Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Naše dvorište
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Naše dvorište

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 8889909192 140>
Korisnik
Poruka
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Lipanj 2010 u 07:58
Kate super sličice. Ima tako divnih stvari da mi zastane dah. šareno, veselo, to je ono pravo. Uložen trud se vraća, kako i sama kažeš.
A moja ekipa u Skradniku probala tayberi, bilo ga je sigurno dvadesetak zrelih, debelih plodova, a biti će još. Susjedi dolaze gledat i žicat, nisu to nikad vidjeli - kažu - a ja sretna "ko nova godina"- rado ću im podjeliti kad bude vrijeme. Eto djeliš tvog dvorišta i kod mene.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Lipanj 2010 u 08:52
Svugdje pišm kako se nisam šetala vrtovima jedno mjesec dana. Pa tako i kod tebe, za svaki slučaj, sam krenula deset stranica unatrag. I iako sam vidjela da sam već bila, nije mi žao te šetnje. Čovjek zaboravi... a tvoje ruže, posebno pejačicu treba gledati stalno.
ClapClapClap
Predivan vrt, predivno cvijeće i posebno moj naklon održavanju, obzirom na tvoje "kičmene" tegobe!Thumbs%20Up
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Lipanj 2010 u 09:39
Tvoj cvjetnjak je prelijep sa puno lipog cvića,a tek kad se i pupići otvoresmile57
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Lipanj 2010 u 18:15
kat.rea, ili ti je vrt u predivnom izdanju ili to radi novi fotić, ali mene si oduševila novim sličicama, naročito ovom:
Picture%20681
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Lipanj 2010 u 18:18
Novi cvjetnjak je stvarno divan...banana mi se posebno sviđa..
Na vrh
Medvjed34 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Travanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1640
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Medvjed34 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Lipanj 2010 u 20:19
WOW! stvarno je lijepo vidjeti ovako lijepi vrt. banana mi je sjajna!
Živi svaki dan kao da ti je prvi
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Lipanj 2010 u 21:19
Izgleda da sinoć nisam vidjela sve,pa danas idem ispočetkaClap
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Lipanj 2010 u 22:01
Oho, opet sam imala goste, a mene nema......dragi moji zahvaljujem na posjeti, smile78svima.
Triša, baš mi je drago da ste jeli tayberry, ja sam upravo pobrala drugu turu cca 3 kg... ja uživam u njemu.
Bako za sada održavanje nije problem jer onaj cvjetnjak koji već godinama imam, gje su u proljeće bile lukovice,  je posađen večinom sa trajnicama koje su se sada razrasle i to samo ponekada treba zaliti. A ovaj novi cvjetnjak je tek ove godine oformljen, a i tu sam nastojala čim više saditi trajnice, tako da ne moram stalno jedno vaditi drugo saditi, a moram priznati da mi ove kiše idu naruku, tako da ni tu nije bilo previše zalijevanja, do sada, a kako će biti 7-8. mjesec, vidjeti ćemo...
Hoya, drago mi je da ti se sviđa moja pokrivačica tla, mogu ti reći da je jako zahvalna ruža, za malo njege daje obilje cvijeća. Jesi vidjela moje/tvoje ljiljane? Ne samo da su me obradovali nego su procvali 12.06. poslije podne, prave "antončice" Big%20smile.
Miro imaš pravo, kada se i ostalo rascvjeta biti će još ljepše.
Stefi, medo, banana raste naočigled, a to se posebno vidi na "bebačima" .
He,he, mali kaktus, ja sam ti u zaostatku sa slikama, pa uvijek ima još...
Picture%20734
MM je konačno našao cvijet kojemu ja neznam ime...LOL, to je aphelandra
Picture%20737
u straom cvjetnjaku cvate jedan ali vrijedan cosmos
Picture%20738
stolisnik je balo izblijedio, ali i dalje cvate
Picture%20736
 a mirisni phlox ima več malo više cvjetića
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Lipanj 2010 u 22:05
Hura,čekam jošsmile213
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Lipanj 2010 u 22:18

Vidjela sam, vidjela madone. Dogodine bi mogao biti mali buket. Drago mi ih je vidjeti u vašim vrtovim, a ja ih konačno imam sasvim pristojnu količinu, a ne plantažu Wink

Na vrh
Semira View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje


Pridružen: 22 Siječanj 2009
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 429
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Semira Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Lipanj 2010 u 22:26
Lijepo si ti to uredila. Banana baš upada u oči, ne mogu da se ne divim.
Ona nova biljčica bi mogla biti monarda.
Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Lipanj 2010 u 22:35
Cosmos obožavam,i ja sam sijala i dobila samo jedan,a sad ga čuvam i nadam se da če me počastiti cvitom,još je maliWinkStolisnik  je lipe boje,a mirisni phlox je za mene novitet,lipo izgledasmile64Veselim se tvojim novim slikamaClap
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Lipanj 2010 u 22:52
Ima još, ima LOL.
Hoya nemaš pojma kako su me razveselili cvjetovi ljiljana, jer to je cvijet moga djetinjstva. Ja sam ga kao curica od nekih 10-tak godina donijela od nekoga, posadila u vrt gdje je godinama cvao, a njegov miris sam obožavala. Ovi hibridni su lijepi, ali ne mirišu, a madona fantastično miriši...
Semira, hvala na trudu, ali mislim da nije, ima drugačije sjemenke od monarde. Moram ju sutra poslikati cijelu, sa sjemenkama, pa staviti na prepoznavanje...
počeo je "moj limeni orkestar"
Picture%20741
 
Picture%20754a i "možda žuta" konačno počela izbacivati pupove
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Lipanj 2010 u 22:53
katek, uvijek je čisti gušt prošetati tvojim dvorištem i drago mi je da su napokon sličice tu Clap
banana me oduševila smile39
tvoje/moje trublje imaju pupove smile213
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Lipanj 2010 u 22:55
Picture%20739
 petunije divljakuše se opet samozasijale Wink
Picture%20755
kao i alisumi
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Lipanj 2010 u 23:00
ova glicinija je trebala biti stablašica, ali je pustila granu na susjedov krov od garaže i on me molio da ju ostavim, ali s obzirom da ima dvije grane sada je ona stablašica/penjačica LOL
Picture%20749
ovaj dio krošnje radi hlad rododendronima
 a drugi dio se lijepo penje po krovu garaže... evo drugi put cvate.
Na vrh
toni View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Veljača 2008
Lokacija: Babotok
Status: Offline
Bodovi: 13567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje toni Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Lipanj 2010 u 23:03
smile120smile79
toni

o Babotok,moj Babotok
Na vrh
jannette77 View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2010
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 138
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jannette77 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Lipanj 2010 u 23:05

Lijepo ti je vrt,banana je stvarno mrak,superiška!!

Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Lipanj 2010 u 23:06
Lantane od Lantane se lijepo raširila
Picture%20744
a boja... vatrena, narandžasto crvena
Picture%20745
i ovo bi trebalo biti "vatreno"... crocosmia lucifer Wink
Picture%20751
ovo sam "ubola" prošli tjedan u rasadniku, a išla samo po zemlju za rododendrone LOL
Picture%20746
Na vrh
Semira View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje


Pridružen: 22 Siječanj 2009
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 429
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Semira Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Lipanj 2010 u 23:09
E baš si ubola, bravo!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 8889909192 140>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,352 sekundi.