Početna stranica Početna stranica > Humanitarna akcija - CVJETNA DRUŽINA – to smo MI!! > Humanitarna akcija za djecu smještanu u SOS dječjem selu > Cvijet.info za SOS Ladimirevce: PROLJEĆE
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Uskršnja radionica
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Uskršnja radionica

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 10111213>
Korisnik
Poruka
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2009 u 20:02
Manči, stavi na neki autobus koji dolazi u ZGB iposlije podne ili subout ili nedjelju, jasno da može za drugi petak i obećajem da ću ići pokupiti tako da ne bankrotiraš s poštarinom.
Već sam napisala da ću proslijediti dalje do Admina tako da ima poklone a za datum odlaska čekamo da se Admin javi pa ćemo vidjeti što će od toga biti
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
griva1978 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1612
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje griva1978 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2009 u 21:49
jel ima kakav žiro ( nisam sve detaljno isčitala) da ubacim koju kunicu.. :))
Na vrh
saara View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 900
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje saara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2009 u 21:50
Oprostite na koji se način sve može sudjelovat? Bojim se da nemam baš vremena za izrađivat. Može li se nešto kupit? Ili poslat kune da se kupi. Ne bi mogla puno, oko 100 kuna. Možda bi i moji roditelji malo pomogli.
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2009 u 22:11
Saara i Griva,ovdje imate broj žiro računa,aktivan je cijele godine
Sudjelovati možete kako hoćete.
Sad da sve ne pojašnjavam,ima tema o tome di se vidi šta smo sve radili,no ukratko.
U prvome redu nosimo im cvijeće(ipak je ovo cvijetni forum)u proljeće neke ljetnice a u jesen maćuhice.Uz to naravno da donesemo nešto igračaka,slatkiša i sl.
Ove zime smo napravili ,sa tetom koja vodi radionicu u selu,i radionicu.Nekako nam je bila namjera da to i sad napravimo,prije Uskrsa jer klinci svašta rade pa to prodaju.Tako da im pokažemo neke nove načine izrade.
Teško je jednoj osobi stalno smišljati neke nove ideje ,šta bi radili pa smo im zadnji puta odnjeli neke novine(unikat i sl) i knjižice kako se izrađuje cvijeće od špage i salvetna tehnika.Oni puno toga rade,no fali im ideja.
Materijala,sama radionica,ima puno.Stvarno jako puno tako da materijal,nešto više od onoga šta bi im pokazivali,ja nebi kupovala.
Evo primjer:zimus su radili kolažem avione.Prekrasne slike,a koje tek ideje klinci imaju.Te avione je(10-12 slika) otkupila "lufthansa" za nekih 20 000kn.I sad taj novac neide SOS selu nego je namjenjen samo toj radionici.
Da ne govorim kako i preko donacija dobe materijal.Zato mislim da ga mi nešto nebi kupovali,rađe bi na nešto drugo potrošili novac.
Na vrh
saara View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 900
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje saara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2009 u 22:36
Je li onda bolje da za recimo 200 kuna kupim slatkiša itd. Ili da pošaljem nekome tko ide pa da kupi slatkiša da ne nosam na autobus ili da šaljem. Hvala na objašnjenju
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2009 u 22:44
Ako hoćeš,najjednostavnije ti je uplatiti na račun.S njega se onda uzme kad i koliko treba,ostatak ostaje za sljedeći put.
Budući da se ništa još nismo dogovorili ne znamo ni tko ide,bude li radionice i ako bude šta će nam trebati,teško je reći sad šta bi se kupilo.
Ako nebude radionice,onda će se samo cvijeće kupiti i odvesti .
Na vrh
saara View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 900
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje saara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Ožujak 2009 u 22:47
Onda ću tako i učinit. Hvala ti
Na vrh
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2009 u 10:32
ma vrijedne ste...svaka cast....ja idem onda uplatiti nesto novaca na racun....to je taj racun........
ZAGREBAČKA BANKA
3114294293
CVIJET ZA LADIMIREVCE
P.s leonarda

jel tako u redu.....
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2009 u 11:21
Leo,vjerojatno je u redu,bitno da je broj dobar.Ja sam već zaboravila no mislim dana temi"žiro račun"pišu  točne upute.
Na vrh
griva1978 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1612
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje griva1978 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2009 u 15:06
Tnx Shasha! :)




