Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Cvijeće oko i ispred kuće.....
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Cvijeće oko i ispred kuće.....

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7374757677 226>
Korisnik
Poruka
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2009 u 17:08
smile151    Ovaj paketić nije stigao poštom nego ga je lijepa Tweety i njen mužić lično donijeli kod mene.I samo da znate koliko me je iznenadila i ujedno obradovala sa jednom posebnom-palmom za kojom dugo tragam...smile78
.
.
.

** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2009 u 17:11
smile39  I evo napokon u mojoj kolekciji i Cikas palma - smile71

.
.



** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2009 u 18:16
Ajde napokon imaš cikasicu, sad ne moram skrivati svoje smile96
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2009 u 20:14
Otok -ne moraš više kriti hajde sad da ih vidimsmile96-ali sve mi nešto govori da je moja ljepšasmile156
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2009 u 20:26
Naravno da je tvoja cikasica ljepša....nisu valjda one "dvometrašice" sa milion zdravih listova, koje cvatu kod Otok ljepše od tvoje....to stvarno ne bi bilo moguće...smile96
...krasno si se "ponovila" i baš mi je drago zbog toga! smile71
Na vrh
maslacak7 View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Lokacija: Betina
Status: Offline
Bodovi: 2828
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslacak7 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2009 u 20:26
imas prekrasne kaktusesmile94  stvarno je super...predivni su...a neznam kako tvoji prsti nakon sadenja...ja imam s pincetom poslije posla...smile183
Na vrh
kat.rea View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 06 Studeni 2008
Status: Offline
Bodovi: 5433
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kat.rea Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2009 u 20:52
Ma vidi ti nje, mudrice..... bila u mom dvorištu i veli mi ja došla vidjeti slike i pošto nema odmah smile232, jer nemam šta slikati, a ona ima.....kaktuse.
 A jesi mudra, svaka ti čast, podvališ nam kaktuse pod cvijeće....
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2009 u 21:22
Originalno poslano od člana Flavia Flavia napisao:

Naravno da je tvoja cikasica ljepša....nisu valjda one "dvometrašice" sa milion zdravih listova, koje cvatu kod Otok ljepše od tvoje....to stvarno ne bi bilo moguće...smile96
...krasno si se "ponovila" i baš mi je drago zbog toga! smile71


.............. Ma kakvi bolan tako i ja mislim LOLLOLLOLLOL---ali ja imam još jednu malu pored nje pustila mladu a ona nema samo nji 6WinkWink
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2009 u 21:24
Originalno poslano od člana maslacak7 maslacak7 napisao:

imas prekrasne kaktusesmile94  stvarno je super...predivni su...a neznam kako tvoji prsti nakon sadenja...ja imam s pincetom poslije posla...smile183
----------- ma ja nemam nikkva posla CryCryCryCry-sve bude kao nova samLOLLOLLOL
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Štefica View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 19 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1800
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Štefica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2009 u 22:16
E,baš mi je drago da i ti imaš cikasicu .
Lijepa je,ima dosta lijepih i zdravih listova
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2009 u 22:21
Bravo Niho, prekrasna cikasica, ja svoju uzgajam već 10 godina i takva je kao tvoja. Lijepe si biljčice dobila Clap
život je more
Na vrh
Željka23 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 07 Travanj 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Željka23 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2009 u 22:39
cikasice je predivna, super će se uklopiti u tvoje biljkice!
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2009 u 22:49
Originalno poslano od člana Lantana Lantana napisao:

Bravo Niho, prekrasna cikasica, ja svoju uzgajam već 10 godina i takva je kao tvoja. Lijepe si biljčice dobila Clap
-- ma neda otok i bog i ja gledala gdje drugo da maznem biljku LOLLOLLOL-tako da sad ona svoju može bez brige pokazatiLOLLOLLOL
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2009 u 22:58
Originalno poslano od člana Štefica Štefica napisao:

E,baš mi je drago da i ti imaš cikasicu .
Lijepa je,ima dosta lijepih i zdravih listova
- Ma da ima i jedan list ja nju napokon nađe -i sva sam sretnasmile213
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2009 u 23:02
Originalno poslano od člana niho niho napisao:

Originalno poslano od člana Lantana Lantana napisao:

Bravo Niho, prekrasna cikasica, ja svoju uzgajam već 10 godina i takva je kao tvoja. Lijepe si biljčice dobila Clap
-- ma neda otok i bog i ja gledala gdje drugo da maznem biljku LOLLOLLOL-tako da sad ona svoju može bez brige pokazatiLOLLOLLOL


Nego Niho, a što ćemo ti sada donjeti kad nam je cikas bila glavni adut LOL

život je more
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Listopad 2009 u 23:18
Vidi Niho što sam bila spremila za tebe, ali sada ti više ne treba , pa mogu podijeliti drugima


Na vrh
Anaida View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Travanj 2007
Lokacija: Hr
Status: Offline
Bodovi: 7297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Anaida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2009 u 07:11
Predivni si darak dobila! A Otok me nasmijala od srca Smile Smile s ovom slikicom!
"Više nego iz tvojih usana neka govori ljubav iz nježnosti tvojih ruku, iz srdačnosti tvojega smiješka i iz pažnje tvojega srca."
P.Bosmans
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Listopad 2009 u 09:32
Originalno poslano od člana OTOK OTOK napisao:

Vidi Niho što sam bila spremila za tebe, ali sada ti više ne treba , pa mogu podijeliti drugima


---- E pa baš si sad zaćerala e stvarno eto mene kod tebe -sad nećeš umaći nikako  ma plivaću----- Lantanaaaaaaasmile107 vidi šta mi radiCryCry-e pklivaću do tebe da znašLOLLOLLOLLOLLOLLOL-e luda si totalno
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2009 u 14:51
Originalno poslano od člana kat.rea kat.rea napisao:

Ma vidi ti nje, mudrice..... bila u mom dvorištu i veli mi ja došla vidjeti slike i pošto nema odmah smile232, jer nemam šta slikati, a ona ima.....kaktuse.
 A jesi mudra, svaka ti čast, podvališ nam kaktuse pod cvijeće....
----------smile96--------smile96-a imam bolan jesi vidjela moju misicu ----Cikas palmica------- ljepša od Otok i Flavije-što one imajuLOLLOLLOL
** Svaki miris novog cvijeta uljepša mi dan.**
Na vrh
lika1 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 14 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 844
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lika1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Listopad 2009 u 15:01
E moja Niho eto napokon cikasice kod tebe,još je sto puta ljepša od moje i sad sam ja ljubomorna smile193
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 7374757677 226>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,298 sekundi.