Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ostala hobistika > Razni hobi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moja svastara
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moja svastara

 Odgovori Odgovori Stranica  123 6>
Korisnik
Poruka
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Moja svastara
    Objavljeno: 18 Siječanj 2009 u 10:05
Nemam mnogo toga trenutno da pokazem.Zapocecu sa medenjacima,jest da su praznici prosli ,ali tad sam imala problema sa slikama





i sad mi sve sporo ide...
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2009 u 10:07


Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2009 u 10:26
Stvarno su ti "medeni" medenjaci, kod mene to ne bi dugo trajalo na boru (imam jednog medvjedića koji ih obožava)
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2009 u 10:36
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2009 u 10:49
evo par radova,zao mi sto nisam svaki rad slikala

Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2009 u 10:52
baš su ti veseli medenjaci Smile
a ovo si ti vezla i heklala !? svaka čast....divim se ljudima sa takvim strpljenjem Clap
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2009 u 11:00






ovo jos nisam zavrsila,za koji dan ce biti




ovo sam uradila prijateljici za rodjendan,treba ga oprati i uokviriti
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2009 u 12:17
Gio,prekrasno,pogotovo medeni ukrasi za borsmile94smile147
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2009 u 12:45
gio moj naklon za tvoje vrijedne ruke,prekrasno,prekrasnosmile141
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2009 u 13:47
I od mene svaka pohvala smile141
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2009 u 14:29
hvala cure za pohvale
medenjaci su jos uvek citavi,tek danas ih skidam s jelke.
vez je mojih ruku djelo,a heklanje prepustim MKM...znam ali nisam bas neki ljubitelj,a vez me opusta poput cveca.Dosta sam poklonila tetki i njenoj kcerci,samo mi zao sto ih nisam slikala jer ih ima bas puno
Na vrh
esmeralda View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 17 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 873
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje esmeralda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2009 u 00:11
Prekrasni radovi,takve stvari zna raditi i moja mama i dosta hekla pa kada ju pitam zašto se muči kada već imamo na gomile ručnih radova i vezenih i heklanih isto tako kaže kao ti da ju to opušta.
Bravo za to trba imati volju i strpljenjaThumbs%20Up
meni je super u životu
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2009 u 10:29
Gio, evo nađoh te...
Ja ću reći da si jaaako svestrana, ali ipak ovaj hekleraj i vezivo...to mi je taaaako lijepo. Znaš da su ti ručni radovi jaaako skupi, da ih ideš prodavati ( što ti vjerojatno ni u snu ne pada na pamet).
Otkrit ću ti tajnu: Moja mama je mene i moje dvije sestre naučila vesti, heklati i plesti...ali mi je žao što ne znam šivati...
Ja upravo završavam pulover za sebe, moram ti reći da me to jako opušta.
U svakom slučaju...radovi su ti super i drago mi je da si ih podijelila s nama.
 
Na vrh
korijenko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2008
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 6701
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje korijenko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2009 u 11:10
Gio radovi su prekrasni, i moja mama ima pozamašnu kolekciju tako da ja to ne radim jer ću ionako to sve nasljediti. Ono što jako volim raditi je kukičanje i od toga radim sve i svašta, razne dekice, rubove od zavjesa ...... Sada radim žute zavjese za malu kuhinju, sa brojem 15. Prvi put sam kupila u Rijeci neki konac turski, kaže prodavačica da su žene zadovoljne i mogu ti reć da se lijepo radi, vidjet ćemo kad budem prala. Završavam i jednu šarenu torbu za maškare, to sam mami pokupila raznobojne restlove od vune pa onda svaka 2 reda mjenjam boju.
Volim i goblen, napravila sam ih par ali samo one odštampane, vilerove ne znam tj. nisam probala.
Sve mi je to super ali draga moja Gio mene strašno bole ramena i vrat i ja moram sve te radove izbjegavati jer i na poslu sam za kompjuterom i to me umara. Sad imam 37 godina a to mi traje već 10 godina. Žalosna sam jer volim ručni rad, no svejedno ja štošta napravim i onda za spavanje popijem voltaren za bolove pa kud puklo da puklo
Pup do pupa,do ruže ruža, uberi što priroda ti pruža

(zgora Opatije)
Na vrh
Šeflera View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 17 Siječanj 2008
Lokacija: Stankovo
Status: Offline
Bodovi: 2274
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Šeflera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2009 u 11:11
Zbilja je prekrasno! Za vezenje nemam baš živaca, a vjerojatno bi baš zato bilo dobro da naučim vesti i heklati- da mi se živčeki istreniraju!
Tu se igramo

http://satyninabajka.blogspot.com/
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2009 u 11:44
odlično gio!
Na vrh
Perla View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar
DONATOR

Pridružen: 22 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1296
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Perla Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Siječanj 2009 u 20:59
Draga Gio, zlatne su ti ručice, ali i strpljivost ti je vrlina....smile55
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Siječanj 2009 u 10:17
cure hvala vam!
izgleda da sam zeznula stvar ,ovo nisam trebala ovde da stavim,pomesala sam   
moze li netko pametniji od mene da prebaci sve ovo gde mu je mesto ?





Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Siječanj 2009 u 10:25
nisi ti pogriješila...administrator je prebacio....neka stoji za sad....dok ne smisli kako će sortirati galerije :)
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Siječanj 2009 u 12:54
ok...sad mi lakse
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 6>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,594 sekundi.