Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Oglasi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Izgubljene pošiljke
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Izgubljene pošiljke

 Odgovori Odgovori Stranica  123 6>
Korisnik
Poruka
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Izgubljene pošiljke
    Objavljeno: 25 Ožujak 2009 u 13:40
Učinilo mi se zgodnim otvoriti ovu temu čisto da dobijemo neki preglede koliko se naših pošiljki "izgubi" tijekom slanja.
 

Evo ja sam poslala 16.03.2009 u 7.30h pošiljku za balalayku (između ostalih)- sve ostale su stigle na odredište- njena je netragom nestala- službeno objavljujem izgubljena zauvijek. Jučer sam joj ponovno poslala, sad čekam šta će biti.
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
balalayka View Drop Down
Upravo klijam
Upravo klijam
Avatar

Pridružen: 03 Ožujak 2009
Status: Offline
Bodovi: 102
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje balalayka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Ožujak 2009 u 14:03
mamaa, sudeći po mom i tvom poštaru, ako ne zagubi tvoj zagubit će moj (ne zna se koji je luđi) za nas dvije najbolje funkcionira golub pismonošaWink
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2009 u 13:37
Vezano uz današnji paket koji sam primila od bake- slika govori sve:
 
ovako je izgledalo iznutra- nadam se da je tako i poslano
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
monna-1 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2008
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje monna-1 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2009 u 09:35
I meni se ovo događalo, i još uvijek se dogodi smile206 
Najgore je kad nekome nešto pošaljem, a to ne stigne, netko si prisvoji, kako onda primatelju objasniti da je to nestalo, uhvati me osjećaj panike i stida, jer tko zna hoće li mi vjerovati. Sada veće pošiljke uvijek šaljem uz potvrdu, barem imam neki trag. Jednom je i takva nestala, otišla sam u poštu i poslije podužeg naganjanja i raspitivanja pošta međusobno (ako su uopće i pitali), tražila sam naknadu štete. Gospođa mi je doslovno rekla: pa to nije nikakva vrijednost, zašto uopće tražite naknadu?
Rekla sam joj: Nema veze, makar bilo i 3 kune, kupit ću žvake od toga, ali neka se malo pomuče i zaposle (za to su i plačeni), želim zanti gdje je, ako nema, pare na sunce!
...normalno, poslije još 10-tak dana utvrdili su da je izgubljena (vjerojatno oteli vanzemaljci), dobila sam naknadu od 119,00 kn.
Trebamo im svi tako napraviti, pa neka plate za ono to su zabrljali!
"Friends are Flowers in the Garden of Life"
cvjetnavila.blogspot
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2009 u 09:39
meni jučer došla koverta od zagorke ko da su je krave žvakale- naravno obje begonije uništene u potpunostiCryCryCry
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
sanja30 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2008
Lokacija: zagreb
Status: Offline
Bodovi: 189
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanja30 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2009 u 10:42
joj,kako mene to živcira smile206. ja sa svojom poštom već godinama vodim rat,sve je počelo sa telegramima po koje sam redovno morala iči u poštu jer se valjda majmunčiću nije dalo nositi.
 
kovertu mi nerijetko samo u vožnji zafitilji prema ogradi,  dečko je valjda gledao previše filmova pa brije da raznosi novine.
 
već sam mu obečala da ću ga smile175
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 02 Travanj 2009 u 11:00
Neki dan sam negdje čula kako je pošta provela anketu po kojoj su korisnici skoro pa oduševljeni njenim uslugama.
 
