Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Cvijeće oko i ispred kuće.....
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Cvijeće oko i ispred kuće.....

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5657585960 226>
Korisnik
Poruka
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Kolovoz 2009 u 13:27
Trebala si se vratiti bar za jednu stranicu da vidiš moj patlidžan .kinder jaje da znam hoćeš li sijeme od njega. A oni tvoji oleanderi sve se lišće skupilo požutilo ali stoje pa će mo vidjeti
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Kolovoz 2009 u 15:08
Tongue

----Ovih dana i danas sam evo snimila svoj -- Grčki oliander--koji iz sjemena raste i cvijeta sada je ovakav,a počeo je da puštaa još dosta mladica koje će formirati grm i mislim da će biti prekrasan.
.
.


** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Kolovoz 2009 u 15:15


-- Impatinos-ladolež prvo da pokažem zvijezdasti baš onakav kakav je u punom cvati i sjaju,a isto tako da bih mogla da postavim jedan malo drugčiju pun iznaneđenje....

.smile120
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Kolovoz 2009 u 15:24
smile99

--- I evo jedne vrste ladoleža-impatinosa kojega sam pronašle među ovim mojim bujnim lozicama nekako neobičan skvrčan kao neka ruža ili neki lijepi nepoznati zgužvani cvijet...

.
.
.





** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Kolovoz 2009 u 16:02
Dakle, Niho ti kažeš da baš nemaš neki izbor cvijeća Shocked. A šta bi tek bilo da u cvječarama kod tebe ima raznovrsnog cvijeća? Mislim da nebi bilo ničega u cvječarama, da bi sve bilo kod Nihice LOL. A i ovako čini mi se cvječari dolaze k tebi po pelcere LOLLOLLOL.
Ovaj slak je mraaaak.
Što se ruže tiče, mislim da znam kakva je, zato sam te i pitala i naravno PELCAJ ŽENO.
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Kolovoz 2009 u 18:07
Ta ti je dobra . Tako i mm kaže sreća pa nema nikakav izbor cvijeća kod nas a nisu ni neke cvijećare ------ma neka meni bolan vas pa ja kad budem otvarala svoju radnju zovem vas sviju ali ne džabe da dobijete već da se nakupujetesmile156
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Kolovoz 2009 u 19:30
slak je predivan.al me odusevio ovaj grcki leander....bas fora izgleda....imas odlicnog cvijeca pa neznam sta ti smatras pod malo...Confused...uglavnom svaka cast...smile57
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Kolovoz 2009 u 19:41
prekrasno cvijeće imaš, onaj kineski oleander je prelijep..
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Kolovoz 2009 u 19:41
Ajde da i ja malo žicam, ako budeš imala sjemenki grčkog o., jako mi je lijep
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Kolovoz 2009 u 19:55
Originalno poslano od člana OTOK OTOK napisao:

Ajde da i ja malo žicam, ako budeš imala sjemenki grčkog o., jako mi je lijep
------ E nek sam i to dočekala od tebe sa apetitom ti ga ostavljam -za tebe će biti pa ne mora ni za koga drugogaLOLLOLLOLLOL
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Kolovoz 2009 u 20:06

Ajme Niho prekrasno! Sve, ali ovaj grčki oleander je poseban!ClapClapClap

 

Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Kolovoz 2009 u 20:08

Ajme Niho prekrasno! Sve, ali ovaj grčki oleander je poseban!ClapClapClap

 

Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Kolovoz 2009 u 21:21
Hvala baka najljepša ali ako uspijem još sijeme sačuvati to će onda biti super imaćete ga i vi onda
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Kolovoz 2009 u 21:26
Da li je grčki ili kineski, nije ni važno .
Lijepi ti je ,pa čiji god da je
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Kolovoz 2009 u 22:41
Originalno poslano od člana maslacak7 maslacak7 napisao:

slak je predivan.al me odusevio ovaj grcki leander....bas fora izgleda....imas odlicnog cvijeca pa neznam sta ti smatras pod malo...Confused...uglavnom svaka cast...smile57

.............. Hvala najljepša -maslačak-ali toliko ga ima izmiješanog da se jedva snađem a kako bi voljela imati sve po redu posadito ali to je nemoguće kad imam malo mijestaWink
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
kamilica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 15 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 914
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kamilica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Kolovoz 2009 u 22:57
"Internacionalni" oleander je prva liga!Thumbs%20Up
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Kolovoz 2009 u 22:58
Originalno poslano od člana Štefica Štefica napisao:

Da li je grčki ili kineski, nije ni važno .
Lijepi ti je ,pa čiji god da je


..............Ma ništa se ne brini - bitno je da je lijepWink-----ali i ja ne znam dosta imena za cvijeće ali ništa strašnoWink
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Kolovoz 2009 u 23:18
Bacila si me u trans s ovim grčkim oleandrom smile120Čuvaj jedan pelcer.
život je more
Na vrh
SLAVONKA View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 13 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1489
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje SLAVONKA Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Kolovoz 2009 u 00:23
Prekrasan ti je grčki oleander,ja još čekam da moj procvate.
čovjek uči dok je živ
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 23 Kolovoz 2009 u 07:39
Originalno poslano od člana niho niho napisao:

Hvala baka najljepša ali ako uspijem još sijeme sačuvati to će onda biti super imaćete ga i vi onda
Thumbs%20UpBig%20smile
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 5657585960 226>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 2,328 sekundi.