Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - JASSI_moja galerija
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


JASSI_moja galerija

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1314151617 58>
Korisnik
Poruka
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2008 u 13:54
ma zena ima energije da potepe tebe, mene i hippy s nama skupa :) covjece, to bi trebalo prodavati na male bocice :) od prevelike doze postanes skakavac :)
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2008 u 15:28
ej ženice, sudbe li klete, zvali su me iz vrtića da idem po Filipa, dobijo je temp. sad smo u istoj kakici ( da budem fina ) Confused
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2008 u 20:14
jao sam da nije kao kod nas, drzim fige
 
hvala curke, sad sam radila nekaj po drvetu sa salvetom  i posto nisam mogla naci spuzvu koju sam htjela sve sam bojala prstima......poslikam pa stavim kad malisan ide spavati
 
ninochka koka fala lepa, neg sam da ti velim da sam bila tam kam i kralji idu pehe kad si probavala me dobit, a onda nije tebe bilo uz zicu...........
 
dupim ti placeeeeeeeeeeeeeeeeee
Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2008 u 22:27
ak bute zdravi vidimo se u petak :) donosim staklene posude, boju, papir i tako to :)
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2008 u 23:11
juhuuuuuuuuuuuuu
 
ok a sad kak sa i rekla.....nanosenje boje prsticima nakon salvete-sve je radjeno na drvetu
 
 
 
htjedoh reci da boje nisu ovako vristece i u ovakvom kontrastu- u biti se lijepo prelijevaju i zagasitije su, puno bolje i zanimljivije u zbilji
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2008 u 23:29
i zavrsena dva platna..konacno..jadna su se radila tjedan dana
 
 
mali format je ovaj brodek-+ akril
veliko platno-ovaj put kulturno radila boje s kistom, spuzvom i cetkicom za zubeke
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Studeni 2008 u 23:42
i sve si gruntam pa di ste svi i sad shvatim da je skoro ponoc....oooooooooooooooooo joj, odoh i ja nanati
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2008 u 00:09
meni je NAJljepša ova mala s morskim motivom.....
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2008 u 08:37
a meni su prozori mrak...vidjeti ces kad dojdes, sve je manje prstavo i puno drugacije uzivo
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2008 u 09:23
Originalno poslano od člana jassi jassi napisao:

a meni su prozori mrak...vidjeti ces kad dojdes, sve je manje prstavo i puno drugacije uzivo


legendooo, prozori su moja opsesija, nisam to ni znala do prije decoupagea, doduše dok sam fotografirala napravila sam jednu jako jako dobru fotku, evo je u mom hodniku uokvirenu, super je.
ma gdje samo nađeš tako fora daske, što su i to one kuhinjske????
pa ne mogu vjerovati, ja tražila takvo što ali sve imaju onaj visuljak koji mi se ne sviđa...
radovi su legendarni, ali prozori su prozori, ipak!
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2008 u 09:26
Ma jassi, šta da izdvajam kada je sve super!!!
Nadam se da je sineku bolje...ja svoga ne dajem već tjedan dana u "vutić" iz straha da ne fasuje gripu, jer je u našem "vutiću" opće rasulo...nema ni djece ni teta....ali dobro sada je gripozno vrijeme...
Nadam se da se uskoro i vidimo!!!
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2008 u 09:38
Draga Jassi.....prozori su MMMMMRAAAAKKKKK
ma i sve ostalo.....ali prozori.....


Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2008 u 09:44
proljece mi smo fasovalu streptokok u vuticu al sad smo ok, vidimo se kad ozdravimo
 
hippy hvala dragaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa-javi mi napp jel si kaj novega saznala
 
hehe nocna smjena je delala
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2008 u 10:00
Originalno poslano od člana jassi jassi napisao:

proljece mi smo fasovalu streptokok u vuticu al sad smo ok, vidimo se kad ozdravimo
 

hippy hvala dragaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa-javi mi napp jel si kaj novega saznala

 

hehe nocna smjena je delala


I kod mene opet noćna šifta...skoro prešla u jutarnju
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2008 u 10:04
gotovo je...postajemo vampiri
Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2008 u 10:04
vidim da je ona salveta s jedrilicom nasla svoj put do platna :) prekrashno, draga, prstici su dobro izmackali ;)
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2008 u 10:15
jassi drzim fige da nam sto prije ozdravitesmile78.nemogu nista izdvojiti od radova,jer mi se svi sviđaju,ma ludilo,bas si bila vrijedna.
ninochka salvetu sa vilon ces i ti imat za koji dan,to ti je ona salveta sa anđelom,svaka cetvrtina je drugacija slika.Wink
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2008 u 10:28
nino thx stara moja
kaca -ma brzo smo mi zdravi a onda ja punom parom
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2008 u 14:03
Originalno poslano od člana jassi jassi napisao:

proljece mi smo fasovalu streptokok u vuticu al sad smo ok, vidimo se kad ozdravimo
 
hippy hvala dragaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa-javi mi napp jel si kaj novega saznala
 
hehe nocna smjena je delala
 
Aaaaaah, baš mi je žao malog mišeka, ali bude to prošlo!!!
 
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2008 u 14:25
sve pet. sad mali spava a ja idem jednu dasku zavrsiti sa cvetekom pa vam ju poslikam
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1314151617 58>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,359 sekundi.