Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Penjačice
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Tekoma - Campsis radicans
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Tekoma - Campsis radicans

 Odgovori Odgovori Stranica  123 11>
Korisnik
Poruka Obrnuti redoslijed
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Tekoma - Campsis radicans
    Objavljeno: 18 Svibanj 2017 u 11:04
AKo ih se želiš riješiti na jednom mjestu pokušaj korocid umotati oko korjena tj natopiti taj korjen. Možda povuče u sebe otrov i ugine. Pogotovo bi trebalo djelovati u jesen zato što biljka povlači sokove u sebe.
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
orhideja50 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 31 Ožujak 2017
Lokacija: međimurje
Status: Offline
Bodovi: 13
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje orhideja50 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Svibanj 2017 u 09:22
Nekad davno imala sam ogromnu narančastu tekomu. Prije 5 godina sam ju iskorijenila, a za ovih 5 godina svako proljeće u krug od 5 metara niću mi mlade biljčice.
evo, jučer sam baš jednu mladu tekomu izvadila i posadila na predviđeno mjesto. e, sad ono, što me zanima, biljčica je imala dugi korijen i nisam mogla izvaditi cijeli, nego mi je puknuo. Da li će se sad ta mlada biljčica ukorijeniti.
eh, kad mi niću na mjestu gdje ih ne želim :-)
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Srpanj 2016 u 17:20
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2015 u 14:25
Divno! smile55 I ja sam uspjela ovih dana zakorijeniti jednu malu reznicu i vrlo sam vesela zbog toga. Embarrassed
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Srpanj 2015 u 11:49
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Srpanj 2015 u 14:58
<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2014 u 16:45
Kod mene isto novoposađena počela da cvjeta......


Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2014 u 12:34
konačno , prvi cvjetovi

<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
milica7 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 20 Listopad 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 10300
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Studeni 2013 u 08:10
Nisam još vidjela ovaj cvijet ali zaista je poseban.....gdje se to nabavlja?
Sretni su ljudi kojima i mali cvijetak čini veselje....
Na vrh
stefica.n View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 09 Ožujak 2012
Lokacija: Sl.Brod
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefica.n Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Rujan 2013 u 18:11
prekrasna je Clap
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Rujan 2013 u 16:33
štefice, i tekomaria mi je procvjetala

Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Srpanj 2013 u 15:19
[QUOTE=natalija]leona, i baš je, i više nego prelijepa

Natalija,cveta vec dugo ali ni jednu mahunu jos nije napravila,sad sam izigravala pcelicuLOL,ako bude semenki podelicuTongue
Nije isto covek u pustinji
i pustinja u coveku
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Srpanj 2013 u 15:01
držim ti fige

nedavno sam je nabavila - flavu, ali kao zakorjenjenu mladicu, cvijet bi trebao biti žuti

Na vrh
voki View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Ožujak 2007
Lokacija: Novi Sad
Status: Offline
Bodovi: 4264
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje voki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Srpanj 2013 u 14:54
Natalija, nemam pojma koja je. Neki dan sam bio u Belom Manastiru pa sam slikao ovu lepoticu. Naravno i poneo izdanke, nadam se da će se primiti.
život je bajka koju sami pišemo...
Na vrh
natalija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Lokacija: zadar
Status: Offline
Bodovi: 5452
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje natalija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Srpanj 2013 u 14:38
leona, i baš je, i više nego prelijepa

štefica, krasna  je, to je ona tekomaria od lani?
moja je ok, ali stagnira, mislim da je moram staviti na sunčanije mjesto

voki, je li ovo flava? baš je lijepa
Na vrh
voki View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 28 Ožujak 2007
Lokacija: Novi Sad
Status: Offline
Bodovi: 4264
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje voki Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Srpanj 2013 u 13:30
život je bajka koju sami pišemo...
Na vrh
stefica.n View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 09 Ožujak 2012
Lokacija: Sl.Brod
Status: Offline
Bodovi: 1443
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefica.n Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Srpanj 2013 u 18:51
Na vrh
Leona31 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 23 Prosinac 2012
Status: Offline
Bodovi: 3106
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Leona31 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Lipanj 2013 u 13:53
Tekoma stans...meni je prelepa




Nije isto covek u pustinji
i pustinja u coveku
Na vrh
dijana7566 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka

DONATOR

Pridružen: 25 Veljača 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 3643
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dijana7566 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2013 u 21:23
Hoće procvast će. Moju svaku jesen orežem 30tak cm od tla da ju mogu povući s kaljem pod krov. Osim što ju na taj način držim pod kontrolom ne vidim da joj to smeta pri cvatnji
Pozdrav iz Osijeka
Na vrh
enrikova nona View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Prosinac 2010
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 6269
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje enrikova nona Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Svibanj 2013 u 15:51
ja od jedne već par godina pokušavam napraviti stablašicu ali nikako da procvjeta, nekidan sam ju isto orezala i baš me zanima dali će procvjetati


<ako nekom das ribu nahranit ces ga jednom, ako ga naucis loviti ribu nahranit ces ga zauvijek> narodna
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 11>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.