Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Dnevnik radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Dnevnik jedne ruze
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Dnevnik jedne ruze

 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 6>
Korisnik
Poruka
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2009 u 11:58
bravo Ružice! A za ljubice ne brini- ako propadnu ja ti ih opet pošaljem smile79
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2009 u 14:01
Rose od kad sam ja u gužvi ti si čuda napravilaClapClap
Kad to sve naraste i procvjeta biti će prava milinaSmileSmile
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2009 u 15:39
hvala vam,imam ja jednu malu pomagačicu koja je nestrpljivija od mene,gotovo da nema sadenja ni zaljevanja bez sekine pomoći.
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2009 u 14:10
niklo je,niklo je,vučika,mini suncokret,i neven! sve sto sam posadila i posijala sve je niklo,jos  cekam par pitarića da krenu,tulipani i narcisi super napreduju,ide,ide! joj sretna sam ko malo dite!!!!smile126smile213
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2009 u 14:23
Kako ne bi niklo kad kod tebe ima toliko ljubavi?smile71
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Ožujak 2009 u 17:41
poznat mi taj osecaj
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2009 u 19:21
danas mi je stigao paketić od silvek,pa sam ljepo posadila tulipane,ljiljane,crnjiku,gladiole,posadila spice od narance,limuna i jabuke sto mi je sestra skupljala,presadena lukovica zumbula kojeg sam dobila u sjecnju,ostatak sjemenkica sutra i ostale dane jer mi je ponestalo posudica...
Na vrh
minimode View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1418
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje minimode Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2009 u 20:31
smile199rose, veseli se s tobom-poznat mi osjećaj!
«Ljudi se doživljavaju previše ozbiljno. To je nasljedni grijeh. Da su se pećinski ljudi više smijali, vjerovatno bi svjetska povijest drugačije izgledala.»
O. Wilde
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2009 u 11:17
jutros mi oko 1 sat bura pobacala sve sta sam sadila i sijala,i onda sam onako u piđami na buru isla sve skupljat i vračat sve posadeno i posijano u svoje posude. zemlje na balkonu ko u priči! neke sadnice sam unjela u kuču a neke ostavila na balkonu,cim se smiri vrime sve ih iznosim vani. vučiku,bucmasti suncokret,i neven cu morat uskoro presait u zasebne posudice,svaki dan su biljcice sve vece i vece.
Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2009 u 13:02
Ne žalosti se Rose, tvoje vrijedne ručice sve če ponovo posaditi.
Meni je isto najgore kada po noći čujem da jako puše vijetar.Dogodilo se par puta da sam u pidžami išla van u sred noči i spremala svoje bilje u verandu.
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2009 u 13:18
sve sta je ispalo vratila sam nazad,nadam se da ce se sjemenke i neke od lukovica ipak primiti Smile
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2009 u 14:43
Zasigurno hoće ne brini
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2009 u 17:18
Rose ma bit će sve u redu, često se to dogodi, ja imam sreću pa me kuća štiti od bure, iako i jugo nekad napravi dar-mar.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
minimode View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1418
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje minimode Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2009 u 18:09
rose znam kako je, meni bura isto zna zapaprit, najmrža mi je u periodu kada su na balkonu petunije i đirani padajući u pitarima,...onda u piđami sve to prenosim i spašavam ko luda (zna sve polomiti)Angry
Bit će sve u redu, ne brini, primit će se
«Ljudi se doživljavaju previše ozbiljno. To je nasljedni grijeh. Da su se pećinski ljudi više smijali, vjerovatno bi svjetska povijest drugačije izgledala.»
O. Wilde
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2009 u 18:22
minimode,imam i ja male reznice visećih đirama,odnila ih na balkon pa mi ih bura skoro sredila i sad ih drzim u kući dok se ovo vrime ne smiri. nazalost u kući nemam dovoljno mjesta pa sam samo neke od pitarića unjela u kuču,ovo sto je niko i sto sam sijala u kuči je,dok su lukovice koje su vec ljepo nikle i narasle ostale vani,na podu su sa strane tako ih nece pobacat bura,jedino sto ih moze unistit al nadam se da nece. joj kad ce vise ljepse vrijeme?
Na vrh
minimode View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1418
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje minimode Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Ožujak 2009 u 18:35
e pa to se i ja pitam....valjda stiže
«Ljudi se doživljavaju previše ozbiljno. To je nasljedni grijeh. Da su se pećinski ljudi više smijali, vjerovatno bi svjetska povijest drugačije izgledala.»
O. Wilde
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2009 u 17:36
konačno sam danas posadila reznice ruža sto ih je Lantana poslala sa Brača smile79 frezije,amarilise,lantana,čekali su od petka,subotu i nedjelju sam imala goste tako da sam tek sad stigla sve to posadit.
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2009 u 16:49
evo novih slika:

ljepi su dani,pa sam svoje male sadnice stavila na sam rub balkona na sunce,morala sam slikat iz dva djela pa cu to pokušat spojit u jednu sliku



ovo gore u čašama od jogurta su reznice ruža od nase lantane,a ima i ostalog cvjeća. ima jos malih pitarića koji su unutar balkona na pitarima od ruža jer nam je nastala mala guzvaLOL pa se valja snać i za kraj slike mojih hortenzija



Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2009 u 16:51
Rose ruže su super, a koliko će ih tek biti. Daj malo reci dali je tegla visoka 25 cm i toliko promjera dosta za hortenzije - nemam osjećaj kolike su tvoje tegle.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2009 u 16:53
nemam pojma kolike su mi tegliceEmbarrassed al znam i ja da su im male no neče zauvjek biti u njima,znam da ih moram stavit u vece.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 6>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,367 sekundi.