Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - DECOUPAGE
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


DECOUPAGE

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4849505152 86>
Korisnik
Poruka
piramidal View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 29 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 287
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje piramidal Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2009 u 11:57
Tvoje kutije sa samt puderom(moram priznati da nemam pojma kaj je to) su savršene.
Boca sa božićnim motivima jako lijepa,sviđa mi se detalj sa mašnicom.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Listopad 2009 u 18:11
Originalno poslano od člana piramidal piramidal napisao:

Tvoje kutije sa samt puderom(moram priznati da nemam pojma kaj je to) su savršene.
Boca sa božićnim motivima jako lijepa,sviđa mi se detalj sa mašnicom.
 
To ti je prah u boji koji sipaš na mokro obojanu površinu. Poslije ti predmet izgleda kao da je obložen plišom. Imaš ga u raznim bojama i nije problem raditi s njim.
 
inače puno hvala na pohvalama i tebi i ostalim curama, divne ste smile79
ANĐELKA
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2009 u 01:14
...odlična primjena više tehnika sa super rezultatom...baš se veselim svakom novom radu u vezi Božića Present
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2009 u 10:47
Originalno poslano od člana Primavera Primavera napisao:

...odlična primjena više tehnika sa super rezultatom...baš se veselim svakom novom radu u vezi Božića Present
 
I ja. Najviše volim raditi ove božićne stvari. Osječaš neku toplinu dok ih radiš. Samo, trebala bi jedan savjet, ako mi netko može pomoći. Da li je bolje raditi na onim kuglicama odm stiropora ili plastičnim?
ANĐELKA
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2009 u 13:35
Anđelka....na koje plastične kuglice misliš...one koje se otvaraju pa se radi izunutra ili plastične cijele pa se radi izvana.
I jedne i druge su dobre i one od stiropora i one plastične koje se otvore pa iznutra radiš. Prednost stiropora je što je jeftiniji.
A plastične su opet u prednosti jer kako radiš iznutra tako se prekrasno sjaje, netreba ihlakirati i svašta nešto...Stvar ukusa.
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Listopad 2009 u 14:10
Originalno poslano od člana lula lula napisao:

Anđelka....na koje plastične kuglice misliš...one koje se otvaraju pa se radi izunutra ili plastične cijele pa se radi izvana.
I jedne i druge su dobre i one od stiropora i one plastične koje se otvore pa iznutra radiš. Prednost stiropora je što je jeftiniji.
A plastične su opet u prednosti jer kako radiš iznutra tako se prekrasno sjaje, netreba ihlakirati i svašta nešto...Stvar ukusa.
 
Mislila sam na one koje se rade iznutra. Ne znam kako se onda kod sastavljanja vide te polovice. Trebalo bi ih možda obljepiti nekim ukrasnim trakama, ili se spoj ne vidi?
ANĐELKA
Na vrh
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Listopad 2009 u 00:41
Vidi se spoj, ali sama si dala odgovor....ili trakica ili oslikaš malo....Smile
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Studeni 2009 u 20:16
Boce su prekrasne i ovaj efekt sa samt puderom se čini veoma zanimljiv! Volim nove stvačice! smile55
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Studeni 2009 u 20:26
preprekrasna boca,bravoooooooooo,mislim da sam vec rekla da mi se jako sviđa efekt samt pudera,mislim da mi je to sljedeci trosaksmile141
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Studeni 2009 u 20:52
Originalno poslano od člana kaća43 kaća43 napisao:

preprekrasna boca,bravoooooooooo,mislim da sam vec rekla da mi se jako sviđa efekt samt pudera,mislim da mi je to sljedeci trosaksmile141
Nemoj žaliti, bit ćeš jako zadovoljna! Meni je jedino žao što kad sam kupovala nije ga bilo u bijeloj boji. Kasnije mi nije trebao, a sad kad dolazi Božić, bojim se da će opet biti nestašica, a meni se u grad u nabavku baš nekako ne da ići!
ANĐELKA
Na vrh
mnataša1 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 02 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1427
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mnataša1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Studeni 2009 u 08:14
bocu si iskombinirala...al ono... svjetski... WOW
Djeca su rođena sa krilima, a učitelji im pomažu poletjeti.
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Studeni 2009 u 22:04
E curke moje dok ste vi već odavno u blagdanskom duhu, moj sin je naručio da mu napravim za poklon prijateljici sliku Morrisseya. I šta sam drugo mogla nego.....
 
Picture%20208
ANĐELKA
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Studeni 2009 u 22:12
vauuuu.....mislim na izvedbu a i dječarac je Thumbs%20Up
Na čemu si to radila?
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Studeni 2009 u 22:14
Originalno poslano od člana mare-nostrum mare-nostrum napisao:

vauuuu.....mislim na izvedbu a i dječarac je Thumbs%20Up
Na čemu si to radila?
 
Stakleni tanjur, print i običan crackle, naravno sve ispod tanjura
ANĐELKA
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Studeni 2009 u 22:17
Odlično je ispalo,da malo odmorimo oči na crno bijelomsmile71
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Studeni 2009 u 22:20
Originalno poslano od člana mare-nostrum mare-nostrum napisao:

Odlično je ispalo,da malo odmorimo oči na crno bijelomsmile71
Imaš pravo, a i moj sin je htio da bude nešto jednostavno bez ikakvog dodavanja bilo kakvih boja ili nekih drugih ukrasa
ANĐELKA
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Studeni 2009 u 22:40
savršena je!
Na vrh
Primavera View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1915
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Primavera Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2009 u 00:58
Big%20WOW...već sam mislila da sam fulala forum Wink ...šalu na stranu, znal je sinek kome će se obratiti
moja adresa u globalnom selu: http://www.primaveraidea.com
Na vrh
nata07 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 07 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 904
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nata07 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2009 u 08:15
odlična ti slika Morrisseya i hvala na paketu  
ako vas nitko ne voli, cvijeće će vam sigurno uzvratiti
Na vrh
file View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 29 Rujan 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 668
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje file Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Studeni 2009 u 08:29
Meni se jako sviđa boca volim tu zelenu i crvenu boju na bjelini
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4849505152 86>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,859 sekundi.