Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Savjeti > Uradi sam
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Uradi sam - kako?
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Uradi sam - kako?

 Odgovori Odgovori Stranica  123>
Korisnik
Poruka
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Uradi sam - kako?
    Objavljeno: 11 Srpanj 2007 u 21:37


Ovako izgleda trenutno moja potkova koju bih htjela dovesti u ljepše stanje!!! A i praporac je kraj nje koji ipak malo ljepše izgleda!!!

Dali imate savjet što učiniti? Kako učiniti? S čime je prelakirati itd???



Ažurirao andrea01 - 11 Srpanj 2007 u 21:40
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
dina View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Lokacija: Bosnia Hercegovina
Status: Offline
Bodovi: 5073
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje dina Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Srpanj 2007 u 23:49
potkovici bi trebala skinuti prvo ovu hrđu pa onda je prefarbati u temeljnu boju za metal (koju hoces)
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Srpanj 2007 u 21:24
Andrea,ja ti to sve auto sprejem rješavam. Ošmirglaj ju i kupi neki sprej,boju koju hoćeš i samo ju prešpricaj.Ima sprejeva i u onim hoby dućanima no u pevecu i baumaxu su jeftiniji oni za auteWink
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Srpanj 2007 u 00:22
Originalno poslano od člana shasha shasha napisao:

Andrea,ja ti to sve auto sprejem rješavam. Ošmirglaj ju i kupi neki sprej,boju koju hoćeš i samo ju prešpricaj.Ima sprejeva i u onim hoby dućanima no u pevecu i baumaxu su jeftiniji oni za auteWink

Moji dečki doma (MM i sveki) napravili čitav ing. rad od obnove boje na mojoj potkovi!
Dali ti sprejevi pucaju možda?
Baš sam danas gledala kak MM spreja svoje brodiće, pa sam odlučila na jesen i ja ofriškati moje teglice!!! Wink
Prvo ću uslikati stare, a onda ću dodati novi izgled!!! Bilo bi lijepo da i vi tako nešto napravite! Ideje su uvijek dobro došle!
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Srpanj 2007 u 22:29
Draga,ja svoje tegle stalno bojamsmiley_158.Kao što si i vidjela,sadim u sve i svašta.Ovo kaj sam ti rekla je ono kako ja radim.Ako je auto sprej ne puca(zamisli prešpricaš auto i na suncu ili kiši ti spuca ili ga kiša operesmiley_169)Tegle koje imam već par godina i nisu puknute ali su zmazane od trave,vode,sunca...prešpricam i mogu poslužiti još koju godinusmiley_42
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Srpanj 2007 u 23:06
Vidi se da već sad vapim za 
Uopće ne razmišljam koje nebuloze pitam!!!
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Srpanj 2007 u 23:11
sad kad te sunce opali,tek onda bumo nebuloze čuli,ali bar bude sunce krivo(bitan je dobar izgovor,jel?)smiley_169smiley_169
smiley_97ti bar imaš izgovor,koji da ja za sve ove gluposti da nađemsmiley_86
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Srpanj 2007 u 23:30
Pa, to je samo izgovor!!!
Sad si me... da stvarno razmišljam o izgovorima!!! LOL
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Srpanj 2007 u 23:37
ja nisam nijednom neki dobar izgovor našla pa sam odustalasmiley_126
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2007 u 18:54
Imam ove vrčeve, u sasvim solidnom stanju su, i sad ne znam dal bi ja njih mogla iskoristiti za"preljev" vode kad ću baru raditi!?.ne znam hoće li oni izdržati duži period vani na suncu,kiši,snijegu...
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2007 u 19:18
Ma naravno da hoće, moraju, ja ti to uvijek tako i naravno da se sve dobro završi. Samo po zimi prije smrzavice i leda (ako si na kontinentu) isprazni i osuši da se ne zalede i ne popucaju od hladnoće, a sunce im sigurno neće štetiti. Vidim vidim biti će uskoro nešto jako dobrrrrro i kod tebe. smile55
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2007 u 19:28
Još sam na sakupljanju ideja,preko zime to na papir stavljam a u proljeće valjda realizacijasmile187
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2007 u 19:36
Ja bi ih stavila tako da preljevaju jedan u drugoga, pa i pod cijenu da kojeg moraš bušiti za ulaznu cijev od vode, ali ne znam s koliko prostora raspolažeš. isto tako se dovod vode može rasporediti u razbacana sva tri pa da svaki ima svoj ulaz i preljev, pa bi se moglo ....... joooj samo da imam kamena, novaca i vremena bilo bi još puno toga, jer ideja imam puuuuuno smile42
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2007 u 19:42
Uh i ja imam puno ideja al nikako da ih u jednu dobru stopim svesmile48
To sam i ja mislila,više tih vrčeva staviti samo ne znam kako bi to izgledalo.Možda da su svi jednaki,ne jednake veličine nego oblika,al ovako si nikako to ne mogu zamisliti.Da ih sve u isto ofarbam možda!?
Prostora imam dosta,da sad ne opisujem a u metrima ne znam,imaš slike u topiću"moj vrt u slikama" ili sl.E ja bi desno radila,od kuće do one "šupe" dolje,na toj strani
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2007 u 19:47
Sad ću otići malo tamo, a onda klince u kadu. Svi vrčevi su u normalnim bojama i ne vidim potrebu za bojanjem, a to što su različiti po meni im tek daje čar.
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2007 u 19:55
Imaš pravo,a ako i nebudu dobro izgledali,najmanji će problem biti njih prefarbati kasnijeWink
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2007 u 19:58
Jao , ostavila sam svoj komentar tamo, a ovdje bi samo mogla Cry jer meni treba još puuuuuuuno da dođem do toga svega.
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2007 u 20:22
TeaK,pa ti imaš"baru" i tu mi savjeti i trebaju(i tamo trbaju isto) a što se tiče vrta,moj je 10godina star i najviša biljka je bila od 1m.koju sam kupila.Sve su to bile male biljkice(kom.9-10kn) pa sad to malo ljepše izgleda kad je naraslo(sad je taj isti kom.narasto do 200knLOL)
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2007 u 21:42
Sve što ti ja mogu pomoći u vezi bare - no problem. Koliko volim da je lijepo kod mene toliko volim i da je oko mene. A što se tiče vrta imam još 6 godina fore.
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Rujan 2007 u 22:01
Šta nakon 6 godina ideš u "penziju"(tu mislim da završavaš radove u vrtu) i ne misliš više ništ raditismile225
Meni je svaki vrt,svaki kamenjar i svaka biljka na svoj način lijepa,,bez obzira koliko košta i sl.
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,313 sekundi.