Početna stranica Početna stranica > Ostale biljne vrste - Forum o biljkama > Začinsko i ljekovito bilje
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - čuvarkuća
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


čuvarkuća

 Odgovori Odgovori Stranica  <12
Korisnik
Poruka
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2013 u 20:25
može se spremati i na salatuTongue bilo je u DJHrvatska
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Pustolovka View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2010
Lokacija: Bosna i Hercego
Status: Offline
Bodovi: 3162
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pustolovka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2013 u 20:30
Kako to Mari,5510 ? Listovi joj nisu mekani,a znam da se jedu po list ko ima dijabetes.
Trud je uzaludan, ako se priroda protivi.

Seneka
Na vrh
Mari,5510 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2009
Lokacija: Hrvatska
Status: Offline
Bodovi: 12480
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mari,5510 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Lipanj 2013 u 22:02
pa vidjela sam na svoje oči kako su pravili salatu od one naše obične čuvarkuće (koja raste po crijepovima) bila je voditeljica Blaženka Leib i neka kuharica, ne znam kako se zove..doduše pomiješali su narezane listove s drugim povrćem u salati, čak je Blaža probala komadić čuvarkuće i rekla da ju okus podsjeća na zelene trešnje (prije 10tak dana u Dobro jutro Hrvatska)
Na vrh
Aco View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 29 Srpanj 2018
Lokacija: Trenutna, ili?
Status: Offline
Bodovi: 226
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Aco Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Kolovoz 2018 u 16:42
Zna li netko kako mogu pospremit sok od cuvarkuce?
Kako sam se na svojoj kozi puno puta uvjerio koliko je ta biljka korisna, htio bi malo nacijedit soka u pospremit u neku malu posudicu da imam za nedaj boze, a opet da se ne usmrdi ili sta vec.
Na vrh
Silvy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 28 Kolovoz 2011
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2406
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Silvy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Kolovoz 2018 u 02:14
Treba je imati svaka kuća. Barem ona ne smrzne.
Za sok ne znam, možda potraje u frižideru koji dan.
Ja je imam uvijek u vrtu na par mjesta.
Pozz
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <12
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,414 sekundi.