Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - SunceRi-što nastaje u pomanjkanju materij
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


SunceRi-što nastaje u pomanjkanju materij

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2930313233 61>
Korisnik
Poruka
Ninochka View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Rujan 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 345
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ninochka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2009 u 11:14
sunceri, jako lijepi radovi, i salvetice su na putu ka tebi (preporucena posiljka pa pls odi i podigni da se ne vraca za zg) :) ova slika sa zenskim portretom je prekrasna. jako jako lijepo. a stakla su posebna, mora da jos efektnije izgleda uzivo (iz svog iskustva skuzih da je hrpa radova toliko lijepa uzivo, no kad se poslikaju ne vide se kako bi trebala).
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2009 u 12:10
Originalno poslano od člana Gogs Gogs napisao:

vrijednice,suuuupeer su ti radovi (ma reci da stakalca nisu genijalna)
 
hej gogsice, stakalca su zakon! svaka ti čas na ideji!
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2009 u 12:11
Originalno poslano od člana SunceRi SunceRi napisao:

Originalno poslano od člana Gogs Gogs napisao:

vrijednice,suuuupeer su ti radovi (ma reci da stakalca nisu genijalna) [IMG]smileys/smiley32.gif" align="middle" />

 

hej gogsice, stakalca su zakon! svaka ti čas na ideji!


Spomenula si da je to skup " sport "...koliko, ak nije tajna?

Btw, jel stigao paket?
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2009 u 12:13
Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

Da li je to telepatija???
Jučer sam išla na tvoje stranice gledati što ima novoga...  a gle ti ovo!!!
 
Meni je tvoj svaki rad lijep na svoj način...recimo oni ovalni prvi to su privjesci, koja je to podloga?
Pa ljubičice, pa suncokreti ....ma sve mi je prekrasno!!!
I sada nemoj da te tako dugo opet čekamo...Thumbs%20Up
 
hvala vam svima, proljeće nisu ti to privjesci, to su stakla 10x13 i super su za raditi...svima toplo preporučam
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2009 u 12:14
Originalno poslano od člana hippy hippy napisao:

Originalno poslano od člana SunceRi SunceRi napisao:

Originalno poslano od člana Gogs Gogs napisao:

vrijednice,suuuupeer su ti radovi (ma reci da stakalca nisu genijalna) [IMG]smileys/smiley32.gif" align="middle" />

 

hej gogsice, stakalca su zakon! svaka ti čas na ideji!


Spomenula si da je to skup " sport "...koliko, ak nije tajna?

Btw, jel stigao paket?
 
 
jeeeeee, ali čeka me na pošti, jučer me papirić dočekao u poštanskom i danas vedro hitam u pošticu...hvala tiiii
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2009 u 12:19
Originalno poslano od člana SunceRi SunceRi napisao:

Originalno poslano od člana hippy hippy napisao:

Originalno poslano od člana SunceRi SunceRi napisao:

Originalno poslano od člana Gogs Gogs napisao:

vrijednice,suuuupeer su ti radovi (ma reci da stakalca nisu genijalna) [IMG]smileys/smiley32.gif" align="middle" />

 

hej gogsice, stakalca su zakon! svaka ti čas na ideji!
Spomenula si da je to skup " sport "...koliko, ak nije tajna? Btw, jel stigao paket? [IMG]smileys/smiley5.gif" align="middle" />

 

 

jeeeeee, ali čeka me na pošti, jučer me papirić dočekao u poštanskom i danas vedro hitam u pošticu...hvala tiiii


....e jesu brzi.....
Putuje od 08.01 kao preporučena vrijednosna pošiljka...ti bokca, već bi i u Zanzibar prije stiglo
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2009 u 12:53

A što reći ženice, bilo bi bolje da si poslala sa tipkovnicom LOL, barem bi poštarina bila besplatna he hehe

Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2009 u 13:19
curke hvala svima na komplimentima...trud je bio velik jer sam radila jednim okom, drugim obično spavam jer nisam kao naša robot Jassi koja nočima stvara a preko dana radi i uspjevam biti mamica i to sve u jednom životu.
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2009 u 14:01
Originalno poslano od člana SunceRi SunceRi napisao:

curke hvala svima na komplimentima...trud je bio velik jer sam radila jednim okom, drugim obično spavam jer nisam kao naša robot Jassi koja nočima stvara a preko dana radi i uspjevam biti mamica i to sve u jednom životu.
 
