljača 2009 u 14:14
Amarilisi će ti biti predivni, a hortenzije i kod mene već pupaju, pa mogu misliti kako je kod tebe sve puno naprednije.smile78
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2009 u 17:10
posadeni đirani koje sam dobila od kaće,čuvarkuća,3 grančice hibiskusa,i sestri posadila njene spice raznog voća:limuni,naranče,nesto je već nabubrilo i niklo jos u vodi,sad sam to posadila pa da vidimo sta ce bit od tih špica.LOL
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2009 u 18:43
S obzirom da ja tek trebam nabaviti ruže do tada se šlepam i uživam u tvojima WinkClap
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2009 u 14:49
jutros mi je stigao paketić od mame,pa sam se odmah dala na posao
 
prvo su posadeni tulipani i narcisi



zatim sam posijala sjemenke nevena,hibiskusa,bucmastog suncokreta i vučike,no zbog nedostatka posuda za sijanje je posluzila i kutija od mljevenog mesa


ovako to izgleda na balkonu




posluzila je i kutija od namaza




ovo sam nedavno posadila ova 3 kaktusa

slika nije bas najbolja ovaj sukulent imam godinama sad cvate







Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2009 u 15:19
Amarilisi




hibiskusi-pelceri koje sam na kavici dobila od kaće,zazelenilo se na vrhu,uskoro ce izbiti listovi



pelceri viseće pelargonije


Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2009 u 16:07
Bravo Rose ima biljčica za cjeli Split, izgleda da će sve biti uspješno.
Jučer sam ti poslala malo lukovica, valjda će stići ponedjeljak.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2009 u 11:54
Dana s sam posadila anemone,frezie,allium i tigridiu. Hvala Trisa!  Jos samo da vrijeme krene na ruku pa da se sto prije primi. narcisi i tulipani svakim danom sve vise proviruju,oni če mi medu prvima procvjetati,bas se veselim! 
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 6>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,238 sekundi.