Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage uputstva i savjeti
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - IDEJE za decoupage-sa interneta
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


IDEJE za decoupage-sa interneta

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5678>
Korisnik
Poruka
Tatjana_bg View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 19 Ožujak 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 268
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tatjana_bg Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Siječanj 2011 u 19:46
KUCICE ZA LUTKE,klik na sliku da se poveca

















KNIGA, pdf
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
RenataS View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 11 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 5
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje RenataS Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Siječanj 2011 u 11:57
Ovo je nešto najljepše što su moje oči vidjele. Ja sam ovdje nova i molim vas da mi pomognete jer sam se zaljubila u salvetnu tehniku, ali nisam ni upola stručna kao vi. Zanima me gdje nabavite sve te lijepe salvetice, kako dobijete te predivne boje, te gdje se mogu kupiti daščice ili na čemu već nastaju vaše predivne slike. Zahvalna smile143Clap
Na vrh
Tatjana_bg View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 19 Ožujak 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 268
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tatjana_bg Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2011 u 10:45
Originalno poslano od člana RenataS RenataS napisao:

Ovo je nešto najljepše što su moje oči vidjele. Ja sam ovdje nova i molim vas da mi pomognete jer sam se zaljubila u salvetnu tehniku, ali nisam ni upola stručna kao vi. Zanima me gdje nabavite sve te lijepe salvetice, kako dobijete te predivne boje, te gdje se mogu kupiti daščice ili na čemu već nastaju vaše predivne slike. Zahvalna [IMG]smileys/emot27.gif" align="absmiddle" alt="smile143" />[IMG]smileys/smiley32.gif" align="absmiddle" alt="Clap" />

i ja sam ti novopecena u ovome, sta se tice nabavke..gledam svugde gde god odem, uvek nesto nađem, ima sada lepe korpice od 18 kuna u EMEZETI, ima u KONZUMU oggromne svece od 5.99,ubiti trebas da gledas svugda sta ima na popustima, i kupujem uvek svasta, pa neka ceka na red ,tako da nabavka ti je samo vreme potrebno, i novac naravno,jer nije jeftin hobby,jecer sam nabavila po 3 kn akrilne boje na rasprodaji, inace koristim kao sto sam i pisala boju za beton, svakakve tonere, cak i obicnu tintu
Na vrh
Tatjana_bg View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 19 Ožujak 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 268
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tatjana_bg Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Siječanj 2011 u 17:37
3 D VIDEOVIDEO
Na vrh
Mima35 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Listopad 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1485
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mima35 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Siječanj 2011 u 22:37
Pogledajte ideju kako napraviti stalak za cvijeće:
 
Na vrh
Tatjana_bg View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 19 Ožujak 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 268
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tatjana_bg Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Ožujak 2011 u 15:30
curke posto uskoro Uskrs, eto malo idejeideje Uskrs
Na vrh
sanja 1734 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 302
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanja 1734 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2011 u 13:35

Od koga mogu saznati, ko će mi opisati ili reći di da pogledan kako se radi sa šablonama ne otisak već reljef. Molim Vas, to mi se jako sviđa tila bi naučiti.

Na vrh
sanja 1734 View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 02 Ožujak 2011
Status: Offline
Bodovi: 302
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanja 1734 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2011 u 14:31
Tatjana puno hvala na savjetu, ali me zanima da li ti znaš kako se napravi ono sa šablonom ne otisak već reljef?
Na vrh
Tatjana_bg View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 19 Ožujak 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 268
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tatjana_bg Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2011 u 18:27
Originalno poslano od člana sanja 1734 sanja 1734 napisao:

Tatjana puno hvala na savjetu, ali me zanima da li ti znaš kako se napravi ono sa šablonom ne otisak već reljef?

cao, to nije sablona, vec tehnika CIPKE ,pogledaj kod mene crep, il na to mislis, pa cu da odgovorim kako
Na vrh
Tatjana_bg View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 19 Ožujak 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 268
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tatjana_bg Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2011 u 12:20
cure u mom blogu mozete vda nađete sve sta vas zanima, slike,video, onlajn casove MOJ BLOG
Na vrh
kuštrava View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 11 Siječanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 161
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kuštrava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2011 u 10:44
još da je na našem jeziku.... 
Na vrh
Tatjana_bg View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 19 Ožujak 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 268
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tatjana_bg Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Travanj 2011 u 18:45
Originalno poslano od člana kuštrava kuštrava napisao:

još da je na našem jeziku.... 
ma jsno je sveako nesto treba za prevod, samo kopiraj stranicu i posalji da prevedem
Na vrh
kuštrava View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 11 Siječanj 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 161
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kuštrava Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2011 u 10:23
ma ne treba.. pitat ću te već ako mi šta treba.. hvala
Na vrh
Tatjana_bg View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 19 Ožujak 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 268
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tatjana_bg Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2011 u 13:02
Originalno poslano od člana kuštrava kuštrava napisao:

ma ne treba.. pitat ću te već ako mi šta treba.. hvala
samo izvoli mislim da skoro sve jasno zanimlivih ideja i slika milion
Na vrh
Monny View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 22 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 1028
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Monny Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Kolovoz 2011 u 23:45
ajme pregrst ideja ovdje sada ne znam sto bih prije krenula ukrasavati ;)) divno
Na vrh
Kiki-ko? View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 10 Veljača 2010
Status: Offline
Bodovi: 6667
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Kiki-ko? Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Rujan 2011 u 21:49
Iz jednog izloga u Beču.
 
Da imam rep mahala bi s njim
Na vrh
mimi15 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 15 Svibanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 1
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mimi15 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Kolovoz 2012 u 09:08
Originalno poslano od člana Kiki-ko? Kiki-ko? napisao:

Ovo mi je otkačena ideja
 
FENOMENALNOOOOOO
Na vrh
ella16 View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 31 Srpanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 46
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ella16 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Listopad 2012 u 07:41
haha.. ovo je mrak! taman tražim inspiraciju za zidni sat Smile 
Zagreb - zapad
Na vrh
Davorka1969 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 12 Siječanj 2014
Lokacija: Planet Zemlja
Status: Offline
Bodovi: 37
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Davorka1969 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2014 u 17:42
www.inspirello.pl
Na vrh
GarageART! View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 21 Travanj 2012
Lokacija: Zaprešić
Status: Offline
Bodovi: 38
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje GarageART! Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Veljača 2014 u 19:58
Sanja 1734 reljefnu šablonu ili 3D otisak šablone možeš napraviti tako da preko šablone u debljem sloju naneseš boju ili kit za drvo. Šablonu pažljivo makneš i ostaviš da se osuši. Preko kita naneseš boju koju želiš, patinu i sl. 
Ova slova su ti rađena s bojom, boja je nanešena sa malom špahtlicom u debljem sloju:

http://www.cvijet.info/slike_cvijeca/decoupage/memo_plocica_za_bebe_luka_1/66635.aspx -

A ovo ti je rađeno sa kitom za drvo, isto tako sa naneseno špahtlicom:

http://www.cvijet.info/slike_cvijeca/decoupage/vjencanje_2/66641.aspx -

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5678>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,219 sekundi.