Početna stranica Početna stranica > Cvijeće - Forum o cvijeću > Rezano cvijeće i aranžiranje
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Aranzmani sa vjencanja
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Aranzmani sa vjencanja

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 7>
Korisnik
Poruka
Matko View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 15 Prosinac 2007
Status: Offline
Bodovi: 181
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Matko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Siječanj 2008 u 12:16
Fićek je zakon!!!
tko rano rani..... ne čini proljeće!!!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
suncokretic View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 20
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje suncokretic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2008 u 16:00
Ovo je jako, jako lijepo!Clap.
Dolazit ću ovdje češće, sad sam prvi putSmile
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2008 u 16:06
Dobro došla suncokreticu!!!!
Na vrh
suncokretic View Drop Down
Novo sjeme
Novo sjeme
Avatar

Pridružen: 11 Siječanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 20
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje suncokretic Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2008 u 16:20
Hvala! I...ja sam "ona"Wink, ali to se po nicku ne može znati pa ti je oprošteno!Thumbs%20Up
Na vrh
TeaK View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 12 Rujan 2007
Status: Offline
Bodovi: 3272
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje TeaK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2008 u 19:58
Originalno poslano od člana suncokretic suncokretic napisao:

Hvala! I...ja sam "ona"Wink, ali to se po nicku ne može znati pa ti je oprošteno!Thumbs%20Up


Dobro došla Suncokretiću , pa bilo da si "ona" ili "ova" , nadam se da će ti biti ugodno s nama.
Na vrh
Zvjezdana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Siječanj 2008
Lokacija: Zg i okolica :D
Status: Offline
Bodovi: 2055
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Zvjezdana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2008 u 23:05
Evo par mojih slika s mog vjenčanja...



Na vrh
Zvjezdana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Siječanj 2008
Lokacija: Zg i okolica :D
Status: Offline
Bodovi: 2055
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Zvjezdana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2008 u 23:07






Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2008 u 02:25
 Jesu ono ZD tablice na autu?
Na vrh
alkemicar View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 27 Kolovoz 2007
Lokacija: suncani jug :)
Status: Offline
Bodovi: 1384
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje alkemicar Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2008 u 08:29
meni izgledaju kao ZD
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2008 u 08:41
Tako predivne slike!!!!
 
A vid njih umjesto da se dive predivnim slikamai detaljima cvijeća, one uocile tablicu na autu!!!
smile232
Na vrh
Zvjezdana View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 03 Siječanj 2008
Lokacija: Zg i okolica :D
Status: Offline
Bodovi: 2055
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Zvjezdana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2008 u 09:44
Hehe jesu ZD su, kum je iz zd tj i starci moga muža su iz benkovca samo žive već u zg jako jako dugo...

Admine ma cvijeće na autu je spareno totalno bilo... vjenčanje je bilo 7.7. pa je sunce učinilo svoje...
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 15 Siječanj 2008 u 10:32
bez obzira jel spreno il ne,lijepo jesmile91
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2008 u 17:04
 pa naravno da smo se divile i cvijeću i to toliko dugo da nam je onda pogled prošetao i po cijeloj slici...Wink
Na vrh
administrator View Drop Down
administrator
administrator
Avatar
tata-mata foruma ©

Pridružen: 28 Siječanj 2007
Lokacija: Zlatna dolina
Status: Offline
Bodovi: 6910
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje administrator Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Siječanj 2008 u 18:03
Ok, sada si se izvukla!!
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2008 u 20:14
 evo upavo sam se vratila s jedne izložbe koja je ovaj vikend upriličena u Arsenalu, da tamo gdje donata i ja pijemo kavu... Izložbi je tema- vjenčanja...
Iako je kod nas danas uzasno hladno, dala sam si truda i napravila tamo oko 30ak snimaka...kako ih je nemoguće sve staviti ja cu odabrati neke...sad se slike skidaju u photobucket i za nekoliko minuta bit ce dostupne i vama...isplati se malo pričekati...
Na vrh
Donata View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2260
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Donata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2008 u 20:24
Frida svaka čast....smile186 baš se radujem sličicama...
Festival vjenčanja traje i sutra u Arsenalu.... ako me izmotiviraš....idem...smile96
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2008 u 20:35
Da i sutra je još otvoreno...
Evo kad vidiš slike odluči, samo sporo mi ih skida...
Moja preporuka - uvijek se isplati vidjeti lijepe stvari...možda je moglo biti toga više, ali nije ni ovo loše....
Ja neću moći staviti sve slike pa očekujemo tvoje sutra na ovoj temi Wink
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2008 u 20:42
ko će izdržati do sutraaaaaaaaaasmile220
Na vrh
Donata View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 21 Ožujak 2007
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 2260
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Donata Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2008 u 20:50
Originalno poslano od člana frida frida napisao:

Da i sutra je još otvoreno...
Evo kad vidiš slike odluči, samo sporo mi ih skida...
Moja preporuka - uvijek se isplati vidjeti lijepe stvari...možda je moglo biti toga više, ali nije ni ovo loše....
Ja neću moći staviti sve slike pa očekujemo tvoje sutra na ovoj temi Wink


Koja motivacija....frida....smile96 smile122 znaći moram...
Na vrh
frida View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 17 Rujan 2007
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3399
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje frida Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Veljača 2008 u 20:52
shasha, nemoj biti tuzna, evo da lakse docekas sutra slijedi 15ak sličica





























    mislim da je svaki komentar suvišan...uzivajte!
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234 7>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,211 sekundi.