Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Oglasi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Izgubljene pošiljke
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Izgubljene pošiljke

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 6>
Korisnik
Poruka
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Travanj 2009 u 11:52
poslala sam ti jednu koverticu sa 6 vrsta salveta- nakon toga koverticu s još 3 vrste salveta- i koverticu s lukovicama ti još nisam poslala, budem sutra.
Kaj ovo nisi dobila???
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Travanj 2009 u 11:55
Originalno poslano od člana Mamaa Mamaa napisao:

poslala sam ti jednu koverticu sa 6 vrsta salveta- nakon toga koverticu s još 3 vrste salveta- i koverticu s lukovicama ti još nisam poslala, budem sutra.
Kaj ovo nisi dobila???
ne,ovo drugo sta si napisla jos nije stiglo do meneCryCry
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Travanj 2009 u 11:58

čekamo još sutra, nakon toga šaljem opet ove tri salvete- čujemo se oko toga

i onda ko je tu lud? i di šteka?

Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2009 u 12:33
Jednostavno ne idem na sve teme.
Pa sam tako tek sad svratila na ovu.
Dakle Mamaa paket je definitivno otvaran. Da li iz znatiželje ili....
Koliko vidim iznutra je tako kako sam složila.Puno najlona da popuni prazninu radi lišća. Ne vidim da li su  4 bršljane i ?? ružmarina.
 
Jučer sam poslala isti takav paket Božikovinama i usput rekla poštaricama da se Mamaa prošli put žalila da je paket otvaran.Angry Toliko da,  ako su one došle u napast (ista smjena je bila slučajno), da znaju da nismo baš bedasti. E sad čekam vijest od Božikovina.
Na vrh
spring View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 786
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje spring Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2009 u 15:33
Evo ja do sada nisam imal s time problema.. neki dan su mi došle salvete od boki.. velika koverta. i naravno odrapama gore .. valja da se vidi kaj ima unutra..
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 07 Travanj 2009 u 16:01
dobro došla u klub Sve muke vezane uz našu poštu!

meni su tako vec 2 puta parali kovertu CryCry
Na vrh
griva1978 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1612
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje griva1978 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2009 u 14:27
.. što se tiče dužine putovanja možda netko ne zna, ali ima opcija prioritetno ( ne preporučeno nego obično) košta samo kunu više a to je znak da ta pošiljka odmah ide na raspored sljedeće jutro, tako da najčešće pošiljke stignu u roku 24 h ....

...a da meni dolaze stalno otvarane pošiljke ja bih sastavila pismenu žalbu i poslala na ispostavu čija je nadležnost moje područje i na još kopije na  nekih ( isčačkati ) par adresa koje su im više instance, jer ako se JESTE  žalile a stalno vam i dalje dolazi takva pošta ( a drugima ne) očito je do vaših poštara... ja bi bar tako razmišljala...
Na vrh
Magister vitae View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 685
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Magister vitae Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2009 u 17:41
mene je moja pitala sto saljem (malo nepristojno al ajde) tako da nema potrebe otvaratiLOL-ajde bolje to neg izparana koverta
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 08 Travanj 2009 u 19:56
ja sam napisala jednu krtasnu zalbu i poslala je putem maila,ali meni jos uvjek nema pisama sto ih je mamaa poslala
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 09 Travanj 2009 u 11:04
izgubljena posiljka-bolje rečeno nije ni stigla do mene poslala mi kontesa a posiljke nigdje,jos uvjek cekam onu posiljku od mamee sa salvetama i lukovicama u nadi da ce jednog dana doći,al kad?Confused
Na vrh
griva1978 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 01 Srpanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 1612
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje griva1978 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 10 Travanj 2009 u 20:14
...evo i moj prvi prijavak problema sa poštom ( možda ih je i prije bilo a da ne znam????) daklem niti poštara niti obavjesti a paket poslan 6,4 ...a blagdani pred vratima.... pa kaže sasha da se treba raspitati... ja naivno čekala ko kvočka :)))...i zamislite mene sviježe bilje čeka od 7,4 u pošti!!! a nikakve obavjesti.... prem malo ga digla :))))))))  bilje je malo dehidrirano, neko i u blagoj komi.... :( ali nadam se da će doći k sebi :)))))))))).....
...  utorak sljedi prijava kontoloru.... gđe na šalteru moj slučaj komentirale... "a da ste bar vi jedina..." ....

