Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Rezano cvijeće i aranžiranje
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - kakvo cvijeće koristite za vazu?
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


kakvo cvijeće koristite za vazu?

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234>
Korisnik
Poruka
milica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Yugoslavia
Status: Offline
Bodovi: 236
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2008 u 15:21
moze li ovako nesto da prodje



Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Dalmax22 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 665
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dalmax22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2008 u 15:48
a sta ti je okruglo ko neko vce? (super su a pogotovo ovaj zadnji)
Na vrh
Dalmax22 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 665
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Dalmax22 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2008 u 15:48
mislih napisati -voce-slici mi na voce
Na vrh
Branka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Prosinac 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3031
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Branka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2008 u 21:39
ja neznam , ali mi se čini da ovdje svi znaju napraviti poneki zapanjujući aranžman , ovi su prekrasni
Na vrh
milica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Yugoslavia
Status: Offline
Bodovi: 236
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2008 u 09:51
ako ne probas i ti neces znati dal i ti znas praviti bukete ili aranzmane. Evo naprimer ove moje 3 slike su ti zapravo jedan buket koji je prepravljan kako se cvece susilo, tako da jedino bambus kao osnova je uvek ista a ostalo se menja od raspolozenja i trenutno raspolozivih sredstava. Moj savet ti je pusti masti na volju i probaj i ti, i nemoj se nervirati ako ti neuspe iz prve. Bitno je imati dobru volju a sve ostalo nekako samo dodje.
Na vrh
milica View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Yugoslavia
Status: Offline
Bodovi: 236
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje milica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2008 u 14:44
evo mojih novih buketa svesam ih pravila za poklon ni jedan nisam sebi ostavila



danas sam bila vesela i raspolozena pa su mi i buketi takvi
Na vrh
lana2 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
DONATOR

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 4717
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lana2 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2008 u 20:32
milice, baš lijepo, ovaj s astromerijama je baš nježan proljetni
Na vrh
Branka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Prosinac 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3031
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Branka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Travanj 2008 u 21:15
upravo mi trba malo nježnosti za opuštanje - bravo milice
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Svibanj 2008 u 00:59
 Evo samo da pokazem da ja za vazu ponekad nadjem nesto sto me jednostavno odusevi, a nije nikakva investicija...
  Na livadi sam nasla zanimljivu boju divljeg luka ( barem mislim da je to divlji luk) i evo u vazi je vec danima, jako dobro se drzi, ali pije dosta vode, svaki dan nadolijevam vodu...


Na vrh
xenia64 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 752
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje xenia64 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2008 u 16:34
Danas sam baš romantično raspoložena. Konačno sam ušla među privilegirane, sve vas lijepo vidjela, bila malo ljubomorna na sve one kavice, dočekala par kapi kiše i napravila ovaj buketić .
 
 
 
 
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Svibanj 2008 u 21:57
Krasan je! Ja još neki dan napravila
Još uvijek se prekrasno drže, a sad je skoro 6 dana ili tako nekako!
Na vrh
xenia64 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Veljača 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 752
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje xenia64 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2008 u 07:52

krasno, a ja mislila da je posađeno

Na vrh
Ivan View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
Autor ljekovitog bilja

Pridružen: 24 Travanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1213
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ivan Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2008 u 08:57
Jedno pitanje : moja ljubljena voli ruže, i naravno, kupim joj. Interesira me na koji način ih duže držati u vazi a da ne "pokljuknu" Čitao sam negdje da se  tamo gdje je rez natopi lojem od svijeće ? Inače, kad su već pri kraju supruga ih otrgne od stabljike i stavi u široku vazu s vodom, one opet ožive i lijepo i dekorativno izgledaju i još pet dana su lijepe..
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2008 u 15:19
U vazi držim samo ono što dobijem odrezano, a ja nikada, ali nikada ne režem moje cvijeće iz vrta jer mi je to jednostavno preteško. Svaka moja ruža je moja mezimica, a tako i svaki drugi cvijet i onda kad idem nekome radije odem u cvjećaru i kupim jer tako sam spasila već odrezanu, a moje mezimice nisam odrezala.

Znam da sam čudna , ali takva sam....
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Svibanj 2008 u 18:33
Za razliku od Teak - iako imam puno manje cvijeća u svojim kopanjicama, volim odrezati poneki cvijetak i u uredu ga staviti tik uz monitor. Premalo sam doma a i božur mi dulje traje u vazi nego ovih dana na grmu
 
a irisu jednostavno nisam odoljela i morala sam ga imati barem neko vrijeme pred očima
 
Volim imati i doma poneki cvijet a ovom ružom
i prekrasnom kalom i irisekima darivala me naša Branka
Jednako tako volim buket od ivančica i nekih trava kao i pušlek đurđica ili jednu orhidejcu staviti na stol.
Posebno mjesto zauzima samo jedna, sama uz list i bez ičeg više:
 
Na vrh
dugokosa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 886
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dugokosa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Svibanj 2008 u 07:44
i meni je žao odvojiti koji cvijet jer ih nemam baš puno obično  je to kad mi djeca nekaj potrgaju jedino znam staviti kad nečega ima "previše" zadnje sam stavila vlasac
sutra je novi dan
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2008 u 00:30
na pijaci sam se odusevila ovim buketom koji je bakica prodavala...odrezala sam ga na kratko i stavila u vazu...ma tako mi je njezan i lijep...ne znam kako se zove to cvijece ???




Na vrh
Ivan View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
Autor ljekovitog bilja

Pridružen: 24 Travanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1213
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ivan Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2008 u 07:27
Originalno poslano od člana TeaK TeaK napisao:

U vazi držim samo ono što dobijem odrezano, a ja nikada, ali nikada ne režem moje cvijeće iz vrta jer mi je to jednostavno preteško. Svaka moja ruža je moja mezimica, a tako i svaki drugi cvijet i onda kad idem nekome radije odem u cvjećaru i kupim jer tako sam spasila već odrezanu, a moje mezimice nisam odrezala.

Znam da sam čudna , ali takva sam....
Nisi čudna, samo si vezana za svoje cvijeće, i ja bi bio takav !
Na vrh
Ivan View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
Autor ljekovitog bilja

Pridružen: 24 Travanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1213
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Ivan Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Svibanj 2008 u 07:31
Jedno pitanje : moja ljubljena voli ruže, i naravno, kupim joj. Interesira me na koji način ih duže držati u vazi a da ne "pokljuknu" Čitao sam negdje da se  tamo gdje je rez natopi lojem od svijeće ? Inače, kad su već pri kraju supruga ih otrgne od stabljike i stavi u široku vazu s vodom, one opet ožive i lijepo i dekorativno izgledaju i još pet dana su lijepe..
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Lipanj 2008 u 02:01
 Osim s jedno 10ak kg trešanja ( koje sam joj pobrala sa stabla) sveki me veceras pocastila i s mini ruzama

Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,180 sekundi.