Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Cvijeće oko i ispred kuće.....
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Cvijeće oko i ispred kuće.....

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 99100101102103 226>
Korisnik
Poruka
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Prosinac 2009 u 23:07
Ma neka si je ti otvorila ne mora se više ni pomaknuti-ovdje odma je negativna energija
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2009 u 13:05
Originalno poslano od člana baka baka napisao:

Čestitke Niho za stotku al' što ti to vrijedi kad nemaš moju palmu!WinkLOLLOLLOLTongue



----- E da baka znaš ima jedna koja je opstala ali biće njih još tvoji kod mene LOLLOLLOLLOLLOLLOL-i ne bunim se ovo jepicmoljak -meni treba većaWink
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Prosinac 2009 u 16:38
Originalno poslano od člana korijenko korijenko napisao:

Samo da znaš da uživam u tvojim kreacijama....oleandri su za 10!! Hug
 
Bravo za stotku smile141
Uz ovako krasan vrt slike i stranice samo lete,lete.......



---- Hvala Korijenko ali imaću i crveni od Lantane
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Prosinac 2009 u 22:33

Nije me dugo bilo..... kad vidim Niho prešišala 100-tku. E pa bravo, smile141za tebe, za tvoje lijepo dvorište i 100 stranica prekrasnog cvijeća. A šta će tek biti kada sve ono što te kod Triše, Lantane,...... i ostalih forumašica čeka da stigne nekako do tebe........ još barem 100 do slijedeće jeseni, zar ne?Wink.

Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Prosinac 2009 u 23:32
Ma hvala ti najljepša na svemu-ali kad dođe vrijeme -mislim proljeće imam i tebe uvijek u vidu -sama znaš da je kod mene tvoje što te slijeduje
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
rain View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 09 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 953
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rain Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Prosinac 2009 u 23:45
Niho,čestitke za 101 stranicu!!!
Kuća bez cvijeća i dlaka nije dom!
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Prosinac 2009 u 23:57
niho draga,čestitam na 100oj stranici! smile164 a razglednice su ti jako ljepe! smile76
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Prosinac 2009 u 12:03
Originalno poslano od člana rain rain napisao:

Niho,čestitke za 101 stranicu!!!


------------ Hvala ti najljepša
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Prosinac 2009 u 12:04
Originalno poslano od člana rose rose napisao:

niho draga,čestitam na 100oj stranici! smile164 a razglednice su ti jako ljepe! smile76


--Ej majkice pa gdje si bolan -------------- hvala ti najljepša
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Prosinac 2009 u 12:18
niho draga,ja sam ti svugdje pomalo,imam dosta obaveza,pratim ja tvoju temu,avatar ti je super! Smile
Na vrh
plavooka View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 17 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 73
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje plavooka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Prosinac 2009 u 15:42
preljepooooooo
Bolje sutati nego blesavo govoriti.
Prvo ispeci pa reci!!!
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Prosinac 2009 u 17:21
Originalno poslano od člana rose rose napisao:

niho draga,ja sam ti svugdje pomalo,imam dosta obaveza,pratim ja tvoju temu,avatar ti je super! Smile


--------- Ma znaš da te ne vidim tamo a znaš gdjeWinkWinkWink-hajde pa se tamo čujemo . I hvala ti za Avatar što mi ga hvališTongueTongue
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Prosinac 2009 u 17:22
Originalno poslano od člana plavooka plavooka napisao:

preljepooooooo


-------------- Puno si napisalaLOLLOLLOLLOLLOL-ali od koga je ja sam prezadovoljnaLOLLOLLOLLOLLOLLOLWink------Hvala ti sine najljepšaTongue
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 12 Prosinac 2009 u 17:39
Originalno poslano od člana niho niho napisao:

Originalno poslano od člana rose rose napisao:

niho draga,ja sam ti svugdje pomalo,imam dosta obaveza,pratim ja tvoju temu,avatar ti je super! Smile


--------- Ma znaš da te ne vidim tamo a znaš gdjeWinkWinkWink-hajde pa se tamo čujemo . I hvala ti za Avatar što mi ga hvališTongueTongue
znam ja na sto mislis,sad sam tamo Smile
Na vrh
Željka23 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Željka23 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Prosinac 2009 u 09:00
Samo sam malo škicnula...
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Prosinac 2009 u 09:24
Mogla si i puno, vidi da ničega nema.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Prosinac 2009 u 18:12
smile65        Evo sada pravo me je snijeg zatrpao pada kao iz rukavice ima ga za skijanje i sankanje jupiiii..a moj vrt bijel i čist...

.



** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Prosinac 2009 u 18:26
aaa,ima snjega kod tebe!smile117smile116
Na vrh
cvrčak View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 14 Prosinac 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje cvrčak Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Prosinac 2009 u 18:38
Heart pozdrav svima,nova sam na forumu,opcenito.nisam sigurna kako ce funkcionirati. volim vrt i cvijece, u biti ludujem za njim sada sam cak i glistice nabavila da biljcice malo pocastim.
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Prosinac 2009 u 18:45
Vau predivno draga, cvijeće spava zimski san, pa možeš na sanjkanje i skijanje- napravi za mene i snjegovićasmile79
 
Usput cvrčak dobro došla, da nisam Triša bila bi sigurno cvrčak.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 99100101102103 226>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,266 sekundi.