Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Uređenje i planiranje vrta
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - pomoc pri neobicnom "vrtu"
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


pomoc pri neobicnom "vrtu"

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
Meow View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 25 Siječanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 48
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Meow Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: pomoc pri neobicnom "vrtu"
    Objavljeno: 27 Siječanj 2009 u 01:14
eto, buduci da sam dobila neke nove ideje za novi akvarij koji planiram ovih dana, zanima me mozete li mi pomoci:))

ako vi nemozete, nemoze nitko:D

pa eto...

akvarij je za kornjacu moju malu Tonku, kojoj bi htjela pored mjesta gdje se sunca, staviti i malo biljaka da joj bude lijepo

e sad, buduci da je to voda odmah pored, i ona skace stalno u akvarij, cesto ce zemlja bit mokra, pa me zanima koje biljke su lijepe i odgovaraju im takvi uvjeti

vjerujem da je bambus jedan od njih?

ima netko jos kakvih ideja, iskustava?

evo nacrtala sam vam i akvarij da dobijete nekako dojam gdje bi bio kutak za cvijece u akvariju:



Znachi ova kao kutijica od stakla iza bi bila napunjena kombinacijom pjeska i zemlje i tamo bi posadila sto se moze i ako se moze:D



Hvala unaprijed:D

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Meow View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 25 Siječanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 48
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Meow Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Siječanj 2009 u 15:44
hm
npr
Menyanthes trifoliata
il Lysichiton?

ima li tko iskustva s time?
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2009 u 12:12
Draga Meow toliko bih ti htjela pomoći ali se ne razumijem u akvaristiku i vodene biljčice ali jednostavno nisam mogla a da ne napišem nešto jer ovu temicu gledam od kako si je postavila i nitko ništa, pokušaj na nekim stranicama (sigurno do sad već jesi) koje se bave akvaristikom. pozdrav Tonki
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Veljača 2009 u 12:45
ne znam di je tiljo on je stucnjak za ovakve stvari... kada on navrati sigurno ce dati neko rjesenje
Na vrh
Meow View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 25 Siječanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 48
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Meow Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2009 u 11:29
hvala Vam:)

ma joj kako ce odgovorit kad to je vise akvaristika:D

Hvala Tijo i admin:D

neke sam stvari i pronašla na internetu, dosta biljčica lijepih

na kraju dobila i ideje vani za jezerce
kad sve dodatno istražim budem postavila tu, ako ce netko jos trebati:D
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2009 u 13:39
Baš mi je drago da si se "snašla" na drugim mjestima, a dok će sve biti gotovo hoću fotografiju
Na vrh
Meow View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 25 Siječanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 48
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Meow Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Veljača 2009 u 09:45
uh dugo ce to jos:D
cekam preseljenje prvo da mogu akvarij napravit ali nakon toga naravno slike stavljam:D
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Veljača 2009 u 17:59
S obzirom da se ja u akvarije ne kužim apsolutno ništa, ali pratim tvoju temu, molim te da nas obavještavaš kako napreduješ - da i mi nešto naućimo - a i da se veselimo novom domu za tvoje ljubimce Smile
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
digitalna View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 62
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje digitalna Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2009 u 10:06
imam kornjaču i stavila sam joj plastično drvo i kamenje na dno akvarija kojeg smo isto dali napraviti...ima oko 150 litara...uglavnom kornjača ne trpi baš biljke kao ukras u akvariju...
ako biljke ne pojede onda ih rasturi u tisuću sitnih komadića....stručnjaci preporučaju Vesicularia dubyana ili mahovina jer ona dobavlja kisik i razgrađuje amonijak što je ono...super s obzirom da znamo da su kornjače najveći zagađivači...
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,422 sekundi.