Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Penjačice
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Klematis  - Clematis
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Klematis - Clematis

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 136>
Korisnik
Poruka
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2007 u 21:22
Nadam se da če me u jutro dočekati onaj drugi,šareniBig%20smile
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2007 u 21:26
Krenula sam u potragu za još jednim ali nema baš izbora ove godine.
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2007 u 21:41
Ja sad imam 3 vrste.Kod nas ,mogu reći da ima sasvim solidan izbor
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2007 u 21:22
Od mog drugog još nema slika,ignorira meDisapprove,možda zato jer sam onog vani posadila(i danas mu  mrežu stavila po kojoj se može vući) a ovo siroće sam u tegli ostavila da mi na terasi cvate.Možda je ljut?!
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Travanj 2007 u 20:58
cekamo slikice
Na vrh
angi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Travanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1139
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje angi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2007 u 08:31
Donata,
koliko je ''star'' ovaj tvoj ljubičasti, i je li to samo jedan u pitaru,
izgleda jako bogato i sa cvijetovima božanstveno,
 
Lana, mene veseli da moj mali clematis raste, brojim mu nove listove i pitam se kad će uopće procvijetati
Na vrh
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2007 u 13:45

Moj ne raste tako bogato kao Donatin, ove godine kod nas uopće nije bilo izbora clematisa tako da će nagodinu definitivno dobiti društvo. Nestrpljiva sam da konačno procvate.

Na vrh
Donata View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2260
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Donata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2007 u 17:17
Originalno poslano od člana angi angi napisao:

Donata,
koliko je ''star'' ovaj tvoj ljubičasti, i je li to samo jedan u pitaru,
izgleda jako bogato i sa cvijetovima božanstveno,
 


Mislim da je star jedno 4-5 godina.Na prethodnoj ti je stranici slika na kojoj su oba dva u cvatu. Tako je i ove godine samo što rozi još nije procvjetao.
Kada procvjeta ubacim vam sličicu. Super je što ih mogu usporediti s obzirom na prošlu godinu. Thumbs%20Up

Ali ludo me zanima crveni!!! Heart

 
Na vrh
angi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Travanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1139
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje angi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2007 u 17:21
hvala Donata,
bit će zanimljivo sa clematisom na forumu ove godine
 
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2007 u 22:12
 
Donata,danas sam kupila "moj cvijet" i u njemu imaš clematis.Nisam ni ja znala  koliko vrsta i boja ih imaTongue.pogledaj,možda ti se još pokoji dopadneWink
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2007 u 22:13
Ups,nije "moj cvijet" nego" moj lijepi vrt"Big%20smile
Na vrh
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2007 u 14:33
Uspjela sam pronaći clematis!!! Tako da je sad moj roza clematis ipak dobio društvo jednog plavog.
Na vrh
angi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Travanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1139
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje angi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2007 u 23:00
Donata, kako raste onaj crveni što si nedavno kupila ?
Na vrh
Donata View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2260
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Donata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2007 u 13:03
Shasha kupila sam po tvojoj preporuci onaj "moj lijepi vrt" i i stvarno clematisa ima prekrasnih vrsta...boja... da ti mozak stane...

Po slikama ja imam neku kombinaciju svjetloružičasti s bijelim obrubom vrsta...Nelly Moser i modra boja clematis Alice Fisk...


Na vrh
Donata View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2260
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Donata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2007 u 13:08
Originalno poslano od člana angi angi napisao:

Donata, kako raste onaj crveni što si nedavno kupila ?


Crvenko Ernest Markham je mladi štrkljavac...Wink a što da ti kažem otišao u visine
a od cvijeta ništa...pogledaj i sama...Big%20smile



Na vrh
angi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Travanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1139
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje angi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2007 u 19:02

Donata, pitam za crveni jer je mlad kao ješ neki  a  i bit će zanimljivo vidjeti boju cvijeta

Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Svibanj 2007 u 20:55
Ja prihranjujem samo ovaj koji mi je u lončanici,ove vani u zemlji posađene(bijeli i ljubičasti) neDisapprove.
Na vrh
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2007 u 12:03
Jutros je otvorio prve latice. Čini mi se da uopće nije onakav kakav je na etiketi, ali vidjet ćemo. Prehranjujem ga jednom tjedno, a što se tiče sunca nije problem jer je lođa na sjevernoj strani tako da dobije samo jutarnje sunce, već poslije 10 sati je u hladu.
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2007 u 22:01
E sad sam opet zbunjenaDisapprove.Vama svima je on u hladovini ili ga barem maknete kad je jako sunce.Moj je jedan na terasi,aj ok njemu je večinom hladovina,drugi je u dvorištu ali mu je sunce tek predveče malo,no treći je na suncu cijeli dan.Njega ne mogu seliti jer  nije u tegli.I taj koji je stalno na suncu je najljepši.To je taj ljubičasti,nije još počeo jače cvasti ali je prepun pupoljaka i prekrasne zdrave,velike listove ima.
hmm ispada da im sunce više odgovara,barem  po ovome što kod sebe vidimErmm
Na vrh
senada View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 21 Svibanj 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 2
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje senada Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2007 u 10:06
Pozdrav prisutnim damama, ja sam nedavno pronasla ovaj web i odusevljena sam. Tek uredjujem moj vrt i nadam se da ce na ljubav koju mu pruzam uzvratiti ljepotom. Jako volim cvijece, al sam u svemu pocetnik. Tako da mi dobro dodju savjeti i iskustva.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 136>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.