Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Sandra.L - moja galerija
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Sandra.L - moja galerija

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 5>
Korisnik
Poruka
Sandra.L View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 23 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 76
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sandra.L Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Siječanj 2009 u 14:59
Originalno poslano od člana esmeralda esmeralda napisao:

I daj mi reci kako ide to printanje,ne zgužva ti printer papir?
 
Ja ti izrežem rižin papir koliko mi treba pa još malo šire i zalijepim selotejpom na papir za printanje. Kada lijepiš moraš paziti da ti bude čim ravnije inače ga nagrišpa. Stavim u printer i lagano pridržavam rukom odozgora da ga ravno povuče (ponekad povuče i zgužva, onda sve ispočetka). Isprintam i to je to. Koristim čisto bijeli papir da mi boje budu točno takve kakve jesu.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
vanja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 4968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vanja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Siječanj 2009 u 16:00
Sandra odlični  Clap radovi, ima se šta i naučiti od tebe, uživam gledati sve šta napravite, ali nemam vjere u sebe da bi to ispalo lipo i prezentativno
Na vrh
domingo View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Kolovoz 2008
Status: Offline
Bodovi: 602
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje domingo Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Siječanj 2009 u 16:33
I ja ču pohvaliti radove......malo drugačije ali sjajna ideja za mene.
Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Siječanj 2009 u 07:08
dobro došla , sada malo i mi komentiramo tvoje uratke nisi više voajer. Super su ti radovi, štok uopće ne treba komentirati i hvala na savjetima u vezi printanja   
Na vrh
mišonja View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 19 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mišonja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Siječanj 2009 u 08:54
Vauuuuuuuuuu! Originalni motivi i originalna mjesta za njih, krasno!
Na vrh
Sandra.L View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 23 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 76
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sandra.L Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Siječanj 2009 u 11:50
Hvala vam svima na dobrim željama i krasnim komentarima. Na žalost, ne mogu se posvetiti radovima koliko bi željela zbog hrpetine obveza i tako će biti još cca dvije godine Cry. Pa onda kradem malo vremena i igram se. Imam jako, jako mali životni prostor pa me i to ograničava. Zato moji radovi imaju čudna mjesta Wacko . Vaše radove također pratim kad ukradem malo vremena i prekrasni su, fantastične ideje i izvedbe. Nedavno sam se dopisivala sa curom iz Trsta, kaže da je decoupage kod njih već izvan mode. Nadam se da kod nas neće tako brzo nestati inače se neću imati čime baviti za te dvije godine.
Na vrh
handmade View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 18 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 32
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje handmade Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2009 u 17:46
I ja se pridružujem pohvalama za tvoje radove, nešto malo drugačije i vrlo lijepo...Imam još jedno pitanje vezano uz printanje, kakav je printer, laserski?
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2009 u 18:04
Sad vidim i tvoje radove. Vrijedne ručice i radovi sa puno stila. Samo naprijed !
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
Sandra.L View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 23 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 76
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sandra.L Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2009 u 20:34
Handmade, običan inkjet. Nema ti razlike između njega i laserskog, lagano razmazuju jedan i drugi. Hvala na pohvalama! I tebi hvala Hoya!
Na vrh
sanjam View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanjam Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2009 u 09:52
Tvoj štok od vrata sam vidjela nekada davno i dao mi je inspiraciju za nešto što radim već desetak dana ali još nije gotovo. Sad sam ga ponovno ugledala i baš se obradovala, krasan je.
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2009 u 10:00
izgleda da nam je svima zapao za oko stok ,super ideja,
Na vrh
Sandra.L View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 23 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 76
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sandra.L Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2009 u 10:25
Originalno poslano od člana sanjam sanjam napisao:

Tvoj štok od vrata sam vidjela nekada davno i dao mi je inspiraciju za nešto što radim već desetak dana ali još nije gotovo. Sad sam ga ponovno ugledala i baš se obradovala, krasan je.
 
