Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Identifikacija biljaka
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Kako se zove ovaj kaktus?
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Kako se zove ovaj kaktus?

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
Lavandablue View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 25 Travanj 2008
Lokacija: Yugoslavia
Status: Offline
Bodovi: 601
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lavandablue Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Kako se zove ovaj kaktus?
    Objavljeno: 27 Studeni 2008 u 13:59
 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Zvjezdana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Siječanj 2008
Lokacija: Zg i okolica :D
Status: Offline
Bodovi: 2055
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Zvjezdana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2008 u 14:12
taj ti ja kaktus imam  mislim ima ti bijeli cvijet kao neka trubica... neznam kako se zove i cvijet mu traje mislim jednu noc ili tako nesto... meni nije jos cvjetao ali mom tati i baki je
Per aspera ad astra.



Na vrh
Lavandablue View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 25 Travanj 2008
Lokacija: Yugoslavia
Status: Offline
Bodovi: 601
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lavandablue Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2008 u 14:24
Originalno poslano od člana Zvjezdana Zvjezdana napisao:

taj ti ja kaktus imam  mislim ima ti bijeli cvijet kao neka trubica... neznam kako se zove i cvijet mu traje mislim jednu noc ili tako nesto... meni nije jos cvjetao ali mom tati i baki je
 
ni meni jos nije cvetao.
 
zanima me koje je vrste.
Na vrh
kika View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Srpanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 969
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kika Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2008 u 14:34
Mislim da se tu radi o nekom Echinopsisu.
Na vrh
kika View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Srpanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 969
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kika Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Studeni 2008 u 14:38
Imaš odgovor ovdje http://www.cvijet.info/forum/forum_posts.asp?TID=2502
Mislim da ti ne cvate jer nema period zimskog mirovanja.
Na vrh
NERI View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 19 Studeni 2008
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 2
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje NERI Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Prosinac 2008 u 14:38
imam taj kaktus ali mi je cvat bio roza boje i trajao je jedan dan
Na vrh
kika View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Srpanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 969
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kika Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Prosinac 2008 u 18:30

Neri, s obzirom na izgled bodlji, sigurno je tvoj i kaktus od Lavandablue isti i cvijet im je rozi. Echinopsis koji ima bijeli cvijet ima nešto drugačije bodlje.

Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.