..no rose...preko maila ništa..... ja ću ići osobno i tražiti da me poštar kontaktira i objasni mi kamo je stavio tu cedulju.... a ako nema dobre povatrne informacije ili šikaniranje - pismena prijava u 2 primjerka, 1 da se ispečatira, jedna njima, tražđenje nadoknade štete ( sasha napisala vrijednost paketa 50 kn) na ime unišrtenog bilja a samo zato jer ako su pare u pitanju onda ide na malo veći nivo i malo se više to čuje pa će čuti i taj moj poštar.... koji dođe u uloci, potubi, krpz poluotvoren prozor uzvikene prezime, malo počeka i ode ća.... srećom je moje prezime takvo da nama mora donositi poštu..... :) bar do sada....

...rose.... pošalji u najmanju ruku preporučeno sa povratnicom i naslovi na reklamacije za zaštitu potrošača i pošalji i u centralu split ( tamo si šta ne??) i obavezno u zg....  vjeruj mi iz prve ruke kada je na to povjerenstvo naslovljeno nešto svi skaču ko ludi  ( u jednom sam pa znam... )

p.s možeš se žaliti na podrapane pošiljke i sl... ali teško se možeš žaliti da ti nije siglo pismo za koje nemaš dokaz da je poslano....
Na vrh
marijan023 View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 29
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje marijan023 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2009 u 18:28

Malo šaljem kuvertirane pošiljke tako da ne znam ima li i kod moje pošte takvih problema ali za pohvalu je Hp-express. Jagode su poslane u 10,30 a ja sam ih već primio sutradan u 08,30...Dakle Međimurje-Dalmacija manje od 24 sata, neoštećeno. Očigledno je da i ovi iz pošte žele prebaciti paketnu dotavu na hp-express. Zašto? Obična pošiljka 10 kuna, hp-ekpress 55 Kuna.... Zaključite sami...

Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Travanj 2009 u 22:48
da bi podigla hp expres pošiljku ja sam bome čekala...poslana u četvrtak- garantirana dostava drugi dan do 17h- ja zovem centralu sisku- oni to prosljedili u moju poštu--tek sam ih uspijela podići u pon-- i evo dvije jagodice mi se nisu oporavile- a to zadovoljstvo sam naravno platila 55kn
 
i tko je sad tu lud-- ak je garantirana dostava- ma čuči mi pred vratima do 17h ako treba ja to plaćam- ali ne pošta radi do 14 (ako ju ne zatvore ranije) i subotom uopće ne radi- šta bi mi trebali svaki put kad imamo preporuku ili paket uzimati slobodne dane na poslu????
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Travanj 2009 u 17:33
rose, izgleda da te netko u pošti ne voli. ako nemaš, hitno nabavi psa i dresiraj ga da grize poštara. ionako ne dobivaš pošiljke, ali ćeš mu utjerati strah u kosti.smile188
ja za sada nisam imala problema s poštom. mene se moj poštar sjeti već kad razvrstava poštu pa mi donese na posao, pogotovo ako je preporuka pa da ne moram ići poslije u poštu. zlata vrijedi! već sam mu rekla da mi da ime svog pretpostavljenog da mu pošaljem pismo pohvale.
 
a tema je super, našla sam sve što me zanimalo. hvala vam!smile78
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2009 u 11:31
evo maloprije mi dođe paketić preporučeno i ovaj sto nosi pakete ga je dobio osobno na vrata!
Na vrh
anastazija View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 15 Ožujak 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 1422
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anastazija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2009 u 12:18
ipak ti nabavi psa, ovo danas sa paketom je vjerojatno bilo slučajno.smile225
Na vrh
Božikovine View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 13142
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Božikovine Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2009 u 15:29
Paket iz Vrbovca je stigao na Bol za 40 sati! Malo da pohvalimo naše poštare.
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2009 u 15:30
Originalno poslano od člana Božikovine Božikovine napisao:

Paket iz Vrbovca je stigao na Bol za 40 sati! Malo da pohvalimo naše poštare.
e to se zove dostava! a ne kad putuje  2 tjedna i onda se jos zagubi Cry
Na vrh
Lilly View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 09 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1503
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lilly Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2009 u 11:52
I kod mene je stigao paket za jedan dan i to u jako dobrom stanju (bez ijedne ogrebotine LOLLOL)!!!
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2009 u 14:29
Paketi idu puno brže nego pisma, vrag bi ga znao zašto
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 6>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,172 sekundi.