Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ostala hobistika > Razni hobi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Jaja sarana sa voskom
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Jaja sarana sa voskom

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 6>
Korisnik
Poruka
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2009 u 12:18
Gio htjela sam samo reći da su jajca pre,pre,pre lijepa....
Ja sam kao dijete dobila od svoje pokojne tete takvo jaje i već par godina moju mamu ispitujem kako bih ja to mogla oslikati, ali je problem što taj pribor nisam nigdje ovdje vidjela za kupiti, a za izradu...eh to vjerojatno znaju samo malo stariji....
Ali... ti si pravi umjetnik....smile120
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Veljača 2009 u 15:27
Gio, svaka čast! Jajca su predivna!smile211
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
cleopatra View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 18 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 320
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cleopatra Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2009 u 07:27
predivno napravljeno. .bravo. .Clap
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2009 u 09:02
Proljeće,Gio je napisala koji pribor trebaš.Toga svuda ima,no ono što mene u tome muči..kako pobogu tako može "iz glave",bez šablone, oslikati!!!!!!!!!!!!!!
To je umjetnost!Ma genije si Gio
Koliko ti vremena treba da jedno jaje tako iscrtaš?(sad kad veli,ma to ja brzo,za sat vremena!LOL)
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2009 u 09:06
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

Proljeće,Gio je napisala koji pribor trebaš.Toga svuda ima,no ono što mene u tome muči..kako pobogu tako može "iz glave",bez šablone, oslikati!!!!!!!!!!!!!!
To je umjetnost!Ma genije si Gio
Koliko ti vremena treba da jedno jaje tako iscrtaš?(sad kad veli,ma to ja brzo,za sat vremena!LOL)
 
Ti mene ne zezaš za ovaj pribor?
Gdje si to vidjela???Embarrassed
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2009 u 09:18
I ja,dva dana gledala samo slikesmile93no onda sam i tekst pročitala,Proljeće.Piše na prvoj str.prva porukaLOL
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2009 u 09:19
proljece treba ti pero za tus,al slikacu moju saraljicu pa ces videti
shasha ispocetka sam gledala u svoje shablone,ali sad naprosto same share nadolaze
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2009 u 09:23
To sam pročitala Gio.Danas sam uspjela i tekst vidjetiLOL
Koliko ti ,vremenski,treba za oslikati jedno jaje?
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2009 u 09:25
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

I ja,dva dana gledala samo slikesmile93no onda sam i tekst pročitala,Proljeće.Piše na prvoj str.prva porukaLOL
 

Ma to sam pročitala, ali sam mislila da se ima negdje za kupiti kao gotov pribor. Ovako...morala bih ga praviti,ali kada bolje pogledam to možda ne bi bilo teško niti napraviti...
 
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2009 u 09:37
Opet sam došla pogledati jajca, baš su mi prekrasna!!! A mogu li to pero za tuš kupiti u knjižari ili?? Koji vosak se reba koristiti?
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2009 u 09:47
Originalno poslano od člana monna-1 monna-1 napisao:

Opet sam došla pogledati jajca, baš su mi prekrasna!!! A mogu li to pero za tuš kupiti u knjižari ili?? Koji vosak se reba koristiti?
 
Ja već čekam tvoje remek-djelo!!!WinkWinkWink
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2009 u 09:48
Pred Uskrs bude uvijek u nekoj emisiji o ukrašavanju jaja.Vidjela sam da to rade tim tuš perom,znači ima ga svuda za kupiti,i običnom svijećom.rastope svijeću i time rade.Možda Gio kupuje vosak,ima ga i u hobby dućanima,no očito se i sa svijećom može.
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2009 u 09:49
Gio hajd ti nama lijepo korak po korak opiši kako bismo mi to mogle napraviti, molim te.smile79
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2009 u 09:50
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

Pred Uskrs bude uvijek u nekoj emisiji o ukrašavanju jaja.Vidjela sam da to rade tim tuš perom,znači ima ga svuda za kupiti,i običnom svijećom.rastope svijeću i time rade.Možda Gio kupuje vosak,ima ga i u hobby dućanima,no očito se i sa svijećom može.
 
Uletjela si mi Shasha, pa je ispalo da ne čitam druge postove.
U svakom slučaju hvala ti za info....
Tongue
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Veljača 2009 u 21:05
cure upotrebljavam pravi vosak,ne kupujem ga...sad ne mogu postaviti slike,zeza me photobucket...
pero se zagreje na svjecu,onda umocis u vosak i saras...meni je jednostavno jer to radim vec duze vreme.
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2009 u 12:52
moja saraljica
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2009 u 12:53
sve pogresno uradim...
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2009 u 12:54


Na vrh
ivona 777 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 18 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 239
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje ivona 777 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2009 u 12:57
Ovo je definitivno prekrasno.....
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2009 u 15:46
smile211Preeedivno! Treba imati ruku za ovo... Svaka čast!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 6>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.