Početna stranica Početna stranica > Humanitarna akcija - CVJETNA DRUŽINA – to smo MI!! > Humanitarna akcija za djecu smještanu u SOS dječjem selu > Cvijet.info za SOS Ladimirevce: JESEN
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - 2. humanitarna akcija za SOS selo - uspje
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


2. humanitarna akcija za SOS selo - uspje

 Odgovori Odgovori Stranica  12>
Korisnik
Poruka
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: 2. humanitarna akcija za SOS selo - uspje
    Objavljeno: 10 Studeni 2008 u 22:01

Još jednom nakon samo pola godine uspjeli smo da objavio ponovo ovakav predivan naslov!!!

Iako su cijeli tjedan najavljivali kišu i ružno vrijeme za vikend, to se nije dogodilo i još jedno dobro djelo smo uspjeli ostvariti i ušareniti domove tj. 12 dvorišta sa maćuhicama.

Ovoga puta iako u nešto manjem broju nego zadnji put, ali uspjeli smo. I opet smo poklonili, ali ne jednom nego preko pedeset osmjeha na lice razigrane djece.

I sve to zahvaljujući samo malo truda i dobre volje i divnih ljudi sto se druže na forumu i portalu Cvijet.info.

Ovoga puta je već bilo sve puno jednostavnije i lakše za obaviti. Već smo znali šta i kako treba napraviti. A ujedno smo došli i nedjeljom tako da nismo radili puno u zemlji tako da su mame ostavile sadnju cvijeća za ponedjeljak. 

U drugoj po redu akciji do sada smo skupili: 960 sadnica maćuhica i 12 ciklama za svaku kuću po jednu.


Veliko hvala svim ljudima koji su uplatili novce za ovu akciju ( ukupno 2380 kn). Svima  koji su poslali predivne pakete sa radovima koji su uvelike obradovali djecu (razne ukrase za sobu i vislice za cvijeće) i naravno velika količina igračaka. I poseban poklon jedna velika kutija prepuna bombona!  Te svima onima koji su podupirali akciju i pružali potporu,  bili sa nama u SOS selu i onima koji nisu mogli doći a bili su sa mislima uz nas u svome domu.


I ova Humanitarna akcija je nastala uz malo truda, malo troška, malo vremena i puno dobre volje i ljubavi za djecu!!!! Clap
 
Svima OGROMNO  hvala!!!!
 
 
Administrator - Marin

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Studeni 2008 u 22:02

Inventura za ovu akciju je:

960 maćuhica (480 kom. maćuhica po 3,00 kn  = 1440 kn + 480 kom. maćuhica poklon OPG kemper iz Orahovice)

12 kom. ciklama po 15,00 kn = 180 kn

4-5 velikih vrećica + ogromna putna torba punih igračaka

30-tak Decoupage  radova od Šeflera dugokosa iris proljeće

Velika kutija puna bombona.

Tako da smo sveukupno potrošili: 1600 kn. A ostatak nam je ostao za sljedeću akciju!!!

 

Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Studeni 2008 u 23:56
Bravisssimii!smile79
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2008 u 00:33
kad smo stigli sve je bilo tako tiho i mirno da bi čovjek na trenutak pomislio kako ovdje ne živi ni jedno a kamoli ne 55-ero razigrane dječice....



iako naš posjet nije dugo trajao, jer se cvijeće ovaj put nije sadilo, mislim da je misija definitivno uspjela jer smo uspjeli izmamiti osmijehe na lice te prekrasne djece.....ja sam još uvijek pod dojmom,ne samo djece, nego svih ljudi....od njihovih mama pa do admina i njegove ekipe koji su jednom rječju predobri ljudi.....



veselo društvo, u sredini moja prijateljica s kutijom bombona kaj smo dijelili klincima....




ispočetka su se sramili, a onda je svatko ipak došao vidjet kaj se tu nudi...



 
a onda je krenulo natjecanje tko će skupiti više....Tongue



"moja" tri najdraža klinca....



