Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - spring - moje decoupage
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


spring - moje decoupage

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 56789 15>
Korisnik
Poruka
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Prosinac 2008 u 14:31
joj, gita je super!!!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Prosinac 2008 u 14:33
Originalno poslano od člana spring spring napisao:

Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

Kutije su ti prelijepe...
A gdje ih samo nabavljaš, ako nije tajna???
Na čemu su rađena ova zadnja dva rada???



Kutije sam kupila u KTC-u.. ali ovih pravokutnih nema više.. ak budu dobili obavjestim vas!!



a kaj je ktc??
Na vrh
gortyna View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 04 Studeni 2008
Lokacija: Sweden
Status: Offline
Bodovi: 173
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gortyna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Prosinac 2008 u 14:38
meni je Gita najveca "faca" Smile
super su slike
Na vrh
spring View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 786
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje spring Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Prosinac 2008 u 14:38
Bubamaro.. to je Koprivnički ili Križevački trgovački centar.. poput Konzuma.. raširen je po središnjoj Hrvatskoj ali ne znam dal ga ima u Zg?

Trebale bi tete iz Koprivničko-križevačke županije prolutati svojim centrima...
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Prosinac 2008 u 14:39
daj obavijesti i kolika je cijena
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Prosinac 2008 u 14:40
Originalno poslano od člana spring spring napisao:

Bubamaro.. to je Koprivnički ili Križevački trgovački centar.. poput Konzuma.. raširen je po središnjoj Hrvatskoj ali ne znam dal ga ima u Zg?Trebale bi tete iz Koprivničko-križevačke županije prolutati svojim centrima...


...
da samo kaj te tete su sada na godišnjem pa ih nema na forumima
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Prosinac 2008 u 14:40
dajte nam jeftine kutijeeeeeeeeeeeeee
Na vrh
spring View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 786
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje spring Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Prosinac 2008 u 14:42
Ona največa je 29 kuna a ove druge su bile od 15 do nekih 20 kn...

Znam da je ovih velikih ostalo još par komada ali ove su prošle ono.. a ja kupila pa kao idem probati.. tuka mogla sam ih sve uzeti..
Na vrh
miškopiško View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miškopiško Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Prosinac 2008 u 14:48
Originalno poslano od člana hippy hippy napisao:

Originalno poslano od člana spring spring napisao:

Bubamaro.. to je Koprivnički ili Križevački trgovački centar.. poput Konzuma.. raširen je po središnjoj Hrvatskoj ali ne znam dal ga ima u Zg?Trebale bi tete iz Koprivničko-križevačke županije prolutati svojim centrima...


...
da samo kaj te tete su sada na godišnjem pa ih nema na forumima
 
tu i tamo svrate baciti pogledSmileWink
 
KTC je križevački...Wink
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Prosinac 2008 u 14:48
to ti je uvijek tako....ja uvijek kupim par komada, i uvijek mi fali još....
Na vrh
spring View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 786
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje spring Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Prosinac 2008 u 14:59
Miškec.. onda škicni kod sebe.. a ja bum pitala poslovođu ovdje jel ih misle još naručivati.. inače uvoznil je neka firma iz čakocva nešto Inter.. ali nemaju ništa samo veleprodaju..
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Prosinac 2008 u 15:01
daj ak je kaj ostalo zemi miiiiiiiiiii
Na vrh
spring View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 786
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje spring Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Prosinac 2008 u 15:09
Evo danas oko 5 idem škicnuti... dakle ostalo je onoh velikih kakvu sam ja napravila s ljubičivama.. ti to paše?
Na vrh
spring View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 786
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje spring Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Prosinac 2008 u 15:19
Okviri za bake i dede....



Kutijica za jednu curicu...




Na vrh
spring View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 786
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje spring Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Prosinac 2008 u 15:21
Na drveni okvir stavljala sam cress decco s nožem.. onako naborala da nije ravnomjerno.. pošpricala sa znatnim gliter sprejom.. rubove farbala u zelenu i crvenu bojui zaljepila drvene figurice sa silikonom..


Kutijica se još mora pošpricati .. ali moram čekati mm jer ne znam pravilno staviti one limiće..Embarrassed
Na vrh
gortyna View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 04 Studeni 2008
Lokacija: Sweden
Status: Offline
Bodovi: 173
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gortyna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Prosinac 2008 u 15:57
joj sto je slatka pcelica Maja... bili su to pravi crtici Smile
Na vrh
lollypop View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje


Pridružen: 29 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 214
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lollypop Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Prosinac 2008 u 19:15
ajme ovih okvirica. ajmeee smile93
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Prosinac 2008 u 19:18
spring-iceeee super sut i ovi dječji uradci...sad se i tvoj gusar može pridružiti našima...
Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Prosinac 2008 u 19:37
fan ta sti čnoooooooda mi se vratiti u doba ovih crtića. Šteta ali nemam klinaca oko sebe         
Na vrh
spring View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 786
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje spring Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2009 u 08:19
Evo da me ne zaboravite......












Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 56789 15>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,156 sekundi.