A ako se ja na koga ljutim, onda je to pošta. Naš poštar uopće ne nosi preporuke, samo ubaci obavijest u sandučić, bio ti doma ili ne.
Subotom poštu uopće ne nose. Preporučeno pismo koje sam poslala u ponedjeljak još danas (četvrtak) nije stiglo (Lošinj-Rijeka), ali je  zato paket poslan u ponedjeljak u utorak bio u Rijeci, a sve putuje istim kombijem, pa ti budi pametan
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2009 u 22:38
Eto,ja sam među onima zadovoljnima sa poštom.U principu sve što pošaljem stigne za dan-dva(osim rose,no to je njen poštar kriv)a meni osobno je sve stiglo i to u rekordnom roku.Paketi nikada nisu bili ni najmanje oštećeni,EMS-om mi doveze doma i stavi di mu velim,pisma nikad zgužvana nisu,ako kiša pada ni ne ostavlja poštu u sandućiću da ne pokisne....
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 03 Travanj 2009 u 23:20
 Pa i ja sam do sada bila zadovoljna brzinom kojom stižu pošiljke, posebno one poslane najobičnijim putem ( bez preporuka)...jedino mi malo smeta što i moj poštar ne nosi tiskanice i žute kuverte ( koje ne može ubaciti u sandučić) i paketiće do stana nego isto samo ubaci žuti papirić pa ja moram na poštu, a dogodi se da ne mogu isti dan otići jer i tad moras doci predvecer tek pa onda biljke stoje nepotrebno dan više zapakirane...
Na vrh
sanja30 View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 01 Travanj 2008
Lokacija: zagreb
Status: Offline
Bodovi: 189
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje sanja30 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2009 u 09:25
pa, evo samo mala sugestija; kad šaljete veče pakete u drugi grad, možda je najbolje poslati ih autobusom. biljkice stignu isti dan, ne dožive toliko šokova, nema šanse da se zagube. ja šoferu dam za kavu, a nekad neće ni to uzeti.
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2009 u 12:00
na sam spomen pošte meni mrak padne na oči! smile39paket od maslačka7 mi uopče nije bio dostavljen vec sam ja morala ić po njega,al sam isla prvo kod kontolora zalit mu se,poslala u mailu jedno ljepo opširno pismo s opisom njohovih usluga i djelatika,a isti dan popodne sam isla peruzet paket.

probleme sa poštom imam jos od lani od petog mjeseca jer mi od tad pošiljke uopče ne dolaze pa ni preporučene!  ovo sa dostavom paketa je počelo isto lani,premda u zgrdai ima 2 lifta gospodinu je tesko dovuč guzu gore i uručit mi paket iako je to njegov posal i on je za to plačen. skoro svaki put je meni kovert u kojoj su salvete poderana,zguzvana i otvarana!!! ključ od mog sandučića imam samo ja i poštar i nitko drugi! faxeve koje sam slala sa pošte primatelj nije primio,tvrde nije do njih vec do primatelja,reklamaciju mi nisu htjeli uvazit vec sam ponovo plačala isto slanje faxa. meni mamini pismo koje j poslala jos nije stiglo. jesam se raspisala,ljuta sam smile191 bolje da se maknem od ove teme
Na vrh
Magister vitae View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 685
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Magister vitae Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2009 u 21:35
meni je balalayka poslala prkosa jos 31 sad nezz kolko njima treba da dostave posiljku do zg-a
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 04 Travanj 2009 u 23:58
s obzirom da i balalayka ima problem s gubljenjem pošte...ako ga ne primiš u ponedjeljak prekriži pošiljku slobodno...a pošiljci od nje do zg treba dan, maksimalno dva- ovisno o satu slanja
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Božikovine View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 13142
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Božikovine Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2009 u 08:02
Budite realni u zahtjevima prema svojem poštaru.

Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2009 u 10:27
LOLLOLLOLLOLLOLsmile96
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
Magister vitae View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 12 Ožujak 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 685
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Magister vitae Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Travanj 2009 u 10:57
a sta cu ja onda posijat kod clematisa Cry
Na vrh
nbjelovu View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 30 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 1582
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje nbjelovu Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Travanj 2009 u 00:50
Moje iskustvo i misljenje o ovoj temi: u pet godina koliko se bavim slanjem i primanjem bilja, poslala sam i primila doslovce na stotine pisama, po cijelom svijetu. Jedino sto mi se izgubilo je osam  pisama u Bugarsku i iz Bugarske, i to samo u Sofiju i iz Sofije,  i dva pisma jednoj te istoj osobi u Srbiju. Sve ostalo, dakle na stotine pisama,  je uvijek doslo u redu, neotvoreno (osim sto nekad carina zaviri unutra). Bilo je slucajeva da su pisma jako dugo putovala, po dva mjeseca, ali su uvijek stizala. Imala sam i nevjerojatnih ugodnih iznenadjenja, pismo u Indiju stiglo je za 4 (CETIRI) dana, u Iran za sedam!
Dakle,  dok mi se ne dogodi drugacije...ne mogu nego ih hvaliti, i Hrvatske poste i sve poste svijeta.
 
