Početna stranica Početna stranica > Humanitarna akcija - CVJETNA DRUŽINA – to smo MI!! > Humanitarna akcija za djecu smještanu u SOS dječjem selu > Cvijet.info za SOS Ladimirevce: JESEN
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Dogovor za radnu kavicu!!!
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Dogovor za radnu kavicu!!!

 Odgovori Odgovori Stranica  123>
Korisnik
Poruka
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Dogovor za radnu kavicu!!!
    Objavljeno: 17 Studeni 2008 u 08:19
Da se dogovorimo kada ce i gdje biti radna kava....
 
 
vremena je sve manje.... tako da treba brzo da djelujemo
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2008 u 15:00
ajmo ljudi, mjesto i vrijeme!!! ja još nisam sigurna hoću li moći ako kavica bude u Varaždinu al ću se potruditi jer tamo nikad nisam bila pa da iskoristim malo i za razgledavanje....možda i shopping (Big%20smile.....).... i moramo se dogovoriti oko novaca, koliko nam treba za cvijeće odnosno ono što me više veseli koliko možemo izdvojiti za slatkiše!!!!!!
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2008 u 18:11
Trebali smo izbaciti ovo"radna" u kavici pa bi se netko i javioLOL
Ne kužim sad,jel problem u "radnoj" ili kaj nije u Zg?Ja sam samo spomenula no ako je tako veliki problem doći do Vž-a,ok,dogovorite u Zg kavu-radnuBig%20smile
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2008 u 19:10
Šefi, kaj ti ideš negdje sa smile115(ovo je Miha za volanom) na radnu kavicu, pa onda molim te stavi prikolicu i povezi Franjicu...
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2008 u 20:50
Ajmo ovako treba odrediti kavu... i vidjeti tko je sve za i odakle je... pa nakon toga cemo vidjeti koliko je ljudi iz zagreab i dali je moguce da se nekako spakujemo u auto i dođemo do varazdina ako ne nađemo se u zagrebu.... bitno je da se druzimo a ne gdje smile115
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Studeni 2008 u 23:39
tako je admine!!!!! 
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2008 u 19:49
Amo se malo pokrenuti... Koliko vidim vecina nije da se ide u varazdin... smile51
 
pa stoga predflazem da bude onda u zagrebu....
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2008 u 20:00
Molim već se jednom izjasnite tko hoće kavu i gdje, voda mi kipi!!!!!
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2008 u 20:05
E sad malo ozbiljno, danas sam bila u Chemacu i razgovarala sa vlasnikom o našem putovanju a kako nam je ta trgovina i njezini tečajevi početak "ludila" malo sam ga zapričala. Uglavnom, dogovorili smo se kako ću mu se javiti meilom, malo opširnije reći đto radimo a Chemako već sudjeluje u akcijama oko SOS sela Lekenik pa stoga vjerujem kako  će se uključiti i  u ovz akciju.
Druga priča, jedna mala obiteljska firmica šije čižmice za naše dareke, naručila sam ih 14 komada pa neka i u kući za goste visi koja, možda još netko nešto u nju gurne.
Nema mi druge nego raditi ono što mi najbolje ide a to je organiziranje i žicanje!!!!!!!!11
 
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2008 u 20:17
Samo se trebamo dogovoriti kada idemo i kako cemo ici u selo... jer trebali bi otici malo prije bozica... a vrijeme brzo leti...
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2008 u 20:31
franjice, super ideja!!! ja sam to mislila kupiti no gdje god pogledam čizmice su skupe....danas sam vidjela u intersparu crvene vreće za dvadeset kuna, sutra ću provjerit kolika je veličina pa ih kupim ak su velike, a ako ne onda će moja mama sašiti par vreća za igračke i bombone.......
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2008 u 20:32
zagreb, zagreb, zagreb!!! a i dužna sam ti kavu admine!!
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Studeni 2008 u 21:41
Admine i Franjice, čini se kako nas svi ignoriraju.. Cry
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Studeni 2008 u 09:13
Sorry ljudi - malo sam van pogona! Nisam još ni ukrase završila Cry
Nadam se samo da nebute odustali od radne kavice!!!!!
Probala bum doći kad se dogovorite! Moje oči za kompom buju bile Mihine! Tak da znate da vas pratim!
Tu se igramo

http://satyninabajka.blogspot.com/
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Studeni 2008 u 10:21
diiiiii steeeeeeeee svi???? a kava??
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Studeni 2008 u 10:25
Što se tiče božićne akcije, mislim da odustajem od sudjelovanja, na moju veliku žalost!!!
Drugi tjedan mi počinju neke obveze, koje mi remete sve planove i programe!!!
To ne znači da odustajem, ali ako ne uspijem doprinijeti ovoj akciji,nadam se da se u  drugoj budem uključila!!!Cry
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2008 u 12:55
Bubamaro,žalosno bi bilo da netko van Zg dogovara mjesto i vrijeme kave u Zg.
Možda će zvučati bezobrazno no poprilično ste neodgovorni.Ako već hoćete da vam kava bude"pred kućom" onda barem recite,nama koji nismo iz Zg,gdje i kada.Sve mi se više čini da je problem u "radnoj" jer kad se "kava" spomene svi se javljaju.
Ispričavam se ako ovo jako zločesto zvuči,no moje je mišljenje bilo da se stvarno ta kava trebala održati jer je dosta posla sa svime time.Ako već mislimo nešto raditi onda bi se to trebalo malčice ozbiljnije shvatiti.
 
Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2008 u 13:21
Ja svaki dan s iščekivanjem palim kompjuter da vidim oće li biti ičije poruke u ovom dijelu foruma....i svaki put kad vidim da je netko nešto napisao se ponadam....no opet ja sam ovdje nova, i još uvijek ne znam tko je otkud....ja sam iz Zgareba i stalno se javljam ovdje i pokušavam saznati kad će kava, no ostalih iz Zagreba nema, no to nije moja krivnja, ja sam bila spremna i u Varažadin doći ako treba......da se mene pita, možemo na kavu odmah sad....možda bi bilo i pametnije da Vi koji niste iz Zg kažete gdje i otprilike kada jer bi se ipak trebali Vama prilagoditi, a ne nama koji tu živimo.....
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2008 u 13:23
Pa kaj još nije dogovorena kavica!!!!!?????

Ajmo tete salvete!
Idući tjedan- našla bum vremena da izmjenimo i dogovorimo detalje! Ak ne ja poslala bum glasnogovornika!

Kava u četvrtak- na autobusnom kolodvoru! Poslje 16:30.
 

Ko ne dođe nek bu mu krivo!!!
smile109


Tu se igramo

http://satyninabajka.blogspot.com/
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Studeni 2008 u 13:25
Bubamaro,nemoj ovo osobno shvatiti,ni zlonamjerno.Poanta svega je bila da nama nekolicini (Adminu,tebi,Šefi....)odgovara bilo gdje,i Vž,no drugima nije odgovaralo.Sad kad je došao dogovor za Zg sad nikog nema,pa neću ja kavu u Zg dogovarati.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,305 sekundi.