Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Cvijeće oko i ispred kuće.....
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Cvijeće oko i ispred kuće.....

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 121122123124125 226>
Korisnik
Poruka
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2010 u 11:42
E trebala bi danas postaviti.samo jedan dio što sam posadila pa ću malo stati vrijeme ružno ---
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
primorka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 769
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje primorka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2010 u 13:51
Ajmo Niho slikice, da vidimo što su napravile vrijedne ruke.
Tko ima "zašto" zbog kojeg živi, može se nositi s gotovo bilo kojim "kako"
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2010 u 17:42
Ma evo sad sam napokon završila sa kaktusima -a sutra ću malo farbati neke vrtne ukrase pa kad sve posložim na svoje mijesto onda stavljam -jer stvarno sma jako umorna od svega...lijep pozdrav svima 
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Retriver Sara View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Lipanj 2009
Lokacija: Zagreb
Status: Offline
Bodovi: 8979
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Retriver Sara Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2010 u 19:09
Ljudi dragi, nije moguće, Niho je umorna!!!
lijepi pozdrav
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2010 u 19:18
-jako sam umorna i neraspoložena sreća pa ne pričam već samo sa 2 prsta tipkam ostalima ne mogu -boleeeeeeeee
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
AMRA.E View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan
Avatar

Pridružen: 01 Veljača 2010
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 32
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje AMRA.E Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2010 u 20:36
eeeee,za 15-tak dana kad to sve prođe i budeš sjedila,gledala kako rastu i uživala.....a i ovo vrijeme čini čovjeka još neraspoložnijim....al eto nama proljećaaaaa
Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2010 u 20:44
Niho neraspoložena .

Da te malo raspoložim -šaljem ti u srijedu "picmoljke".
.
Na vrh
Duda-Lave View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 27 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Duda-Lave Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2010 u 21:06
Thumbs%20Up glavu gore veliki je posao iza tebe i radujemo se svi s tobom da si to sve obavila
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2010 u 22:04
Originalno poslano od člana AMRA.E AMRA.E napisao:

eeeee,za 15-tak dana kad to sve prođe i budeš sjedila,gledala kako rastu i uživala.....a i ovo vrijeme čini čovjeka još neraspoložnijim....al eto nama proljećaaaaa


--------------- Hajde pripremaj se na kafu sad jedan dan -možeš i piješice pa da vidiš-kako se to radi -a ne da me samo špijuniraš--ili evo još bolje kad sve sredim zvrcam te i mm dolazi po tebe .------------važi Wink-ali budi pametna jer neće dr,put doći ako budeš nemirna LOLLOLLOLLOLLOL
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2010 u 22:08
Originalno poslano od člana Štefica Štefica napisao:

Niho neraspoložena .

Da te malo raspoložim -šaljem ti u srijedu "picmoljke".
.
--------------uopće me nisi obeselila-srijeda
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Ožujak 2010 u 22:34
Niho naradila si se presađivanjem, ogromnog broja kaktusa (zar 200? )....Sad si njih rješila i onda krećeš sa cvijećem, zar ne? Ja sam se isto navukla na kaktuse i sukulente tako da ih i ja imam puno.Nemam ih koliko i ti, ali za mene veliki broj, jer ranije sam ih imala samo nekoliko...Zarazila sam se njima zahvaljujući tebi, Triši, Korjenku, a zaključila sam da s njima nema neke velike brige jer nema zaljevanja, samo sunce i malo vode, ponekad dohrana ...smile183
sutra je novi dan
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2010 u 10:48
Joj draga moja pa to je za ne povijerovati-koliko ih ima a opet kad naletim na neki mladi ja ga sadim žao mi ga baciti opet i tu sam imala posla .....i neću više ni jedan sebi nabaviti-ubilo me ovi dana-- Evo jutros mm baš sređiva malo ploću po dvorištu pa tako da već mogu smijestati -svoje kakatuse. Al prvo još banana mora naći svoj smiještaj pa tek onda VRT.a već mi sve dosadilo-----a ništa nisam ni sijeme ni jedno posadila -ali polako-tek je proljeće krenulo ma biće svegasmile99
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2010 u 21:35
Evo ove godine sam uspijela sačuvat napokon palergonije imam ih u 1 vazni 5 kom--koje ću baš ove godine da iskoristim da vidim kako če cvijetati jer su bile pravo mladi pelceri-pa eto kažu da još boljecvijetaju
.
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2010 u 21:38
Od svih moji silni kopriva -žara samo sam uspijela ove da mi opstanu -ali dosta onako se izrastu previše pa neznam gdje sa njima
.
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Cimicifuga View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt 2017

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 5167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2010 u 21:41
Niho, kada ti ovako ukrasiš svoje slike, u njima mora sve izgledati prelijepo.
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2010 u 21:41
I sad Cikas palma -me baš malo zabrinula zašto mi je ovako požutijela. Mijesto joj je bilo isto kao i kaktusima sa njima je boravila ali me brine ovi žuti listići kao da će stablo da ostane golo-pa šta da radim

** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Pecika View Drop Down
Nedavno posijan
Nedavno posijan


Pridružen: 20 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 78
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Pecika Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2010 u 21:51
Jaooo kako su tvoje pelergonije lijepe guste.to mora bit prekrasno kad se racvijeta.sviđa mi se jako kako obradujes slike..i palmica mi je lijepa...
Na vrh
dzomba View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 16 Kolovoz 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 2454
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dzomba Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2010 u 21:58
Kako ti ono imas obicaj reci,Sto je viska ostavi za nas Big%20smileWink...a i ti tako s ovom zarom Wink
Ako Se Desi Da Jednog Dana

Nestanu Sva Stabla

Covjeku Ce Preostati

Samo Njegovo Genealosko

Stablo Da Nad Njim Place..
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2010 u 22:00
Niho na sunce sa cikasicom, ako je vani malo je zalij...
život je more
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Ožujak 2010 u 22:02
Pa Lantana da joj nije malo rano .kiša pada--ili da je iznesem i ostavim da je ne držim više u kući -kako je najbolje-šta misliš--jer sve sam izbacila van-ono nije sve još na svome mijestu-ali sve pripremam 
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 121122123124125 226>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,391 sekundi.