Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - SunceRi-što nastaje u pomanjkanju materij
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


SunceRi-što nastaje u pomanjkanju materij

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1112131415 61>
Korisnik
Poruka
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2008 u 09:54
Originalno poslano od člana jassi jassi napisao:

belj belj


čuj neznam kako toni danas, ali ja svog davim od rano jutro, inhalacija, klopa, fluimukan, čaj, med...mali će poželjeti otiči sam u vtić...ufffa Confused
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2008 u 10:17
i ja mu zelim da sto prije ide u vrtic,da sto prije ozdravi sunce malosmile78
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2008 u 10:32
evo sve moje boce zajedno, osušile su se i sad čekaju silne sestre i braču...
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2008 u 10:45
Boce izgledaju divno ovako na kupu, još kad biš me naučila kako se to dela, jer meni to izgleda presavršeno- objasnit ćeš jednog dana uživo - nadam se.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2008 u 10:54
Originalno poslano od člana Triša Triša napisao:

Boce izgledaju divno ovako na kupu, još kad biš me naučila kako se to dela, jer meni to izgleda presavršeno- objasnit ćeš jednog dana uživo - nadam se.

sviđaju tise, baš mi je drago! vrlo je jednostavno, objašnjavala sam već kako se radi na mojim prethodnim stranicama, ako imaš strpljenja pročačkaj a ako nemaš čemo uživo kad mi Ipsi ozdravi
Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2008 u 10:58
Sunašce, kako uspjevaš nanijeti podlogu(bijelu boju) na bocu a da ti je ovako gusta, mislim da nije mljackava. Ja čekam da u Lumosu dođe nekakav premaz koji se nanosi na staklo i plastiku da ne curi.
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2008 u 11:12
Originalno poslano od člana Gogs Gogs napisao:

Sunašce, kako uspjevaš nanijeti podlogu(bijelu boju) na bocu a da ti je ovako gusta, mislim da nije mljackava. Ja čekam da u Lumosu dođe nekakav premaz koji se nanosi na staklo i plastiku da ne curi.


ne razrjeđujem bijelu boju i spoužvom tapkam po boci, odmah se suši ali je preporučljivo proči još jednom
Na vrh
miškopiško View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miškopiško Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2008 u 11:22
tako i ja radim, sunce...jedino nisam nikad pokušala dobiti ovako ravne crte..ovo je moja prva (od ne baš mnogo napravljenih) LOL
 
View Raw Image' jQuery1227781304649="19">
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2008 u 11:44
Ajme kako su ti dobre flaše
Ja još nikad nisam radila na njima
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2008 u 11:56
Originalno poslano od člana hippy hippy napisao:

Ajme kako su ti dobre flaše
Ja još nikad nisam radila na njima


ha ha barem nešto , u svemu si drugom savršenstvo bez mane, nemoj ni početi zasjenit češ nas u prve dvije Tongue
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2008 u 11:57
Originalno poslano od člana miškopiško miškopiško napisao:

tako i ja radim, sunce...jedino nisam nikad pokušala dobiti ovako ravne crte..ovo je moja prva (od ne baš mnogo napravljenih) LOL
 
View Raw Image' jQuery1227781304649="19">


pa to je to, poigraj se još malo sa bojama ili ako nečeš može podloga uvijek biti bijela a crte ravne ispadaju ako zaljepiš selotape, odnosno traku za farbanje zidova Wink
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2008 u 12:07


Ma da, moš si mislit....
Evo na kaj ti se ja palim..dugo ja to već gledam...i mislim da bum uskoro nekaj i realizirala

Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2008 u 12:08


Evo još malo....


Na vrh
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2008 u 12:54
hippy ovo zakon izgleda. salvete kao stvorene za boce ;)
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2008 u 12:58
Originalno poslano od člana hippy hippy napisao:



Ma da, moš si mislit....
Evo na kaj ti se ja palim..dugo ja to već gledam...i mislim da bum uskoro nekaj i realizirala



joj hippy, i ja već dugo to promatram, ali mi nekako sve nema smisla staviti pjetlica na rakiju ha ha
Na vrh
miškopiško View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miškopiško Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2008 u 13:21
ajde link na sunceTongue
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2008 u 13:25
prekrasne boce...evo kopam po spajzi i nasla sam jednu boci i jednu staklenku i sad se gledamo pa cu kad toni krene leci mozda probati,,,,
a misek mali, mi ne kasljemo i nemamo frke s nosem tako da netrebamo inhalacije i ostalo, nas je napala bakterija koja je uspijesno vec eliminirana sa sumamed sirupom...brzo ozdraviteeeee
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2008 u 13:45
Originalno poslano od člana miškopiško miškopiško napisao:

ajde link na sunceTongue


ja sam mali tupanič, objasni mi što mi je činiti?!?!?!?Confused
Na vrh
miškopiško View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 08 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje miškopiško Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2008 u 14:00
ne ti, draga...hippySmile otkud je skinula one slike flaša?
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2008 u 14:05
hihihihih...kak ja volim kad krene esperanto....
 
a da one slike su predivne i flase su divnee
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 1112131415 61>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,281 sekundi.