Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Da se i ja predstavim
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Da se i ja predstavim

 Odgovori Odgovori Stranica  123 9>
Korisnik
Poruka
Vilavita View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 05 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 537
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Vilavita Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Da se i ja predstavim
    Objavljeno: 22 Veljača 2009 u 19:27
Evo napokon da i ja podijelim koju slikicu sa vama. Jedan, ali jako vrlo vrijedan stolček. Bit će još toga, ali polako... Wink





Bolje biti vjetar nego list!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2009 u 22:42
Jeli me intuicija vara? Mislim da ima toga još lijepoga kod tebe!
S kakvom bojom si farbala drvo?
Na vrh
Vilavita View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 05 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 537
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Vilavita Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Veljača 2009 u 23:34

Draga moja, ima još toga, ali ovo je jedan od prvih pokušaja,a i da probam sliku staviti za probu. Bojala sam decor lakom, eto nije loše..sad me malo muči internet veza, pa me neće primiti sistem kad se prijavim..Probat ću ponovo sutra, a ako uspijem možda i vidiš neku novu moju handmade stvar..

Bolje biti vjetar nego list!
Na vrh
SunceRi View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 891
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SunceRi Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2009 u 08:02

Dobro nam došla Vivavita, budi dugo s nama i uvijek bidi živahna i puna života Wink

Na vrh
dori-st View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 30 Prosinac 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 689
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dori-st Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2009 u 14:37
Dobro došla, čekamo nove radove....
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2009 u 15:28
dobrodosli! smile99
Na vrh
spring View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 786
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje spring Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2009 u 15:44
Dobro nam došla.. ideja sa stolčekom jako dobra... a čekamo nove radove!!
Na vrh
leonarda View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1121
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje leonarda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2009 u 16:05
bravo lijepi pokusaj.......bravo
The best an most beautiful things in the world cannot be seen or even touched. They must be felt with the heart. by leon@rda
Na vrh
Vilavita View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 05 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 537
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Vilavita Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2009 u 21:13
Hvala SunceRi, hvala dori-st, hvala rose, hvala spring, hvala leonarda..hvala drage na podršci..trebat ću vaše savjete i pomoć i sve je dobro došlo, ali samo da me tehnika prestane zekati..
Bolje biti vjetar nego list!
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2009 u 21:27
Stolček upravo mami da se sjedne i odmara na njemu! nadam se da ću vidjeti još puno lijepih radova! Dobro došla!smile75
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
inaja View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje inaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2009 u 21:29
vceć duže vrijeme gledam ove vaše radove nevjerovatno je koliko mi se dopadaju ali ja to nikad prije nigdje nisam vidjela niti čula neznam šta je to decoupage ni kako se to izvodi rado bi ja to probala ali ništa baš ništa o tome neznam šta je sve potrebno i kakav je postupak može li to neko opisati korak po korak ako nije preteško ja bi to rado probala sebi napraviti
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2009 u 21:50
Dobro došla inaja! smile213 Decoupage ti u slobodnom prijevodu znači - izreži i zaljepi! Ono što se najčešće reže i lijepi su motivi sa salveta, papir za decoupage, a prolaze i printani motivi i papir za ukrašavanje. Ljepi se ljepilima za tu svrhu (neki možda koriste i obični drvofix), a ljepiš po svim plohama koje se ne miču - od drveta, stakla, plastike, stiropora, porculana, crijepova... Možda ne bi bilo loše da pokreneš svoju temu unutar ovog foruma pa će ti se cure javljati s objašnjenjima.
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2009 u 21:57
dobro došla Vilavita...čekamo još radova Smile 
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2009 u 22:32
Kak ti je dobra šamrlica!
Na vrh
Gogs View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 11 Studeni 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1484
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Gogs Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Veljača 2009 u 23:15
Ja velim : hoklica za 5     jel ima još naziva za to
Na vrh
Vilavita View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 05 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 537
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Vilavita Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2009 u 18:46
Drage moje, baš ste me nasmijale i razveselile. Hvala vam!
Dobra ideja-koji još naziv može biti za moj uradak koji mami da se na njega sjedne?Tongue
 
Mučim se sa stavljanjem slika prvog uradka, pa da vi vidite moje početničke korake, greške...ali mozak mi je radio sve u 16-st.
 
Hvala još jednom. Idem se bacit na stavljanje slika...Wink
Bolje biti vjetar nego list!
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2009 u 19:09
vilavita veselim se sto te mogu pozdraviti i zazeljeti ti dobrodoslicu i na ovom dijelu forumu.jednako se veselim novim slikicama tvojih radova..bravo za tvoje vrijedne rukesmile141 smile79
Na vrh
Vilavita View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 05 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 537
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Vilavita Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2009 u 19:12
Evo i mojih drugih radova!





To su moji podlošci!
Bolje biti vjetar nego list!
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2009 u 19:13
Originalno poslano od člana Vilavita Vilavita napisao:

Dobra ideja-koji još naziv može biti za moj uradak koji mami da se na njega sjedne?Tongue
 
u mojoj okolici bi rekli: baš ti je dobar bančić Big%20smile
Na vrh
Vilavita View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 05 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 537
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Vilavita Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Veljača 2009 u 19:13


 
 
Evo jedan ormarić za ključeve...
Bolje biti vjetar nego list!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 9>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.