Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Moje vrtne biljke
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Moje vrtne biljke

 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 73>
Korisnik
Poruka
 Ocjena: Ocjena teme: 2 Glasova, Približno 3,00  Tema Pretraga Tema Pretraga  Opcije teme Opcije teme
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2009 u 21:55
Neke nove prinove kod mene,koje čekaju lijepo vrijeme pa da dobiju stalno mjesto u vrtu...Pokloni od jasmineeeSmile




Miriše,mjesecarka je i predivno izgleda,jedva čekam da uzivo uzivam u njenoj ljepoti.



Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
nuna View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Siječanj 2008
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 812
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nuna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2009 u 22:30
Predivno alisa biće rrascvijetano proljeće.
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2009 u 22:42
jos Ruza ...razumijem te,ja sam ti takva kad je rijec o sukulentima!!

Eh,popiti kafu na toj terasi i uzivati u ovim ljepoticama treba vec sad zauzeti mjesto!


Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2009 u 13:31
Originalno poslano od člana alisa alisa napisao:


evo fuxije,greskom je uletjela dupla slika gladiole umjesto ove...
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2009 u 13:33

Ma gdje je ljepota i cvijeće i gdje se može stvarno uživati to je kod tebe . Svaka ti čast Ali . Legenda sismile82
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2009 u 19:29
Kakve si ruže nabavila, predivno kao i sve kod tebe,smile120
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Veljača 2009 u 23:08
Hvala,Niho,hvala Triša....Smile
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2009 u 09:38
ona ljubičasto bijela gazanija je fenomenalna,šteta da od nje nisi spremila sjeme,gladiole i ruže su stvarno prekrasne,a najviše me zanima kakve će biti ove šatirane jer se čine stvarno prelijepe Clap
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Veljača 2009 u 11:19
Hvala kontesa..A što se tiče sjemena gazanije,bilo je ,i to baš od te ljubičaste,nisam skupila za sebe ,jer kod nas u proljeće bude jako povoljno kupiti tih presada gazanije(1km-0,50 eura)Ono što sam skupila podjelila sam forumašima,čak do Švicarske je otišla pošiljka sjemena i nadam se da će biti uspješna sjetvima,svima onima kojima sam poslala,a ja cu sebi opet kupiti gotove biljke. I mene zanima kakve će biti ove ruuže..Do sad su bile sve onakve kakvim su ih prikazivali na slici,valjda će i ovaSmile
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2009 u 22:12
I još malo prinova,za moj vrt....Poklon....




Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Ožujak 2009 u 22:35
Koja će to biti ljepotasmile94 u tebe. Da li će to biti grmolika biljka ili puzavica . Ama kako god bilo stvarno je genijalnasmile55
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Ožujak 2009 u 16:23
Napokon i kod nas proljeće se stidljivo budi..Jeste da je još hladno,ali nadam se polako dolazi proljeće.....










Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Ožujak 2009 u 16:29

Eh, koliko je radosti u tim prvim naznakama proljeća Big%20smileBig%20smileBig%20smile, svi ih želimo slikati, upamtiti...

"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
josipa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 13 Prosinac 2008
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 992
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje josipa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Ožujak 2009 u 16:35
Imaš li iskustva sa lonicerom, i ja sam takvu dobila kao kod tebe ,a onda pročitam na internetu da je to jedna od vrsta koja ne miriše.
baš sam se razočarala .
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Ožujak 2009 u 16:40
Originalno poslano od člana josipa josipa napisao:

Imaš li iskustva sa lonicerom, i ja sam takvu dobila kao kod tebe ,a onda pročitam na internetu da je to jedna od vrsta koja ne miriše.
baš sam se razočarala .

Josipa ja sam cula i citala da ova zuta mirise..Dobila sam reznice i roza i bijele,neke od Mene,neke od Semire.Vidim fino su krenule,nisam sve pregledala.Ali ako bude dosta primljenih reznica dat cu ti koju..Samo nisam zapisivala bojeEmbarrassed,tako da neznam jesu li bijele il roze.Uglavnom ja sam citala da mirise i ova zuta.....Ako i ne mirise,trajnica je koja brzo raste i pravi lijepu zavjesu LOL
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Ožujak 2009 u 16:41
Originalno poslano od člana Anaida Anaida napisao:

Eh, koliko je radosti u tim prvim naznakama proljeća Big%20smileBig%20smileBig%20smile, svi ih želimo slikati, upamtiti...


Da Anaida,posebno kad živiš u hladnijoj klimi,pa dugo i željno očekuješ proljećeLOL
Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Ožujak 2009 u 18:35
Krenulo je .
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2009 u 15:32
Evo još malo svjezih slicica...

i oxalisi krenuli..

samonikli krokusi(svugdje po travnjaku)

hebe,slabo podnijela zimu,ali nadam s eda ce biti bolje...

Na vrh
inaja View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje inaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2009 u 15:44
jel ovaj cvijet na drugoj slici treba da procvjeta sa ovolikom bijelom ružom, divno je još ako procvjeta biće extra
Na vrh
alisa View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 07 Prosinac 2007
Lokacija: Sarajevo
Status: Offline
Bodovi: 2545
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alisa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Ožujak 2009 u 16:19
Ako mislis na oxalis,Inaja,on cvijeta,bijelim malim cvijeticem.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12345 73>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,484 sekundi.