na kraju smo se svima izljubili i izgrlili, obećali da ćemo doći opet i krenuli put Osijeka....
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2008 u 00:35
tek kada sam stigla kući shvatila sam da u sveopćoj euforiji i dijeljenju slatkiša nismo uslikali cvijeće (oprosti admine) no sjećam se da je teta pedagogica slikala predivne maćuhice i ciklame pa bi ju mogla žicat da nam pošalje slike, a možda osvanu i na njihovim stranicama.....
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2008 u 00:39
koristim priliku kako bih još jednom nahvalila sve divne ljude koje se brinu o toj dječici koja su prekrasna..... ma nemam riječi......ovo iskustvo samo me je potaknulo da dođem opet jer sam još uvijek pod dojmom......također velike pohvale adminu i njegovom društvu koji nesebično izdvajaju vrijeme kako bi usrećili ove klince i to im stvarno dobro ide....

admine još jednom hvala na svemu - da napomenem da su admin i njegovo društvo bili toliko dobri pa su mene i prijateljicu odveli u razgledavanje Osijeka pošto smo imali dosta vremena do polaska vlaka.....eto...jedva čekam naš ponovni susret............i ostanite i dalje tako divni!!!
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2008 u 00:39
bitno je da su djeca obradovana i da je vama bilo lijepo Smile
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2008 u 00:41
to i ja kažem......stvarno je bilo prekrasno
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2008 u 08:20
Joj! Baš mi je drago da vam je svima bilo ljepo i da su dječica sretna! smile79
Tu se igramo

http://satyninabajka.blogspot.com/
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2008 u 08:29
Sretna sam da je i ova misija uspjela...i da smo svi mi bili dio te misije!!!
A posebno mi je drago jer smo uspjeli tu dječicu malo obradovati!!!
 
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2008 u 09:15
Hvala bubamaro22 što si podijelila tetrenutke s nama, nadam se prisustvovati slijedećoj akciji!
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2008 u 09:16
Velika srca čine velike stvari ! Bravo za svih vas Heart
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
spring View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 786
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje spring Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2008 u 09:24
Jedno divno iskustvo.. hvala što ste ga podjelili s nama!!
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2008 u 09:32
Nisam ni sumnjala da vam neće biti dobro.
Svima koji su sudjelovali i svima u"selu"smile79smile79
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2008 u 11:17
Žao mi je što osobno ne prisustvujem tim divnim akcijama, no vidim da ste nas vi svi dostojno zastupali, a inventura cvijeća je impresivna.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
rijeka53 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1517
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rijeka53 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2008 u 14:15
Jos jednom  cestitke svima i nama, a i napocetku smo pa se i sami  moramo  organizirati u tom pogledu,  a admin kaze da je vec bolje.
Dobro da saki put neki more poc od nase cvjetne druzine, tako se nadam da ce i na MENE jednom doci red da osobno ren tamo i dozivim to izuzetno iskustvo.
Čips - umjetnost prodavanja jednog krumpira po cijeni cijelog kilograma
Na vrh
Mikica View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 25 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3024
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mikica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2008 u 20:14
Baš lijepo,hvala da ste u ime svih nas razveselili tu krasnu dječicu!
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Studeni 2008 u 21:49
smile55      smile141      smile79
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Studeni 2008 u 07:56
Stvarno je divan osjecaj vidjeti da se djeca vesele "takvom" poklonu....
 
Vidjeti ih kako trce, tamo vamo... kako su puni pitanja: sta je to ... kakvo je to cvijeće.... gdje ga posaditi ...
 
a da ne spominjem one preslatke napade na bumamarinui kutiju punu slatkisa smile213
 
Djeca su predivna i tesko je opisati taj doživljaj...
 
I nevjerovatno je da i mi tako "mali" ljudi ipak mozemo uciniti nesto da barem malo uljepsamo svijet....
 
hvala svima jos jednom sto smo to supjeli ostvariti.... smile79
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Studeni 2008 u 20:56
smile141 stvarno prekrasno. I naravno da mi je žao što sam ovo propustila jer znam kakav je osječaj biti tamo i vidjeti njihovo veselje.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  12>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.