Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - anastazija - radovi
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


anastazija - radovi

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2526272829 48>
Korisnik
Poruka
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Siječanj 2010 u 15:41
Ajme, anastazija, srce mi je preskočilo, jeL to cvijetak otkud mislim da je? Embarrassed
Apsolutno je predivna, ta rozo-bijelo-zelena kombinacija mi je tako divna,
ni prenježna ni prekontrastna... Big%20smile
Divno si ju obojala i posjenčala poklopac, a šablone da ne spominjem (jeL to ona fora sa selotejpom tijekom rezanja?)
 
Volim vidjeti te 8-kutne kutijice jer me čekaju, samo me gledaju dvije doma, a ja ih ignoriram LOL
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Siječanj 2010 u 19:15
prekrasna je, tako nježna i romantična! Izvedba izvana i iznutra savršena!
ANĐELKA
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Siječanj 2010 u 20:16
fala, cure!

Kami, sve si pogodila. Cvjetak je s onoga papira što si mi ti poslala. a šablona je rezana uz pomoć mog trika. sad pokušavam usavršiti taj trik... nešto mi je još palo na pamet samo moram isprobati... javim rezultate (ako ih budeErmm)

i meni je ova kutijica stajala oho-ho pa je Izzy napravila jednu takvu, pa Mare nostrum.... pa si mislim ako mogu one mogu i ja!LOL

anđelka, toliko je romantična da sam se zabrinula za sebe. nije mi to baš u karakteru...ili možda je ali nisam toga svjesnasmile156
Na vrh
Slavica 08 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 05 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 1317
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Slavica 08 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Siječanj 2010 u 20:27
Kutijica je preslatka,očito jesi romantična duša a da toga nisi ni svjesna!
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Siječanj 2010 u 21:37
Wow, ovako nešto nisam očekivala od tebe! Mislim, da se razumijemo, ugodno sam iznenađena, čak štoviše - oduševljena! Mislim da te nakon ove nježne i romantične kutijice više neću doživljavati na isti način, ne - ne!  smile80
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Siječanj 2010 u 22:18
strah me uopće pomisliti kako si me prije doživljavala... ovako možda?

ali ne.... ja sam ti zapravo 
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Siječanj 2010 u 10:59
odusevila me kutijica,savrsena je,odmah sam si isprintala ovu sablonuWink smile141
Na vrh
danci-ka View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao


Pridružen: 18 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 199
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje danci-ka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Veljača 2010 u 10:44
Prekrasna kutija,nježna i romantična.smile94
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Veljača 2010 u 20:38
kutija je predobra........nježna i romantična,prekrasno si sve posjenčala a za izrezivanje šablone dala bih ti oskara za šablonesmile73..............kako te krenulo ovo s romantikom neću se iznenaditi ako te sljedeći puta vidim s loknicama i volančićima........smile184
Na vrh
more View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 20 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 1118
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje more Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Veljača 2010 u 00:46
kutijica je savršena! smile91
Na vrh
maslina55 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 11 Lipanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 971
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje maslina55 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Veljača 2010 u 10:38

Kutijica je više nego savršenasmile184

Na vrh
prila View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 551
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje prila Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Veljača 2010 u 20:41
predivna kutijica!šablona je fantastična.totalno romantično!!!smile92
Na vrh
Cimicifuga View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši vrt 2017

Pridružen: 11 Studeni 2009
Lokacija: Velika Gorica
Status: Offline
Bodovi: 5167
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Cimicifuga Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2010 u 01:46
Ova zadnja kutijica i prije toga zidni sat su ti izvanredno uspjeli. 
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2010 u 13:40
ooooo, Cimi me prati na svim poljima... hvala ti na tome!

kaća, šablonica je jedna od onih "tvojih" koje si nam stavila. da nije bilo tebe vjerojatno nebi bilo ni ove kutijice... bar ne u ovakvom izdanju

mare, ako me vidiš s volančićima zovi hitnu smjesta - to ti je siguran znak da sam otišla u krivom smjeru...

danci-ka, Slavica, more, maslina, prila  smile79
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2010 u 13:46
a sada novosti....

probala i ja s vješalicama



i još jednom sol & papar. reći ćete:"opet ona s tim svojim ...." ali šta mogu? sviđa mi se to raditi, a i zgodno mi je nečije kuhinje nadopunjavati detaljima. ovaj će ići mojoj tetki koja ima takve plavo-bijele tanjure i šalice i sve ostalo što ide uz to


Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2010 u 14:14
radovi su jako ljepi,nadam se da ce tetka biti sretna kad vidi ovaj plavi set.

bravooo!smile141
Na vrh
sanjam View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 18 Listopad 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 510
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanjam Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2010 u 15:06
Ove vješalice meni nikad ne dosade, kada nemamo što drugo raditi, uvijek se možemo zabavitit sa njima, tvoje baš lijepe kao i set sol-papar, bravo anastazijo - majstorice od sata, moram ga opet spomenuti, prekrasan mi je!!!
Na vrh
anđelka View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 03 Prosinac 2008
Status: Offline
Bodovi: 2526
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anđelka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2010 u 18:39
Krasno, posebno vješačice!
ANĐELKA
Na vrh
Izzy View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 2446
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Izzy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2010 u 18:43
Plavo ne ljubim (baš gledam kako bih prefarbala neki porculanski cvijetnjak sa plavim motivima u nešto žuuuuutoooo!), ali su mi "šejkeri" jako slatki....
Na vješalicama su mi se posebno svidjele plave štrafice - jako dobroooo! smile78
Extraordinary in the mundane.
Moj blog

Na vrh
prila View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 24 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 551
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje prila Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Veljača 2010 u 18:47
odlične vješalice ,a i sol-papar set je supersmile94
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 2526272829 48>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,328 sekundi.