Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Penjačice
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Klematis  - Clematis
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Klematis - Clematis

 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 136>
Korisnik
Poruka
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2007 u 11:46
Dobro došla SenadaHug.A cvijeće uvijek uzvrati,kao što i tu vidiš,neopisivom ljepotom ,pa će tako i tebiTongue.Savjeti svima dobro dođu jer uvijek ima nešto što ne znamo.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Svibanj 2007 u 15:16
Senada dobro dosla a sto se tice cvjeca polako uskoro ces nas i ti obradovati svojim slikicama
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2007 u 18:21
evo samo da vam javim da sam i ja kupila clematis danas jest da nije jos procvjetao ali se nadam da ce uskoro
Na vrh
Donata View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2260
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Donata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2007 u 20:53
Danas sam radila malu inventuru biljčica uništenih i mogu reći da sam dobro prošla...osim clematisa i mimulusaDead...sve drugo je već sada živnulo...Clap
Žao mi je i kana - potrgani listovi...Dead Ali mislim da će drugo sve biti O.K. a onda mi dolazi još jedna nevera u liku keramičara...samo se nadam da ima nježnu rukuBig%20smileBig%20smileBig%20smile 
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Lipanj 2007 u 21:40
Ma to će još biti terasa iz bajke Donata,vidi koliko nas "navija"za tvoj clematis,a i ostale biljke.Pa to uz toliku potporu i Heartmora rastiWink
Na vrh
Donata View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2260
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Donata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2007 u 21:47
Hvala curama na potpori...HeartHeartHeartHeart
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Lipanj 2007 u 22:04
Uz tebe smo Donata
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2007 u 17:48
Donata sta se desava sa Clematisom?
Ako ti kako mogu pomoci ja sam danas kupila jos jedan tako da sad imam "Miss Bateman" i
Clematis "Hagly Hybrid"
ako hoces da ti posaljem reznice ovih mojih
Na vrh
Donata View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2260
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Donata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2007 u 22:07
Originalno poslano od člana dina dina napisao:

Donata sta se desava sa Clematisom?
Ako ti kako mogu pomoci ja sam danas kupila jos jedan tako da sad imam "Miss Bateman" i
Clematis "Hagly Hybrid"
ako hoces da ti posaljem reznice ovih mojih


Dina moji clematisi ljubičasti i roza su O.K., ali za mladog Ernesta crvenog se još borim....ali mislim da će biti sve O.K. ako i ne procvijeta ove godine , iduće sigurno hoće.ClapClap  Hvala na reznicama, ali mislim da bi to bilo previše za keramičara kojeg očekujemo početkom VII mjeseca... Mislim da će izluditi i sa ovim što imam posađenim u pitarima a i onim što se razgrmilo u koritu koje će morati obložiti pločicama...
Za sada se dvoumim oko dvije kombinacije pločica...sa rozetama...
Znam da nije tema ali..... najbliže sam ovoj kombinaciji....


 
Na vrh
ruža View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 08 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 119
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ruža Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2007 u 22:16
meni se sviđaju-terasa će biti ludilo- blago tebiTongue
Na vrh
angi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Travanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1139
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje angi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2007 u 08:40

Donata, imat češ stvarno raj na terasi, sve elemente spajaš, miris mora i pogled na more, djelo ruku i moć i ljepotu majke prirode, uživam zajedno s tobom

Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2007 u 15:18
shasha


Donata ja samo mogu zakljuciti da ces imati najljepsu tarasu
nadamo se da ces to podjeliti sa nama?
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2007 u 19:10
Djevojke sta mislite kad bi moji clematisi mogli procvjetati
nesto sam nestrpljiva
Na vrh
Donata View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2260
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Donata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2007 u 19:16
Originalno poslano od člana dina dina napisao:

Djevojke sta mislite kad bi moji clematisi mogli procvjetati
nesto sam nestrpljiva


Stavi sličicu da vidimo u kojoj je fazi??Wink
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2007 u 19:42



evo ih
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Lipanj 2007 u 20:32
Pa mogli bi,Dina,(kad bi htjelismiley_147) šala, ma mladi su hoće,treba im vremena.Imaju pupoljke? Prihranjuješ li ih?
Na vrh
angi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Travanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1139
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje angi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Lipanj 2007 u 09:49
Dina, slabo vidim pupoljke, daj jasniju sliku pupoljaka,
ako sad dobro vidim,
a; mjesec dana još, možda nova slika popravi rezultat ? 
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2007 u 15:10
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

Pa mogli bi,Dina,(kad bi htjeli[IMG]http://www.zena.hr/forum/smileys/smiley_147.gif" align="absmiddle" alt="smiley_147" />) šala, ma mladi su hoće,treba im vremena.Imaju pupoljke? Prihranjuješ li ih?


nadam se da ce procvjetati posto sam ih tek nabavila malo ih zaljevam dohranom
vidjecemo sta ce se desiti
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2007 u 15:55
Ma hoće,oni moji što sam u proljeće kupila imali par cvjetova(takve sam kupila sa pupoljcima) i dalje ništa.Evo danas jedan procvao.Treba im vremena
Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Lipanj 2007 u 15:56
ma nadam se jedva cekam da procvjetaju
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 136>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.