p.s. šta napisati u poziv na broj
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2009 u 20:15
Svi vrijedni koji ste nešto napravili možete poslati direktno Adminu ili ako ste u mogućnosti dostaviti meni pa ću ja proslijediti do Admina. Malo smo ovaj puta neorganizirani jer kao što kaže Shasha - prvenstveno se odrađuje uređenje  njihovog sela cvijećem ali sasvim sigurno neće biti viška ako ih darujemo i za Uskrs.
Uglavnom, uplate idu na postojeći žiro račun, on glasi na Adminovu sestru (neka nikoga to ne dovede  zabunu i ne daj Bože na grešne misli) i stari članovi znaju kako fenomenalno funkcionira kad se kupuje cvijeće, Admin na svaku kunu sa žiro računa doda 4 kune iz svog džepa)
Svi radovi koje planirate poslati moraju najkasnije do četvrtka 12.03.2009. godine biti kod mene kako bi ih proslijedila dalje.
Admin će javiti (Admine, javi se, javi se javi se) kada bi se išlo u selo i onda ćemo vidjeti možemo li se organizirati i putovati ili ne!
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Ožujak 2009 u 20:43
nazovem ovaj tjedan ravnatelja pa da vidim sta on kaze na to...
 
kad mozemo i sta cemo pa javim
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Ožujak 2009 u 10:43
Esmeralda dostavila paketiće, pošiljka kreće u petak u Veliku, lijepo molim ako netko još ima namjeru nešto slati da dostavi do četvrtka!
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Ožujak 2009 u 17:48
stigao je jedan paket danas no nisam ga stigao pokupiti tako da je sutra kod mene...
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Ožujak 2009 u 22:50
Admne javi se, Admine javi se, poslala poruku na pp ali nema reakcije pa ne znam jesi li preuzeo Esmeraldine predivne pakete?
Na vrh
Fifi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Ožujak 2008
Status: Offline
Bodovi: 759
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fifi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Ožujak 2009 u 19:31
 Želim samo reći da me je prošlogodišnja akcija potakla na
 razmišljanje o udomljavanju djece.
 I tako je pala odluka da udomimo dva mala srčeka željna ljubavi.
 Upravo prolazimo obradu u našem centru.
 Oprostite ako sam izvan teme,ali morala sam napisati
 kako je divno i poticajno pomagati toj djeci.
 Hvala i vama svima na trudu i ljubavi smile86
Na vrh
esmeralda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 873
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje esmeralda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2009 u 01:30
Originalno poslano od člana Fifi Fifi napisao:

 Želim samo reći da me je prošlogodišnja akcija potakla na
 razmišljanje o udomljavanju djece.
 I tako je pala odluka da udomimo dva mala srčeka željna ljubavi.
 Upravo prolazimo obradu u našem centru.
 Oprostite ako sam izvan teme,ali morala sam napisati
 kako je divno i poticajno pomagati toj djeci.
 Hvala i vama svima na trudu i ljubavi smile86
smile58Puno srećesmile86smile86
meni je super u životu
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2009 u 10:30
Originalno poslano od člana Fifi Fifi napisao:

 Želim samo reći da me je prošlogodišnja akcija potakla na
 razmišljanje o udomljavanju djece.
 I tako je pala odluka da udomimo dva mala srčeka željna ljubavi.
 Upravo prolazimo obradu u našem centru.
 Oprostite ako sam izvan teme,ali morala sam napisati
 kako je divno i poticajno pomagati toj djeci.
 Hvala i vama svima na trudu i ljubavi smile86

fifi moj naklon do zemlje,nemam rijeci kojima bi opisala koliko vam se divim..za one koji ne znaju,fifi ima petero djeceValentine%20kissValentine%20hand%20heart
Na vrh
esmeralda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 873
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje esmeralda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2009 u 13:02
Znam da smo izvan teme, ali fifi nemam riječi kojom bi opisala tvoje veliko srce ljubavismile86smile86smile86smile86smile86smile86smile86smile211smile211smile211smile211smile211smile211smile211
meni je super u životu
Na vrh
Fifi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 27 Ožujak 2008
Status: Offline
Bodovi: 759
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Fifi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Ožujak 2009 u 14:16
 Hvala cure moje,
 sretno svima sa djecom u sos selu,nek dječiji osmjesi zablistaju
 a vaša se srca napune srećom i radošću
 hvala svima koji šalju poklone za djecu i koji učestvuju
 na bilo koji način,  smile83
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 10111213>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,236 sekundi.