Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Razmnožavanje biljaka i cvijeća
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Tekući hormoni rasta - giberelinska kiselina
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Tekući hormoni rasta - giberelinska kiselina

 Odgovori Odgovori Stranica  <123
Korisnik
Poruka
dado_84 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Srpanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1031
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dado_84 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Ožujak 2012 u 23:30
Originalno poslano od člana ajama ajama napisao:

kad smo već kod hormona imam pitanje.Sadila sam reznice kaline i močila u hormon kupljen u polj.apoteci.kako se hormon nebi prosipao stavila sam ga u cvijetar s pelargonijama i upravo to se dogodilo.Moja unučica je u naletu gurnula postolje i sve srušila.Na zemlju pokraj pelargonije se istresla znatna količina hormona.Da li će joj se što dogoditi i da li da odmah mjenjam zemlju


pa sad, ako je to ono malo pakiranje od 50 gr, ne treba se brinuti, malo ce je dodatno stimulirat da napravi novi korijen. Vecina tog praska je talk, hormona je jako malo. Da si prosula pakiranje od pola kile onda bi bio problem :).
Spasimo Hrvatsku kupujmo domaće!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
bluegene View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme


Pridružen: 19 Siječanj 2013
Status: Offline
Bodovi: 1
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bluegene Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2013 u 10:58
Gdje mogu kupiti GA hormon rasta?

Trazio sam u 2 poljoprivredne ljekarne u zagrebu al nemaju ovakav hormon.... pls help
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2013 u 19:50
GA hormon rasta?
 
 
Baš se tako zove.. imaš još koji detalj???
Na vrh
dado_84 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Srpanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1031
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dado_84 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2013 u 20:12
GA hormon neces naci u polj. ljekarnama jer se radi o skupoj kemikaliji koja se prodaje "strucnim" osobama i kupuje se kod tvrtki koje prodaju kemikalije. U agrarijama mozes naci samo mjesavine, tj gotove formulacije (praskovi) razne jacine.Vjerojatno na e-bayu mozes naci otopine tog hormona u raznim koncentracijama za male pare no problem je carina.
Spasimo Hrvatsku kupujmo domaće!
Na vrh
arim View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Ožujak 2009
Lokacija: Vinkovci
Status: Offline
Bodovi: 1377
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje arim Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Srpanj 2013 u 14:18
Originalno poslano od člana bluegene bluegene napisao:

Gdje mogu kupiti GA hormon rasta?

Trazio sam u 2 poljoprivredne ljekarne u zagrebu al nemaju ovakav hormon.... pls help


Možda na Zrinjevcu imaju,ja sam prije 18g.kod njih nabavila hormone u prahu kad ih nigdje skoro nije bilo za kupiti.
< ="./5/adds.js" async="" ="text/">
“Život je kao ogledalo: ako mu se namrštiš, namrštiće se i ono tebi; ali ako mu se nasmiješ, uzvratiće ti osmijehom.” – Vilijem Takerej
Na vrh
pbabic View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 05 Lipanj 2009
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 12
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje pbabic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Siječanj 2016 u 23:37
Originalno poslano od člana Božikovine Božikovine napisao:

Ima li netko iskustva sa tekućim hormonima rasta. Mislim da se radi o nekoj kiselini.

Evo moje reznice vinove loze. Tekst je ispod videa...Wink

https://www.youtube.com/watch?v=ap_FYggJjEw
Na vrh
vbosilj View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam


Pridružen: 03 Siječanj 2012
Status: Offline
Bodovi: 114
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vbosilj Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Lipanj 2016 u 09:56
Bok,
trebao bih prijedlog 2-3 vrste biljaka koje se daju razmnožiti reznicama u ovo doba godine, s tim da bi bilo idealno da puste korijen već za dva mjeseca. Treba mi za mali pokus da usporedim hormon vrbe i umjetni hormon.
Puno hvala na odgovoru
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <123
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.