Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Naše dvorište
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Naše dvorište

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 138139140
Korisnik
Poruka
catalpa View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 16 Srpanj 2014
Lokacija: zagorje
Status: Offline
Bodovi: 1763
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje catalpa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Prosinac 2014 u 18:27
Prošetala sam i uživala u proljetnicama, posebno u ružama i klematisima prelijep ti je vrt draga a ulaz sa ružom...nestalo mi riječi.smile64
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Prosinac 2014 u 19:01
S obzirom da je catalpa digla moju temu samo da vam malo mahnem. Nisam ove godine baš nešto radila u vrtu ( zdravstveni razlozi), a onda je došlo ljeto i sa njime kiša, kiša, pa opet kišai sa njome puževi, tako da i nije baš ni bilo nešto za slikanje. Zato sada još cvjetaju neke ruže, klematis, lonicera.Ako ova luda kiša ne uništi cvjetiće možda uspijem i uslikati... do nekog beskišnog dana pozdravljam vas ( ne rade mi smajlići)
Ivanić-Grad
Dok ne pokušate, ne znate što ne možete učiniti. Henry James
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2014 u 06:54
guglala sam gliciniju i vidim da dosta znas o njoj...odusevljava me njezina krosnja icvat....dobilla sam ju i presretna sam.....to me potaklo da prosetam tvojim vrtom...predivan je...rea gricka kao i moj snup...nisam sama u muci...Wink.ali je moj bio 300 grama kad je dosao k meni prije 3 mj a sad ima 12 kg pa sam ga mogla malo kazniti i nauciti da samo seta....ledino mi svuda kolacice ostavlja al nije problem pokupiti...predivan vrt i okucnica..ja se nadam da ce moje dvoriste zasjati u proljece...doci cu opet i uzivati..

divno je biti nekome nesto....
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Prosinac 2014 u 19:51
JosipaNu hvala ti na posjeti i pohvalama, iako okućnica i vrt ne izgledaju ni približno kako bih ja htjela.Cijelo dvorište mi je malo, neki dijelovi su nastali odmah poslije izgradnje kuće, a time je stvorena određena konstrukcija i zato sada promjene koje bih htjela moraju ići postepeno, nažalost. A gliciniju ( na pergoli) imam 20-ak godina, stablašice su mlađe, a njihov izgled je rezultat moga truda i jako puno promašaja u njihovom formiranju. Sve što pišem o njima je čista praksa.
Ivanić-Grad
Dok ne pokušate, ne znate što ne možete učiniti. Henry James
Na vrh
JosipaNu View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Kolovoz 2014
Lokacija: Nuštar
Status: Offline
Bodovi: 2921
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje JosipaNu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2014 u 13:12
a sva ta tvoja praksa je meni puno pomogla...draga koja mi ju je poklonila kaze da bi ove godine trebala cvjetati...nadam se da hoce,jer se na proljece za nju pravi okvir kojim ce se siriti....smile64
divno je biti nekome nesto....
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Prosinac 2014 u 20:15
Pozdrav draga Kate, eEvo i mene nakon dugo vremena, radujem se da si opet tu. Samo zdravlja, a ruže će opet cvasti.

život je more
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Prosinac 2014 u 13:14
Lantana moja, pozdrav i tebi. Nemaš pojma kako si "upiknula", zdravlja, zdravlja mi treba... a posljednjih godinu dana smo si na VI-. I sada sam na bolovanju, grba me opet "uhorizontalila". Javi se kada oko NG dođeš u naše krajeve.
Ivanić-Grad
Dok ne pokušate, ne znate što ne možete učiniti. Henry James
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Prosinac 2014 u 13:15
Aleluja, prošla poruka... jučer sam 3 puta i pisala i na kraju odustala...
Ivanić-Grad
Dok ne pokušate, ne znate što ne možete učiniti. Henry James
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Prosinac 2014 u 16:01
Katica, veseli me vidjeti te ovdje...nadam se da nam nećeš opet nestatiWink
...ja volim brege zelene, na njima kleti drvene, ja volim Zagorje moje, najlepše na svijetu...

zagreb
Na vrh
rajski vrtovi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 26 Srpanj 2014
Lokacija: Slavonija
Status: Offline
Bodovi: 1789
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rajski vrtovi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Prosinac 2014 u 17:22
Draga najprije ću te pozdraviti jer sam odnedavno na forumu i po prvi puta u tvome vrtu. Želim ti brzi oporavak i da što prije uprljaš ruke zemljom Wink.
Vrt ti je zarazan od prve do posljednje strane i ne može se tako lako napustiti. Fascinantna je raznolikost biljaka koje imaš, raznolikost boja iste vrste i nadasve njihova ljepota. Ne bi bilo fer išta izdvajati jer su i male potočnice jednako lijepe kao i moćna glicinija. Čak su se i egzote lijepo udomaćile, jedino što sam negdje na početku vidjela veliku palmu u vrtu a poslije više ne. Je li ju zima progutala ?
Volim kad na licu mjesta razriješim i neke svoje dileme koje sam imala i tvoj mi je vrt u tome puno pomogao. Zaista sam uživala u svakoj stranici i veselim se svakoj slijedećoj.

"I budi kao ruža koja daje miris svima, a ne samo dobrima, ili drvo koje daje hlad i onome koji želi da ga posječe." M.Selimović
Na vrh
blue sky View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2011
Status: Offline
Bodovi: 3013
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje blue sky Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Prosinac 2014 u 19:19
Originalno poslano od člana kat.rea kat.rea napisao:

i još jednom

poruka uređena:30.01.2014.
vau...cvijet banane ,baš super izgleda,nadam se da još uvijek imaš ovu prekrasnu bananusmile55
Na vrh
bugicaza5 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2014
Lokacija: Karlovac
Status: Offline
Bodovi: 8291
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bugicaza5 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Prosinac 2014 u 08:44
Divan cvjetak banane! smile64
Na vrh
temzi View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2013
Lokacija: Zagreb,Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1316
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje temzi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Prosinac 2014 u 09:06
Šetam, šetam tvojim vrtom...oduševljavaju me tvoje biljčice, posebno znaš...wisteria, ljepotica nad ljepoticama. A kod tebe je stvarno kraljevski primjerak za divljenje!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 138139140
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,430 sekundi.