Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Zvrkov vrt
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Zvrkov vrt

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3637383940 63>
Korisnik
Poruka
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Rujan 2009 u 07:36
Što je ono crveno kraj klupice?
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Željka23 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Željka23 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Rujan 2009 u 11:20
 passiflora je smile227
Može li ostati vani preko zime?
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Rujan 2009 u 11:26
Sve je super, a onaj crveni grmić kraj klupice vau (i mene zanima što je), isto tako i oni zeleni listovi s bijelim nepravilnim točkama - fenomenalni.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2009 u 22:24
Originalno poslano od člana Željka23 Željka23 napisao:

 passiflora je smile227
Može li ostati vani preko zime?


Da.
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Rujan 2009 u 22:28
Originalno poslano od člana Triša Triša napisao:

Sve je super, a onaj crveni grmić kraj klupice vau (i mene zanima što je), isto tako i oni zeleni listovi s bijelim nepravilnim točkama - fenomenalni.


Onaj crveni grmic je cotinus i moze narasti do 4mx4m http://www.bbc.co.uk/gardening/plants/plant_finder/plant_pages/10519.shtml

Biljka sa zelenim listovima i bijelim flekama je pulmonaria http://www.bbc.co.uk/gardening/plants/plantprofile_pulmonaria.shtml (ta biljka se siri po vrtu kad je jednom posadis).
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Rujan 2009 u 08:35
Hvala na odgovoru. Baš je na dobrom mjestu, bit će prekrasan ka da naraste!Clap
Na vrh
Baka Bea View Drop Down
Trajnica
Trajnica


Pridružen: 19 Ožujak 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2451
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Baka Bea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Rujan 2009 u 08:47
Baka, smucaš se tuđim vrtovima, a za tobom potraga u brbljaonici.

Zvrk, jesi li što novo naručila? Veselim se uređivanju nove gredice. Ideje si sigurno skupila na vrtnim safariima.poz...
Na vrh
Athena View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 11 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 283
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Athena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Rujan 2009 u 10:14
Pasifloru ostaviš vani? To mi je zaista otkriće. Ja svoju sklanjam na prvi znamen nižih temperatura. Zar sam previše paranoična?
Na vrh
Perla View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 22 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1296
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Perla Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Rujan 2009 u 22:39
Originalno poslano od člana zvrk zvrk napisao:










That's all folks!Wink

Do proljeca.Big%20smile




Na nekoliko mjesta u tvom vrtu nalaze se metalne košarice, evidentno zaštita. Što štitiš tim košaricama i od čega?
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Rujan 2009 u 23:47
Vidim neke stabljike zu košaricama. Mace vole grickati po cvijeću, a i sigurno zekići. To je sigurno za grickarošeSmile
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Rujan 2009 u 23:48
Baš sam to ja htjela pitati,PerlaWink
Čekam ,zajedno sa tobom,odgovor....lijepo je čekati u takvome vrtu....Zvrk,ne žuri se,nije kod tebe nikada dosadnosmile89
Na vrh
Perla View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 22 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1296
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Perla Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Rujan 2009 u 14:43
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

Baš sam to ja htjela pitati,PerlaWink
Čekam ,zajedno sa tobom,odgovor....lijepo je čekati u takvome vrtu....Zvrk,ne žuri se,nije kod tebe nikada dosadnosmile89


Bome si u pravu, sha! Često si mislim: da je meni takav vrt...! A, onda si priznam: vjerojatno bih lipsala i bankrotirala!Dead LOLLOL


LOL
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2009 u 10:30
Originalno poslano od člana Athena Athena napisao:

Pasifloru ostaviš vani? To mi je zaista otkriće. Ja svoju sklanjam na prvi znamen nižih temperatura. Zar sam previše paranoična?


Kod nas temperature ne sidu toliko nisko kao u Hrvatskoj (bar kontinentalnoj), ima i mraza ali prezivi.
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2009 u 10:34
Perla, smrcko, shasha

Te kosarice ne koristim za zastitu vec ih koristim da mi drze biljke u uspravnom polozaju.
To su kosarice od visecih kosarica , kupila sam ih jedno 30 -tak, dobra investicija jer ih mogu koristiti godinama.
Cvijece sto je starije je vislje ,siri se i usred ljeta se od tezine polegne, ovako se drzi uspravno a kosarice se ne vide kad je sve u punom rastu.

Obicno se vidi na pocetku sezone i pred kraj (kao na gornjoj slici) kad sve porezem i pripremim za zimu.

Ne trebaju sve biljke pomoc tako da ih samo stavljam na neke koje sam po iskustvo vidjela da ih treba extra help Wink.
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2009 u 11:05
Zvrk, ideja sa košaricama ti je i više nego odlična! Super si se to sjetila, stvarno dobro! Baš ću i ja potražit takve i ako nađem budem ih upotrijebila za takvu namjenu! smile141
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2009 u 20:46
Originalan i krasan vrt imaš Zvrk.
Voljela bih vidjeti više jesenskih motiva iz njega.
Lijepi pozdravSmileSmileSmile
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2009 u 21:00
Baš pametno i ljepše od vezanjasmile141
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Perla View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 22 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1296
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Perla Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Listopad 2009 u 22:25
Baš me razveselilo tvoje objašnjenje jer je još jedan dokaz kolika je vrijednost ovog foruma: mnogoštošta se može naučiti. 
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Listopad 2009 u 00:15
ja sam po novu dozu lijeka došla a lijeka nema, fotografiraj jesen, sigurno je krasna i daj da se "nahranim"
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Listopad 2009 u 18:06
Originalno poslano od člana Tija Tija napisao:

ja sam po novu dozu lijeka došla a lijeka nema, fotografiraj jesen, sigurno je krasna i daj da se "nahranim"


Nekoliko novih slika na moj grad u slikama http://www.cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=3362&PID=289483#289483 Wink, tema jesenska
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 3637383940 63>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.