Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Vrtno cvijeće
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Helichrysum petiolare
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Helichrysum petiolare

 Odgovori Odgovori Stranica  <123>
Korisnik
Poruka
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2011 u 18:45

Draga Otok,prekrasna ti je tvoja okolina,a tvoja helichrysuma ti je predivna.Clap

Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2011 u 20:25
Ima li nade za njega?
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2011 u 21:01
Mislim da ima, sad će on krenuti
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2011 u 22:56
Thumbs%20UpBig%20smile
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2011 u 09:25
....taj  mi  prodavac  bas  izgleda  jadno  ali  zna  latinske  nazive,   5  kn  sadnica, pitam  zasto  je  jeftina  a  sve  ostalo  15  kn  -  kaze  jednogodisnja....morala  bi  ga  nac  i  kupiti   jos...uvijek  mi  se  svidjala...
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Rujan 2011 u 19:20
Sad sam našla svoj post iz travnja... je li krenuo ili nije...
E pa je i to ludo, a prezimio nezaštićen. Nadam se da će i ove zime....
 
Na vrh
jadran81 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 27 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 35
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jadran81 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 26 Travanj 2012 u 13:19
hahahahhaa.... ja sam se samo smijala kad sam čitala ove postove.. koji sam ja biser..... ja nakupovala toga za svoje tegle... po dva u svaku i na balkon.... kad mi to krene rasti zarast će mi cijela kućaLOL .... nisam pojma imala kak ta biljka napreduje a činila mi se zgodna, ... pojest će mi moje vodenike koje sam stavila s njima u teglu....
sad me baš zanima kak bude to izgledalao kad krene....
možda me zato susjedi čudno gledaju i nitko ništa ne pita za moje cvijeće koje sam tako ponosno zasadila i požurila s njime na balkon...EmbarrassedLOL
Na vrh
jadran81 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 27 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 35
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jadran81 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2012 u 15:04
za sad ovako izgledaju.... samooo da se malo više objesii... plizzzz...
i da vodenike porastu....
 
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2012 u 19:20
za sada ti lijepo izgledaju, no ta je biljka zaista najblaže rečeno, voluminozna
 u svim smjerovima kada se razrasteWink
 
...nažalost, moji predivni veliki grmovi te biljke u senjskom vrtu su mi  uginuli ove zimeCry
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Svibanj 2012 u 20:47
jadran pripazi na vodenike, da ne bi ostale ugušene. ako treba i skrati koju grancicu od silvera da vodenika prezivi
Na vrh
jadran81 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 27 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 35
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jadran81 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2012 u 12:29
hvala na savjetu... skartim ja sve što ide na drugu stranu tj. prema vodenikama...,  a jel bi trebala i ove što se spušaju prema dolje kratit???
kaj mislite da nebu preživela ovog agrasivca?? Unhappy
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2012 u 16:08
bitno je na pocetku da se vodenikaizbori za svoje mjesto kasnije je sve ok.
ako kratis ovu sto se spusta dolje, onda ti nece biti dugacka nego ce ici u sirinu tj. gustocu
Na vrh
dijana7566 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka

DONATOR

Pridružen: 25 Veljača 2011
Lokacija: Osijek
Status: Offline
Bodovi: 3643
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dijana7566 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Svibanj 2012 u 19:41
Imam jedno pitanjce.Prvi put imam ovu biljku i kažete da dobro podnosi sunce. Moj stoji na prozoru i na suncu je od jutra pa do 14 sati. Primjetila sam da je dobio fleke kao da ga je sunce izgorilo. Jesam li ja možda nešto krivo shvatila što se tiče njegovog mjesta?


Pozdrav iz Osijeka
Na vrh
jadran81 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 27 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 35
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jadran81 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Svibanj 2012 u 10:11
ja bi ti rado odgovorila ali zaista neznam... prvi sam puta ga zasadila i neznam gotovo ništa o njemu... možda će netko uskočiti sa savjetom pa pomogne..
moj je veći dio dana u hladu i nema nikakvih promjena boje ili sl.
Na vrh
jadran81 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 27 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 35
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jadran81 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2012 u 13:57
iiii  ... moji su sve ljepši... bila sam malo razočarana, ali baš su mi ok sad... a rastu brzinom svjetkosti...
i da.. susjedi su počeli komentirat tj. hvalit moje cvijeće... baš sam ponosna,,,,
 
evo trenutno izgledaju ovak...
 
 
 
 
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2012 u 14:13
Baš su ti krasni. Sviđa mi se jer se mogu krasno kombinirati sa ostalim cvijećem zbog te svoje sivo-srebrne boje.
Lošinj

Ne bojim se juga, ne bojim se bure, ne bojim se neba, dubine ni dna
Podivljali valovi me uzalud jure, na krilima vjetra poletjet ću ja...
Na vrh
jadran81 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 27 Veljača 2012
Status: Offline
Bodovi: 35
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jadran81 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Lipanj 2012 u 17:59
joj hvala.. i meni se sviđa., baš zbog te boje sam ih i uzela.. s obzirom da sam po prvi puta ja posadila si cvijeće baš me vesele kad ih vidim....  svaki dan ja to zalijevam formiram ih i sve su mi ljepši... Embarrassed... polako se pretvaram u cvjetoljupca.. hihihihihi...
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2012 u 05:59
jadran81, prekrasno! Obožavam balkonske pitare sa ovakvm kombinacijama.
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
Belina View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 26 Siječanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3901
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Belina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2012 u 07:26
Dobro došla Jadran 81,
Sve te tvoje kombinacije su veoma lijepeClap
"Mića rožica" sa otoka Krka - Omišalj
Na vrh
moon View Drop Down
administrator
administrator
Avatar

Pridružen: 06 Listopad 2010
Lokacija: Kvarner,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 10501
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje moon Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Lipanj 2012 u 19:18
Jadran81....predivne su žardinjere u toj kombinaciji. Silver sam imala prošle godine, gotovo svagdje. Postoji i skroz sitnog lista i taj mrvicu većeg lista kao tvoj. Vidim da si skužila kako ih treba oblikovati da bi bili tako lijepi. Da si ih samo pustila bez oblikovanja - jednostavno bi "podivljali" u rastu u svim smjerovima. Svoje sam znala i malo rukom lagano potisnuti prema dolje par puta i oni bi jednostavno rasli u tom smjeru smile92
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <123>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,313 sekundi.