Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Decoupage tehnika – salvetna tehnika > Decoupage galerija radova
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - anastazija - radovi
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


anastazija - radovi

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 45464748>
Korisnik
Poruka
lula View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Svibanj 2009
Lokacija: United States
Status: Offline
Bodovi: 1086
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje lula Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Siječanj 2011 u 15:35
Danas sam si dala vremena I pregledala tvoju galeriju od onog stoljeća kad sam zadnji put bila ovdje. Došla sam slučajno jel sam primjetila artičoke ( šapnula mi jedna ptičica…pa dođoh) od Anđelke. Nisam mogla ne prijaviti se i reči joj da sam ponosna na nju . A bogmeč i tvoji radovi …odajem ti veeeeliko priznanje...uredna si do boli, radovi su ti prekrasnih kombinacija boja i dezena, 2k kao iz bajke...ostani mi uvijek takva....i vjeruj mi ...nema onog tko neće zamjetiti ...kako su lijepi tvoji radovi.Smile
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2011 u 20:39
Tatjana bg, moon hvala na posjeti i lijepim komentarimaEmbarrassed

Lula, umislit ću se smile61
obzirom da si mi odala veliko priznanje (hvala ti do neba na tomesmile79) jel moram sad održati govor?
(nemoj da počnem, trajat će do sitnih satiLOLLOLLOL)
LOL
Na vrh
nada-m View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1087
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nada-m Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 21 Siječanj 2011 u 19:04
Kao i uvijek prelijepi i pedantni radovi, posebno kuglice
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Siječanj 2011 u 21:22
Originalno poslano od člana anastazija anastazija napisao:




na poklopcu sottile 2K sa zlatnim prahom u pukotinama


i moja stara "bolest" - set za kupaonicu: dozer za tekući sapun i čaša za četkice i kaladont



 



čini mi se da i ja imam ovakvu salvetuWinkLOL.......
kutija mi je prefenomenalnaTongue.......a setovi za kupaonu mi nikako ne idu......mislim,ti znaš koja je moja omiljena boja jel?Big%20smile...
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Siječanj 2011 u 21:27
Originalno poslano od člana anastazija anastazija napisao:














čini mi se da i ja imam ovakvu salvetuWink....
kutija mi je prefenomenalna.......smile203
a setovi za kupaonu mi nikako ne iduConfused.....ti znaš koja je moja omiljena boja jel?Big%20smile
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Siječanj 2011 u 21:52
Originalno poslano od člana mare-nostrum mare-nostrum napisao:


a setovi za kupaonu mi nikako ne iduConfused.....ti znaš koja je moja omiljena boja jel?Big%20smile


prvi dio kužim, kako i nebi - vrlo si suptilnaLOL

a tvoja omiljena boja? to ne znam - slušam....
Na vrh
mare-nostrum View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 05 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 2829
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mare-nostrum Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Siječanj 2011 u 21:55
ja volim sve bojeBig%20smile........još ako su u suptilnim nijansamaSmile
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Srpanj 2011 u 15:48
dobro... dosta sam pauzirala i odmarala. vrijeme je da se prihvatim posla.

evo par radova iz "lijene" faze:

jedan poklon za imendan


sjećate se ovog?


e pa trebalo je i nešto za konce




Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Srpanj 2011 u 15:51
ovo nije salveta ni decoupage, ali kad sam pronašla i kupila ovu samoljepljivu tapetu morala sam nešto napraviti s njom.
kutija je od bešteka, onako poprilično velika



pa malo trakice okolo


i "obučena" unutrašnjost

Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Srpanj 2011 u 22:26
Dobro nam se vratila, radovi kao i uvijek, spuer. Sa naranđastim ružama je otišla kutija za poklon, ali tanjuri su mi perfektni.
Na vrh
sarita banana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 2711
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sarita banana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Srpanj 2011 u 23:38
 kutija me odusevilasmile55
um se obogacuje primanjem a srce davanjem
Na vrh
mumica View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 02 Listopad 2009
Status: Offline
Bodovi: 897
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mumica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Srpanj 2011 u 11:19
radovi su predivni, ne znam što bih izdvojila
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Srpanj 2011 u 19:29
hvala vam curice!
lijepo je vratiti se starom društvu.
pozdrav i svim novima kojih vidim da ima dostasmile186
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Kolovoz 2011 u 17:27
moja prva lavandasta kutijica



na dnu drugi sloj salvete


i na poklopcu lavanda zalivena 3D-om

Na vrh
tanja-66 View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 589
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tanja-66 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Kolovoz 2011 u 17:45
krasna lavandasta kutijica,
oduševila me zidna tapeta na kutiji za beštek,

Na vrh
tatjanabajcic View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 06 Svibanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3874
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje tatjanabajcic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 22 Kolovoz 2011 u 23:05
Ma što da se kaže, meni je predivno.
,
Na vrh
kami View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm


Pridružen: 23 Rujan 2009
Status: Offline
Bodovi: 1033
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kami Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Kolovoz 2011 u 21:30
mah-mah, nešto kemijam pa sam se logirala na cvijet Embarrassed Nema ništa ni kod tebe, nadam se da barem ima neobjavljenih fotki Tongue i fale mi tvoji osebujni komentari na izzylicious blogu Wink
Na vrh
FranjicaZG View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 10 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 4567
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje FranjicaZG Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Rujan 2011 u 21:10
Evo, prođe moj još jedan "umirovljeničko/radni" dan... uspjela savladati i tvoju galeriju, nauživati se, puno toga naučila...samo smišljam što bih mogla "ukrasti", pardonček kopirati - ipak bolje zvuči, kaj ne!...za početak ću "izbunariti" jednu stvarno veliku, veliku kutiju za beštek...ha, ha...vrlo aktualnu - stigla prije 20 godina iz Libije..stvarno joj treba makeover...
Zanimljivo je koliko su me tvoji radovi motivirali da odmah uzmem kist u ruke i napravim nešto za stvorenje koje jako, jako počinjem voljeti..."onu koju vidim u ogledalu"...fala na pozitivnom utjecaju, vrijeme je da se stvarno počnem više voljeti i da shvatim da to mnogi ljudi imaju kao najnormalnije!
Na vrh
jelsin View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 28
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jelsin Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Rujan 2011 u 21:49
super, prekrasno! kutija za beštek je fenomenalan.
kakav je to premaz na pravokutnoj tacni s ružicama sa vanjske strane? 
Na vrh
jani View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 21 Veljača 2011
Status: Offline
Bodovi: 1559
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jani Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Rujan 2011 u 11:27
Iako nisam stigla pregledati cijelu galeriju i ovih zadnjih par stranica me oduševilo!  Pre-pre-lijepo sve od reda i veselim se što ću slijedećih par večeri imati što pregledavati (a trebat će mi da sve u miru pogledam)Wink
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 45464748>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 1,469 sekundi.