Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Cvijeće foto... > Moj grad u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Sissinghurst Garden - Engleska+ nove 2009
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Sissinghurst Garden - Engleska+ nove 2009

 Odgovori Odgovori Stranica  123>
Korisnik
Poruka
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Sissinghurst Garden - Engleska+ nove 2009
    Objavljeno: 19 Prosinac 2008 u 11:56
Sissinghurst Garden (najpoznatiji vrt u Engleskoj)
 
 
Nastojimo otici svaki mjesec (nalazi se 5 min od nas)
 
Pocetak 5. mj.
 
 
 
 
 
 
 
 
Slikano krajem 6.mj.
 
 
 
 
 
 
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
SilveK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4014
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SilveK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Prosinac 2008 u 16:16
smile107 koje li ljepote smile89
Sigurno je uživancija šetati po tom vrtu.
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Prosinac 2008 u 18:13

a koliko je velik... cije je vlasnistvo.... kakve sve biljke ima ...

 

taj nam jos malo informacija i slikica iz vrta ... ako mozesmile143

Na vrh
fuksija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Srpanj 2008
Lokacija: Norway
Status: Offline
Bodovi: 750
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje fuksija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Prosinac 2008 u 21:14
Pozdrav svima!
Zvrk blago tebi sto zivis kraj takve ljepote.
Ja imam rodbinu u Londonu i stalno me zovu da dodjem u posjetu i da ce me voditi u vrt, jer znaju da je uzivam u cvijecu, ali ja nikako da se odlucim.
pozdrav iz Norveske
Na vrh
mrvica View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 20 Rujan 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 160
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mrvica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Prosinac 2008 u 21:51
smile227 Hvala zvrk, predivno izgleda!! Uzivaj i dalje u šetnjicama a mi cemo bit sretni kad nam ovako pošalješ koju sličicu smile78
"Dakle: ne brinite se tjeskobno za sutrašnji dan, jer će se sutrašnji

dan brinuti za se! Svakom je danu dosta njegove muke."

Mt, 6,34

Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Prosinac 2008 u 00:36
Originalno poslano od člana administrator administrator napisao:

a koliko je velik... cije je vlasnistvo.... kakve sve biljke ima ...

 

taj nam jos malo informacija i slikica iz vrta ... ako mozesmile143

 
U vlasnistvu je National Trust
 
 
 
Pocetak 6.mj.
 
 
 
 
Slikano sa tornja
 
 
Pogled sa lijeva na desno (vikendom zna biti jako puno posjetioca)
 
 
 
 
 
 
 
 
Posaljem jos slika kad nadem vremena Wink
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Prosinac 2008 u 00:40
Originalno poslano od člana fuksija fuksija napisao:

Pozdrav svima!
Zvrk blago tebi sto zivis kraj takve ljepote.
Ja imam rodbinu u Londonu i stalno me zovu da dodjem u posjetu i da ce me voditi u vrt, jer znaju da je uzivam u cvijecu, ali ja nikako da se odlucim.
 
Odluci se, engleski vrtovi su predivni. Odi u proljece i rano ljeto i neces pozaliti.
Ovaj vrt je sat vremena vlakom od Londona, a sigurno se u Londonu moze naci lijepih vrtova. Kew Gardens je vrijedan posjete.
Budem slala jos neke putopise vrtova u okolici Londona , ustvari u nasoj blizoj okolici koja je prepuna predivnih privatnih i vrtova koji pripadaju organizacijama.
Ne zovu badava Kent (gdje zivim) Garden of EnglandStar
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Prosinac 2008 u 00:42
Originalno poslano od člana mrvica mrvica napisao:

smile227 Hvala zvrk, predivno izgleda!! Uzivaj i dalje u šetnjicama a mi cemo bit sretni kad nam ovako pošalješ koju sličicu smile78
 
Biti ce jos slika iz ovog vrta a imam jos masu slika iz nekih drugih vrtova.Bude vas bolila glava od tog sveg cvijeca LOL.
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Prosinac 2008 u 13:42

Pocetak 6. mj.

 
 
 
 
Na vrh
fuksija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Srpanj 2008
Lokacija: Norway
Status: Offline
Bodovi: 750
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje fuksija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Prosinac 2008 u 19:57
Pozdrav svima!
Zvrk, ovo je fantasticno,kao rajski vrt. Odusevljena sam.
pozdrav iz Norveske
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Prosinac 2008 u 20:53
Originalno poslano od člana fuksija fuksija napisao:

Pozdrav svima!
Zvrk, ovo je fantasticno,kao rajski vrt. Odusevljena sam.
 
A nije daleko od LondonaWink.
Ja ti mogu pokazati puno vrtova 10- 20 min od mene kad dodes ovdje, nudim se kao turisticki/vrtni vodicLOL.
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Prosinac 2008 u 21:25
Sve je fenomenalno(a kako bi drugačije i moglo bitismile42)no ovi crveno-žuti pakujci su me dotukli skroz smile39
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Prosinac 2008 u 21:30
Ma ne znaš što bi rekao, osim... da je to jednom vidjeti...
život je more
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Prosinac 2008 u 22:13
Slažem se s Lantanom, da je to bar jednom vidjeti. Mogla bi danima šetati, upijati miris cvjeća, lagano dodirivati živicu koja je tako savršeno uređena, uživati u pogledima začuđenih ljudi i zamišljati kako će prepričavatu što su vidjeli, a to se ne može prepričati.
Hvala ti  što nas vodiš u šetnju tim predivnim krajevima.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Prosinac 2008 u 14:25
HVALA na slikamasmile79
Na vrh
Božikovine View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 13142
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Božikovine Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Prosinac 2008 u 14:51
Tvoje su nas slike podsjetile na naš neostvareni san. Za sada sanjamo i nadamo se da ćemo i mi imati nešto takvo.
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Prosinac 2008 u 19:27
Originalno poslano od člana zvrk zvrk napisao:

 

 
 
 
 
krasne slike, možeš mi reći koja je to penjačica na  slici sa desne strane? Ne vidim baš dobro ali malo mi liči na petreju.Ili je koja druga?
Na vrh
dada28 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2265
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dada28 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Prosinac 2008 u 20:31
Sometimes you want to go where everybody knows your name and they're always glad you came..
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Prosinac 2008 u 20:09
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

Sve je fenomenalno(a kako bi drugačije i moglo bitismile42)no ovi crveno-žuti pakujci su me dotukli skroz smile39
I ja pikiram takvu boju u mom vrtu, moji su plavi i rozi.
 
Na vrh
zvrk View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 17 Studeni 2008
Lokacija: United Kingdom
Status: Offline
Bodovi: 1013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje zvrk Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Prosinac 2008 u 20:10
Originalno poslano od člana Lantana Lantana napisao:

Ma ne znaš što bi rekao, osim... da je to jednom vidjeti...
 
Imam srecu pa zivim jako blizu inace bi i meni to ostao neostvareni san.
Budem postala opet slike u proljece kad odem u posjetuWink.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,313 sekundi.