Početna stranica Početna stranica > Humanitarna akcija - CVJETNA DRUŽINA – to smo MI!! > Humanitarna akcija za djecu smještanu u SOS dječjem selu > Cvijet.info za SOS Ladimirevce: JESEN
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Sta smo sve napravili....
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Sta smo sve napravili....

 Odgovori Odgovori Stranica  123>
Korisnik
Poruka
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Sta smo sve napravili....
    Objavljeno: 25 Studeni 2008 u 10:00
vidim da ima stvarno puno toga sta je do sada napravito za djecu ... pa bi bilo dobo da stavimo slike od onoga sta smo napravili.... ili tekst ukoliko nema slika ... da imamo bolje u uvid koliko cega ima.... Wink
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2008 u 15:08











Na vrh
bubamara22 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 1149
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bubamara22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2008 u 15:09
bojanke i tegle su u procesu proizvodnje, kao i zlatne zvijezde....stavim slike čim zgotovim...i opet su mi prve dve ooooogrrooooooomne
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Studeni 2008 u 21:21
Pripremljene čižmice, tegla s orhidejom radi utvrđivanja veličine, komada 14
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2008 u 16:20
moze da stavimo i ostale slike sta je napravito da znamo sa cim raspolazemosmile57
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2008 u 16:24
ja budem nabavio božićne zvijezda i negdje 2. božićne jelke.....
 
(ps. molio bih i osijecane da malo prouce situaciju gdje ima lijepih zvijzdi za kupiti Wink jer je tamo sigurno bolji izbor)
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2008 u 16:39
Opet sam se izgubila u temama.Ok drvce je naše(to sam pitala na drugoj temi)
Ja ću ostatak danas uslikati pa stavim tu slike onoga kaj je gotovo.
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2008 u 21:23

Gđa Lana Presečan, kćer vlasnika Chemaca piše:

Poštovana,
 
najbolje bi bilo da nam javite točno što planirate raditi s djecom pa da vam prema tome pripremimo paket, da ne šaljemo nešto što nećete iskoristiti. Obzirom da ćete biti tamo 6. ili 7., paket ćemo poslati u ponedjeljak ili utorak.
 
Hvala na odgovoru!
Lana
Napravila sam specifikaciju kalupčića i poslala!
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2008 u 22:51
Ok,evo kaj sam sprčkala.Ovo su od neki dan vjenčići
 
 
 
 
 
A ovi su današnji....
 
 
 
 
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2008 u 22:54
ukrasi.....
 
 
 
svječnjaci
 
 
i anđelići
 
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2008 u 23:02
E da,imam ovih češera dosta(ti su ofarbani no imam i "čistih"),da ih ponesem??
 
Na vrh
darla View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 07 Srpanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 100
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje darla Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Studeni 2008 u 23:58
Nažalost, ja nisam stigla napraviti niti jednu teglicu, a drugi tjedan idem na put. Do sada sam stigla samo ovo napraviti:
 
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Studeni 2008 u 11:10
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Studeni 2008 u 17:48
 
3 kutije
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Studeni 2008 u 19:56

Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Prosinac 2008 u 08:51
Budući da nisam ništa stigla napraviti ja mogu dati novaca da se nešto djeci kupi,ili mogu kupiti slatkiša i poslati!!!
Recite da li to odgovara.
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Prosinac 2008 u 09:56
Proljeće,slatkiše kupuju Goga i Bubamara.Dogovorili smo se za nekih 300kn slatkiša,to bi i dosta bilo.(noćas mi je nešt palo na pamet,šta bi se moglo kupiti,no do jutra je i sišlo s pametismile42)Ma,šalješ igračke,kaj se opterećuješ,bude dosta svega.Sljedeći put buš morala najviše napraviti da se iskupišLOL
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Prosinac 2008 u 10:35
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

Proljeće,slatkiše kupuju Goga i Bubamara.Dogovorili smo se za nekih 300kn slatkiša,to bi i dosta bilo.(noćas mi je nešt palo na pamet,šta bi se moglo kupiti,no do jutra je i sišlo s pametismile42)Ma,šalješ igračke,kaj se opterećuješ,bude dosta svega.Sljedeći put buš morala najviše napraviti da se iskupišLOL
 
Kako šalješ???
Pa ja sam igračke poslala po bubamari kada je išla zadnji puta!!!
Nadam se da su i stigle, jer nitko nije komentirao...LOL
A šta da ja napravim, malo mi je neugodno, jer sam htjela biti dio i ove akcije, ali eto...ne možeš baš uvijek sve isplanirati...Shocked
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Prosinac 2008 u 13:26

Ja bih isto htjela sudjelovati. Imam igračaka, bojica... Uglavnom jedan srednji paketić.

Molim Vas da mi netko na PP pošalje adresu !
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Prosinac 2008 u 14:54
posaljem ti adresu na PP Hoya!!!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.