Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Penjačice
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Klematis  - Clematis
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Klematis - Clematis

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 8081828384 136>
Korisnik
Poruka
Maggie View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 243
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Maggie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Lipanj 2011 u 23:31
Lijepo je pročitati da nečiji Clematis ponovo cvjeta. Bilo bi lijepo da i mene moj iznenadi i još jednom procvjeta. 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
FLORAMYE View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 14 Siječanj 2011
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1321
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FLORAMYE Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Lipanj 2011 u 23:53
Gricka, Klimatis: Totalno ste me zaludili ovim divnim penjačicama!
Prekrasne su!
Na vrh
morena View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 30 Travanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 193
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje morena Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2011 u 09:14
Na mome mladome Clematisu procvjetao drugi cvjetić!!Ali je upola manji od prvoga!Šmrc..........
Na vrh
Maggie View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 243
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Maggie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2011 u 11:48
Slijedeći će biti veći.  Glavno je da stižu :-)
Na vrh
Klimatis View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Rujan 2010
Status: Offline
Bodovi: 1360
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Klimatis Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2011 u 20:10
Živa poduporaSmile
Smile



Neka se sve zeleni
Na vrh
lilie View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Belišće
Status: Offline
Bodovi: 2319
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lilie Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2011 u 21:19
smile227 za sve klematise!!!!!!!!
 
Ne znam šta je ove godine s mojim klematisima!?
Sada mi se osušio i Multi blue. Imao puno malih pupova i počeo se sušiti od vrha i u jednom danu ode cijeli.   smile43
 
 
znati mnogo ne znači biti mudar
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Lipanj 2011 u 21:39
Tako je bilo kod mene s Nely Moser. Počela venuti od vrha i sve u kratko vrijeme uvenulo. Isto imala pupove koji se nisu stigli otvoriti. Ja sam sve odrezala do korjena, posadila u zemlju, vani i sada je iz korjena opet narastao oko 7o cm.
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
Gricka View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 04 Listopad 2010
Status: Offline
Bodovi: 1726
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gricka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Lipanj 2011 u 07:40
Jako je lijep Klimatis. Zgodno to sa drvetom. Lilie to je bolest uvenuća. Samo ga oreži do zemlje, pojerati će on ponovno.
Na vrh
baja View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 08 Svibanj 2011
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 23
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Lipanj 2011 u 09:46

ovaj moj jos ne misli stati s cvjetanjem :)

Na vrh
baja View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 08 Svibanj 2011
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 23
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Lipanj 2011 u 09:52
i malo izbliza

Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Lipanj 2011 u 11:36
možda nije najljepši ali je svakako najbujniji kod mene
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
d.i.n.a. View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 24 Lipanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 495
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje d.i.n.a. Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Lipanj 2011 u 12:05
Moji svi ponovno cvatu, Justa je počeo venuti pa sam ga recnula i ponovo je potjerao. Jedino Purpurea ne daje naznake da bi cvjetala, samo raste u visinu. Prikratila sam joj vrhove da je natjeram da se zgusne i možda procvjeta a ona opet tjera u vis i to bez ijednog pupa...
Tena 28.3.2010
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Lipanj 2011 u 12:05
Meni je svaki klematis lijep...
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
Olja View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Siječanj 2011
Lokacija: Yugoslavia
Status: Offline
Bodovi: 842
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Olja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Lipanj 2011 u 14:25
Enrikova nona,ne da je lep nego da svisnes...jako gust i bujan...jel voli puno sunca?
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Lipanj 2011 u 15:05
voli sunce Olja imam dva uz ogradu i puno su bujniji i ljepši sa sunčane strane
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
Gricka View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 04 Listopad 2010
Status: Offline
Bodovi: 1726
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gricka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Lipanj 2011 u 15:18
Pravi je Nono. Zašto kažeš da nije lijep, prekrasan je ovako bujan i sav u cvjetovima.
smile106
Na vrh
Gricka View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 04 Listopad 2010
Status: Offline
Bodovi: 1726
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gricka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Lipanj 2011 u 15:19
a tvoj hagley hybrid Baja ima baš lijepe cvjetove mladog klematisaTongue
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Lipanj 2011 u 15:52
Gricka ne kažem da nije lijep nego da nije najljepši mislim pritom i na tvoje koji su stvarno smile64
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
Klimatis View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Rujan 2010
Status: Offline
Bodovi: 1360
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Klimatis Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Lipanj 2011 u 19:15
Prekrasan Cholmy Nona. ClapClapClap
Neka se sve zeleni
Na vrh
baja View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 08 Svibanj 2011
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 23
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Lipanj 2011 u 20:37
Originalno poslano od člana Gricka Gricka napisao:

a tvoj hagley hybrid Baja ima baš lijepe cvjetove mladog klematisaTongue
ja sam kupio i posadio ernesta a ispao je ovaj :)
intersuje me da li ce se mjenjati boja cvijetova iducih godina?
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 8081828384 136>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,328 sekundi.