Desetak dana? Znači kompletno preuređuješ životni prostor u decoupage LOL . Imam ja još neobičnih mjesta decoupiranih, ako stignem (kada bi dan mogao imati 30 sati Ermm ) stavit ću slike popodne da se malo smijete... Jedva čekam vidjeti što to stvaraš!
Na vrh
Sandra.L View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 23 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 76
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sandra.L Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2009 u 10:28
Originalno poslano od člana gioiaa gioiaa napisao:

izgleda da nam je svima zapao za oko stok ,super ideja,
 
Hvala! Kada nemam drugog prostora, imam jako mali stan... Sve si nešto mislim, mogla bi na strop sunce, mjesec i zvijezde staviti... LOL
Na vrh
sanjam View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanjam Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2009 u 11:32
Originalno poslano od člana Sandra.L Sandra.L napisao:

Originalno poslano od člana sanjam sanjam napisao:

Tvoj štok od vrata sam vidjela nekada davno i dao mi je inspiraciju za nešto što radim već desetak dana ali još nije gotovo. Sad sam ga ponovno ugledala i baš se obradovala, krasan je.
 
Desetak dana? Znači kompletno preuređuješ životni prostor u decoupage LOL . Imam ja još neobičnih mjesta decoupiranih, ako stignem (kada bi dan mogao imati 30 sati Ermm ) stavit ću slike popodne da se malo smijete... Jedva čekam vidjeti što to stvaraš!
 
Što radim neću otkriti dok nije gotovo. WinkPosao i nije baš nešto velik ali uživam u njemu, radim ga na "rate" a u međuvremenu se igram sitnijim poslićima. Šalji svoje slike, svi tvoji dosadašnji radovi mi se sviđaju.
Na vrh
spring View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 786
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje spring Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2009 u 13:55
Sandra bravo.. pa ovo su divni radobi..

sat i zadnja slika su predivni a sa štokom si me oduševila... stolica.. prekrasno.. imam i ja takve dvije i jedva čekam lijepše vrijeme da ih uredim...
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2009 u 14:25
Evo i mene u tvojoj galeriji. Srića pa ne naplaćuješ ulazsmile96Tek sam sad stigla, jer zbaš da penzići nikad nimaju vrimena. Osobno sam više u cvijeću, ali sad kad te poznam moram pratiti tvoje uratke. Dakla i mene je osvojio štok, fantastična ideja a izgleda predivno. Starudije uvijek ima po kući, a ti si prava majstorica restauratorica. Naravno puno riječi i postupaka ne razumen, ali nadam se da salvetna tehnika nikad neće prestat bit u modi jer je super.
 
Najviše ocjene za tvoje prekrasne radove- baš mi je drago što si dio riječke škvadre, koja će i ubuduće dolaziti na kavice.smile79
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Sandra.L View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 23 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 76
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sandra.L Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2009 u 22:15
Triša, uzalud meni sva ekonomija kad ne znam zaradit. Zato pasaj kad god oteješ soldi ne rabe. Hvala na pohvalama!
Na vrh
Sandra.L View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 23 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 76
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Sandra.L Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2009 u 22:26
A sada malo mojih radova. Jedino mi je žao da ne uspijem slikati po danu, ovako slike baš i nisu neke.
Najprije oni na čudnim mjestima:
 
 
pa torba od moje kćeri:
 
 
pa slika noni za rođendan na ljubičice jer se zove Ljubica
 
 
pa slika sa sottile koji je ispao sottilissimo, pogotovo na slici
 
 
i još neka staklurija koju sam doma isčeprkala iz arhive:
 
 
 
 
 
 
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2009 u 22:28
Upoznala sam tvoju Visost (i pravo i u prenesenom značenju) prije no što sam ugledala tvoje radove! Bravo, fenomenalno je kako se širimo idejama, smještajem svojih uradaka, sitnim detaljima raznolikosti. Moj favorit je ura, joj kako je dobra!
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2009 u 22:30
Kako si "raspucavala" ljubicu, dvokomponentni? Fenomenalne su mi pukotine!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 5>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,250 sekundi.