Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Razmnožavanje biljaka i cvijeća
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Pločice za sadnju i sijanje
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Pločice za sadnju i sijanje

 Odgovori Odgovori Stranica  123>
Korisnik
Poruka
magnolija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 691
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje magnolija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Pločice za sadnju i sijanje
    Objavljeno: 05 Ožujak 2009 u 13:56
tresetnih pločica ima ih kod nas u sarajevu u obi-ju i merkuru, mora biti i kod vas.20 kom košta oko 2,5 eura.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2009 u 14:02
...ne, nikad vidila  te pločice????
Na vrh
vanja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 4968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vanja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Ožujak 2009 u 15:23
ni ja koja sam skitnica u centrima , poljoapotekama i cvječarnicama
Na vrh
magnolija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 08 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 691
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje magnolija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2009 u 09:06
to su vam pločice kao novčanica, u sredini imaju kao rupicu.kad se natope narastu oko 3 puta.u nju se zabodu reznice i kad puste korjen tako se ubaci sve zajedno u zemlju bez ikakvog vađenja iz pločice.inače te tresetne pločice imaju u sebi minerale i sve što biljci treba.imaju kupiti i  male saksijice za sjemenkice i postupak je isti.kad sjemenkice krenu rasti u biljčicu tako sve zajedno ide u zemlju. mnogi ih hvale.ja sam tek kupila pa čekam fino vrijeme da ih upotrijebim, mislim da to vrijeme dolazi na našu sreću. 
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2009 u 09:28
Tresetnih pločica ima u Čakovcu, primam narudžbe ako kome treba, pa da se vam pošalje.
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2009 u 09:31

Tija, javljam se na ponudu!!Smile

Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2009 u 09:40
Mislila ja da sam pošandrcala, tipkam Vrtni hibiskus a nema mog posta a tu sam...
manči šalji adresu i reci koliko da ti kupim.
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2009 u 09:45
..znala sam da smo zabrljale u krivoj temi, a što ćeš .....oprostit će nam seOuch....
....ovisi koliko je pakiranje...za jednog amatera dvadesetak komada...ako je jeftino može i više....
Na vrh
iris View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Veljača 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 4502
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje iris Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2009 u 09:54
cure moje drage nemojte primati srcu kad se presele postovi....nije to ništa strašno...pa i ja se zapričam ponekad i onda moram seliti ili brisati samu sebe Tongue
 
a na temu....dobila sam ovo na poklon ali nisam još upotrijebila jer sam zaboravila na to....sad ste me podsjetile i baš ću probati
 
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2009 u 09:55
manči evo provjerila s tel. trenutno nemaju stiže drugi tjedan u Čk. 15Kn 20kom.
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2009 u 10:26
Ma Iris super si se sjetila otvoriti novu temu, ima tih pločica i razgradivih posudica i krene razgovor..... Hvala još jednom
 
Manči to ima kod nas ali piše 50 kom izgleda da se trgovka na tel zeznula u broju.
Na vrh
manči View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 5398
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje manči Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2009 u 11:03
Iris, nisam se uopće uvrijedila za premještanje posteva ili nešto slično, samo sam komentirala kako sam znala da smo u krivoj temi...to hoće reč da sam napredovala k'o član...osjetim kad zabrljamo....zato sam sinoć i otvorila temu za Sencio jer smo klepetale o njemu pod Hedera helix.....sve je o.k.Thumbs%20Up
Na vrh
vanja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 4968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vanja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2009 u 12:04
Tija mogu li i ja 
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2009 u 12:07
pišite ko želi a ja drugi tjedan vidim kad dobiju i točne cijene i koliko komada je unutra tako da nema problema.
Na vrh
jasminaaa View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 534
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jasminaaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2009 u 13:04
Ja sam takođe nabavila ove tresetne pločice i mogu vam reći da su veoma zgodne.Kada se natope vodom možete odmah sjemenku ili reznicu da posadite.Kada dovoljno izraste direktno se sa ovim sadi u zemlju.Ovako izgleda jedna pločica(slika sa neta)
 
Na vrh
griva1978 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1612
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje griva1978 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2009 u 14:21
..nikad čula...niti do sad vidjela..... ako riječanke gdje pronjuše da ih ima...pliz info u javnost da i ja probam...imam brdo sjemenki od slvek i drugih forumašica i već se sad tresem koliko ću ih uništiti..i koliko će ih propasti...
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2009 u 14:29
Dajte molim vas ako otkrijete gdje ima tih pločica za kupiti da navedete ime trgovine ili centra da mi na ostalim područjima pokušamo u našoj regiji vidjeti za iste - baš su zgodne i bilo bi ih dobro za imati, barem za sjemenkice koje su nam važne ili ih imamo na kapaljku, pa bi bilo šteta da nam propadnu
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Tija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru


Pridružen: 04 Prosinac 2008
Lokacija: nooooo
Status: Offline
Bodovi: 6510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Tija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2009 u 14:34
Grama Čakovec, navodno Baumax ali su isto tako navodno skupi, za drugo neznam.
Na vrh
minimode View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1418
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje minimode Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2009 u 16:18

vidila sam to u Splitu i držala u ruci al sam bila skeptična i nisam na kraju uzela....ima ih u Baumaxa i Brica (cure iz okolice će znati), a cijene između 20 - 30kn.  Izgleda da je to super "stvarčica"!

Na vrh
vanja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 19 Svibanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 4968
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje vanja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Ožujak 2009 u 17:02
joj da sam to znala neki dan kad sam bila u Brica
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,375 sekundi.