Imala sam jos jednu drugaciju vrstu iskustva: neki ljudi misle da mogu jednostavno slagati da su nesto poslali, pa posto znaju da im nitko ne moze dokazati suprotno, misle da je to super dobra laz...ili da nisu nesto primili, a jesu. Obicnom covjeku koji prima malo pisama ne treba mnogo da povjeruje u takvu laz, jer mu se cini da se pisma zaista lako mogu izgubiti. Ali, to zapravo uopce nije istina: da se pisma lako gube, da postari diljem svijeta otvaraju pisma i ne isporucuju ih, onda cijeli pistanski sustav ne bi imao svrhu niti korist i ne bi mogao opstati. Istina je zapravo potpuno drugacija: pisma se ne gube lako, pisma uglavnom sigurno stizu na destinacije, pa i na one toliko udaljene da nam se od toga zavrti u glavi: iz Splita u neko selo u Indoneziji ili neku kolibicu u Iranu!!! Ja sam imala srecu da sam, sasvim slucajno, zahvaljujuci tome da je internet zaista mali i da se na njemu sve vrti uokrug, doznala za nekoliko takvih lazi, pa ta "neprimljena" ili "poslana a nedobivena" pisma nisam racunala u "postanske greske". No i toga je, u odnosu na uredno isporucena pisma, bilo malo.
 
Dakle ponavljam da ovo iznosim kao ono sto sam ja zakljucila nakon ovih 5 godina i nebrojeno poslanih i primljenih pisama.
 
 
OPG 159365
http://free-st.t-com.hr/hibiskuskodnine/





Na vrh
Božikovine View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 28 Travanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 13142
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Božikovine Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Travanj 2009 u 02:13
Tema je ok samo nek nam netko pokuša objasniti što radi u "OGLASIMA"?
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Travanj 2009 u 09:07
Božikovine- pa u oglasima dogovaramo slanje i tu su zahvale za primljene pošiljke
 
nbjelou- ti si sretnica- ja dok sam živjela u zg (odrasla tamo) primala sve vrste pošiljaka iz tu i inozemstva bez greške- a ipak je zg ogroman grad. Od kad sam tu gdje jesam mala pošta, poštar i svi u pošti sve osobno poznaju, stalno problemi. Evo ti današnji primjer- stigle su mi u petak jagode iz čakovca (HP expres garantirana dostava drugi dan do 17h- ja za to plačam 50kn)- ja ih mogla dobiti tek danas (poslane u čet- primljene pon). Kasnim na posao da ih podignem, u 7 sati čekam da otključaju poštu, uđem unutra, pošta koja se danas treba isporučiti stoji po šalterima, ništa nije uneseno jer se njima neda dolaziti na posao u 5 nego dođu u 6- 6.30, a današnja pošta može čekati do sutra. ja uredno poželim dobar dan pružim papirič o pošiljci a žena počne spuhavati na mene (to je voditeljica te pošte), da ona ukucava poštu u terminal, kaj se nemogu vratiti posle 9Shocked
I sad ko je tu lud???
Pisma i pošiljke koje trebam predati ne predajem na toj pošti nego vozim u 4 selo dalje- stanem ujutro na putu do posla- kod njih pošta uredno razvrstana, žena lijepo primi poštu bez problema i još svaki put provjeri da mi slučajno ne treba R1 račun jer obično šaljem više koverti.
Znači postoji problem u određenim zaposlenicima pošte... a moj stalni poštar je čovjek na mjestu- on nosi ono što mu se dodijeli i ja na tog čovjeka nemogu reči nijednu lošu riječ.
Ali na odgovornu osobu pošte koja ne reagira kad dobije novog poštara i da joj u pošti stoje neisporučene pošiljke stare 15 dana( radi toga sam pisala žalbu u središnjicu pošte i u roku 1h mi je isporučena pošta od dva tjedna- računi kojima je prošao rok dospiječa i sl)- e bogami nije za taj posao.
I onda se ja osječam kao g.... jer se moraš boriti za svoju poštu, što bi trebalo ići samo po sebi.
I zato molim sve ljude kojima šaljem da mi potvrde primitak, jer ako nisu primili da šaljem ponovno da ne ispadne da sam rekla poslala sam a da kao nisam- a to zna biti opterečujuće.
Ne znaš koliko si sretna što ti sve super funkcionira.
A pošiljke za inozemstvo šaljem iz zg- i nikad nije bilo problema (njemačka, francuska, italija).
 
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
rose View Drop Down
*Moderator Foruma
*Moderator Foruma
Avatar
Moderatorica

Pridružen: 16 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 5598
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje rose Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 06 Travanj 2009 u 11:24
evo meni je danas stiglo preporučeno pismo iz Sarajeva al gospodin to ne donosi na vrata vec zvoni i onda kad se sustiš u portun mimoiđeš se sa njim jer je on već na vratima! svima preopručenu poštu nosi na vrata samo meni ne!Confused i mamino pismo koje je poslala nije mi doslo
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  123 6>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,203 sekundi.