Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - SunceRi-što nastaje u pomanjkanju materij
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


SunceRi-što nastaje u pomanjkanju materij

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2728293031 61>
Korisnik
Poruka
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Prosinac 2008 u 11:04
Originalno poslano od člana Triša Triša napisao:

Sunašce redoviti pratim tvoja prekrasna djela, ali ne hvalim te stalno da se ne uobraziš, ali zbilja je sve predivno - forza Fiume


Lipa moja pa kade si ti? Hvala ti na komplimentima, baš me uveseli svaka lijepa riječ.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Prosinac 2008 u 16:50
predini radovi! Clap ono sa oblucima i kamenima se nebi nikako sjetila.... joj koliko ideja za ljepit salvetice,a sve prekrasno! svaka vam čast! 
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Siječanj 2009 u 22:48
evo nešto sitno od mene, u pomanjkanju vremena i volje i nakon poklona za božić malo sad si uzela godišnjeg i uživala i u drugim stvarima...





nastalo je još par sličica ali su u međuvremenu poklonjene a fotić nije bio u pogonu, šteta...
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Siječanj 2009 u 23:18
preslatko draga,i naravno da je steta sto sve nisi slikala...smile79
Na vrh
gortyna View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 04 Studeni 2008
Lokacija: Sweden
Status: Offline
Bodovi: 173
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gortyna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Siječanj 2009 u 12:29
divne su, ova prva ce sigurno krasiti sobu neke djevojcice
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Siječanj 2009 u 14:43
predivno,preslatko,...Clap
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Siječanj 2009 u 18:17
Sunčeko, baš sam uživala čituckajući... ne znam što mi je ljepše, oni posve, posve jedinstveni tanjuri ili , da, ipak sunčeko, naglašeno sunčeko i onda na prvom mjestu anđeleki, stvarno su posebni, sad me ipak uhvatilo da dovršim nećakinjin tanjur... fala
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Siječanj 2009 u 19:34
Originalno poslano od člana kaća43 kaća43 napisao:

preslatko draga,i naravno da je steta sto sve nisi slikala...[IMG]smileys/emot134.gif" align="absmiddle" alt="smile79" />


bit će drugi put, ljube i tebi sto na kvadrat
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Siječanj 2009 u 19:35
Originalno poslano od člana gortyna gortyna napisao:

divne su, ova prva ce sigurno krasiti sobu neke djevojcice


hvala ti gortyna, već par dana i krasi, Petra od Filipa frendica iz vrtića koja je bila dugo u bolnici obožava Jagodicu Bobicu
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Siječanj 2009 u 19:37
Originalno poslano od člana FranjicaZG FranjicaZG napisao:

Sunčeko, baš sam uživala čituckajući... ne znam što mi je ljepše, oni posve, posve jedinstveni tanjuri ili , da, ipak sunčeko, naglašeno sunčeko i onda na prvom mjestu anđeleki, stvarno su posebni, sad me ipak uhvatilo da dovršim nećakinjin tanjur... fala


Hej Franjice, hvala ti puno na komplimentima, nadam se da je toliko slatko kao što i pišu svi...
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Siječanj 2009 u 19:41
Hej draga, jesi ti još zainteresirana za onog angeleka?
Da šaljem ili ne?
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Siječanj 2009 u 19:46
Originalno poslano od člana hippy hippy napisao:

Hej draga, jesi ti još zainteresirana za onog angeleka?
Da šaljem ili ne? [IMG]smileys/smiley2.gif" align="middle" />


Hej, šalji ga kokice moja, jedva čekam da dođe...aj mi na mail pošalji veći sliku da uživam dok ne dođe!!!
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Siječanj 2009 u 20:16
Originalno poslano od člana SunceRi SunceRi napisao:

[QUOTE=hippy] Hej draga, jesi ti još zainteresirana za onog angeleka?
Da šaljem ili ne?
Hej, šalji ga kokice moja, jedva čekam da dođe...aj mi na mail pošalji veći sliku da uživam dok ne dođe!!!


Evo ti sve što bi došlo u obzir za dečke... pa izaberi...iako sam ti cijelo vrijem čuvala ovog prvog






Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Siječanj 2009 u 20:21
Ajme, tek sam sad vidjela da si rekla na mail .....

sorry......

A ovaj treći ima rozi šalić...pa možda ipak nije prigodan
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Siječanj 2009 u 09:02
joj svaki put se sva raznjezim od angeleka.....sunce bu ti jako lepi znas.....neg kaj je s violinom, trebas ili ju dalje saljem-sliku?
Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Siječanj 2009 u 09:30
E što nas Hippy još uvijek rajca sa angelekima   
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Siječanj 2009 u 09:35
daj reci....
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Siječanj 2009 u 09:54
Originalno poslano od člana Gogs Gogs napisao:

E što nas Hippy još uvijek rajca sa angelekima   [IMG]smileys/smiley17.gif" align="middle" />


Pa jel me žena lijepo pitala
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Siječanj 2009 u 09:55
dadada...je...aha
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Siječanj 2009 u 15:24
Originalno poslano od člana hippy hippy napisao:

Ajme, tek sam sad vidjela da si rekla na mail .....

sorry......

A ovaj treći ima rozi šalić...pa možda ipak nije prigodan
 
Pa dobrog si čivala, za prvog smo se dogovorile!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2728293031 61>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,258 sekundi.