Razumijem te od riječi do riječi jer je i meni tako.Koliko je star tvoj sin?
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2009 u 14:11
Ajde ajde, nisam tako super, pitaj proljece kako drecim i kako se vucem po stanu kad sam strgana.....lijepi su ti radovi
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2009 u 14:26
Originalno poslano od člana jassi jassi napisao:

Ajde ajde, nisam tako super, pitaj proljece kako drecim i kako se vucem po stanu kad sam strgana.....lijepi su ti radovi
 
Ti si se super držala...trebaš mene vidjeti kada me nešto boli...odmah zalegnem...ma užas!!!Tongue
Na vrh
ančica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Rujan 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ančica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2009 u 16:50
sunčeko ljubičice i suncokrete bi izdvojila.krasno
 
 
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2009 u 16:58
Originalno poslano od člana proljeće proljeće napisao:

Originalno poslano od člana SunceRi SunceRi napisao:

curke hvala svima na komplimentima...trud je bio velik jer sam radila jednim okom, drugim obično spavam jer nisam kao naša robot Jassi koja nočima stvara a preko dana radi i uspjevam biti mamica i to sve u jednom životu.

 

Razumijem te od riječi do riječi jer je i meni tako.Koliko je star tvoj sin?


joj, evo prošlju nedelju je imao 4....nikad mu neće biti ljepše!
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2009 u 17:00
CURE, HVALA JOŠ JEDNOM SVIMA NA POHVALAMA...
TO ŠTO NE KOMENTIRAM VAŠE CJENJENE RADOPVE NE ZNAČI DA VAM SE NE DIVIM I DA NISU LIJEPI, STOGA VAS MOLIM ZA OPROST ŠTO NISAM VIŠE AKTIVNA U PISANJU I ŠALJEM VAM VELIKU PUSU SVIMA
Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2009 u 18:15
Dva Tonija (Jassin i Hippyin) i tvoj Filip su mali jarčeki.A što je s proljećem ???
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2009 u 22:40
Originalno poslano od člana Gogs Gogs napisao:

Dva Tonija (Jassin i Hippyin) i tvoj Filip su mali jarčeki.A što je s proljećem ???
 
Ja ima lava doma...ali nitko ne bi rekao jer je jako osjećajan...i dosta miran..pogotovo kada je u gostima...pitaj jassi., ona se šokirala kada je vidjela kako je miran. Inače ima 4,5 godina...i sada mi je najljepše s njime..stvarno uživam...vjerojatno svaka majka uživa sa svojim djetetom, ali ja sam svjesna da će brzo odrasti pa ga stalno naganjam da se mazimo...Wink
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2009 u 22:41
Pitaj jassi kako ga je dočekala na ulaznim vratima, i kako se moj jadniček preplašio i sakrio iza mene...
Na vrh
jassi View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 1545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jassi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Siječanj 2009 u 23:38
hehehe ja sam dreknula kako to navek radim, siroce malo bilo u stavu mirno iza mame bez teksta i s tendencijom da pobjegne sto dalje od mene...hehehe,,,takva sam ja ...mama urlavica
Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2009 u 13:25
nije to ništa, mislim da se dijete preplašilo, i ja sam se preplašila kad mi je otvorila   
Na vrh
hippy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 0
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hippy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2009 u 14:04
Originalno poslano od člana SunceRi SunceRi napisao:

A što reći ženice, bilo bi bolje da si poslala sa tipkovnicom [IMG]http://www.cvijet.info/forum/smileys/smiley36.gif" height="17" width="17" align="absmiddle" alt="LOL" />, barem bi poštarina bila besplatna he hehe



Slijedeća pošiljka stiže ti sa tipkovnicama...u to sam ziher
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2930313233 61>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.