Početna stranica Početna stranica > Hobistika - Forum za hobi > Ostala hobistika > Razni hobi
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - -Moj  - hobi --
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


-Moj - hobi --

 Odgovori Odgovori Stranica  <1234>
Korisnik
Poruka
antun007 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 1709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antun007 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2009 u 14:09
ma ima i on:crkvene peći,dvometarske samostojeće satove,starinske satove,svjećnjake.........a nije ni to baš jeftino,on uglavnom ove velike stvari a ne male upaljaće i to,a ja ti imam novaca za razmjenu:iz stranih zemalja,stare novce itd....
Zašto volim kaktuse?Nikom ne daju da ih ljube.
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Ožujak 2009 u 14:32
niho konacno. Predivna kolekcija, bas puno stvari koje mi nemamo, voljela bih to vidjeti u zivo,a tek mm - uzivali smo gledajuci i sami smo sakupljaci takvih starih stvari, pa nas je tvoja tema posebno obradovala.smile141
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
Mamaa View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 07 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 4461
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mamaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Ožujak 2009 u 10:56
ti nama na kapaljku malo po malo nove slikice stavljaš. smile227stavi još svi mi volimo takve stvari....a da ti otkrijem tajnu...ja još dan danas ponekad znam izmljesti kavu u onakvom starinskom ručnom mlincuWink čisto za gušt
Kako odgojiti dva mala bića u pristojne muškarce?
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Ožujak 2009 u 14:45
Niho vratila si me u djetinjstvo ovim svojim stranicama...
I mi smo imali puno sličnih stvari neke smo imali iste kao i ti ( drveni rezbareni tanjuri, onaj mali drveni bunar, drvena vaza, mlin za kavu), a neke sam viđala jer je to bio dio bosanske kulture. Ti si imala sreću svoje sačuvati a s našim se netko vjerojatno počastio ili tko zna gdje je to sve završilo.
Imala sam sreću da sam prošle godine donijela zidni sat drveni (zlatarne celje) koji je moj pokojni tata kupio davno prije rata, stoji mi u kuhinji kao uspomena na neka lijepa vremena i na moje djetinjstvo...
Na vrh
inaja View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 16 Veljača 2009
Status: Offline
Bodovi: 1007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje inaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Ožujak 2009 u 14:51
e vala ja bi tu jednu kahvu iz šiša jel se tako to kod vas zove
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Ožujak 2009 u 15:05
Proljeće napokon evo i tebe , a je reko šta bi  sa njom krasno iti si se vratila 
@   INAJa hajde odma




Na vrh
spring View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 19 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 786
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje spring Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Ožujak 2009 u 15:31
Ajme koliko lijepih stavari.. pegli ima i ja ali ne znam s čime da je očistim.. pomagajjjj
Na vrh
proljeće View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 7005
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje proljeće Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Ožujak 2009 u 15:50
Originalno poslano od člana niho niho napisao:

Proljeće napokon evo i tebe , a je reko šta bi  sa njom krasno iti si se vratila 
@   INAJa hajde odma




 
Tu sam ja cijelo vrijeme, samo jednostavno ne stignem na sve strane kvalitetno pratiti...
 
A ovog šiša se sjećam kada je moja pokojna  baka pržila kavu u njemu, čak i miris mogu osjetiti...
A oni mali fildžani me podsjećaju uvijek na Baščaršiju i vrijeme studiranja...
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Ožujak 2009 u 23:04
Originalno poslano od člana spring spring napisao:

Ajme koliko lijepih stavari.. pegli ima i ja ali ne znam s čime da je očistim.. pomagajjjj
 

Dobro je očisti sa žicom  onda sa šmirglom papirom i izglačaj , fino je ofarbj i super izgledaWinkWink
Na vrh
minimode View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 23 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 1418
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje minimode Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2009 u 09:54
joj kiliko lipih stvari, jako lijepi hobi niho, pun je uspomena i povijestiSmile
«Ljudi se doživljavaju previše ozbiljno. To je nasljedni grijeh. Da su se pećinski ljudi više smijali, vjerovatno bi svjetska povijest drugačije izgledala.»
O. Wilde
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 31 Ožujak 2009 u 10:53
Tačno tako , ovo me sve podsijeća na moju mamu kad je oa bila djevojka, i nekad se ražalostim ,ali lijepo je da uvijek ima neko da zadrži uspomene na naše didobe roditelje. i ja mislim d ću do kraja istrajati u ovome jer su velike i lijepe uspomene ovdje
Na vrh
kaća43 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 26 Lipanj 2008
Status: Offline
Bodovi: 3004
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kaća43 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 01 Travanj 2009 u 23:36
niho draga,imas prekrasan hobi..kod tebe i trise prava divotasmile93smile79
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2009 u 08:28
Originalno poslano od člana antun007 antun007 napisao:

ma ima i on:crkvene peći,dvometarske samostojeće satove,starinske satove,svjećnjake.........a nije ni to baš jeftino,on uglavnom ove velike stvari a ne male upaljaće i to,a ja ti imam novaca za razmjenu:iz stranih zemalja,stare novce itd....


--- Ma nisam ja mislila da  ti prodami da jenešto tvoje nevrijedno ali samo ovo su vrlo stare svari i drage uspomene ponajviše zato mi toliko vrijede,a nije pitanje novčane vrijednosti-i mi imamo nekoliko kako papirnih tako i kovanih novčanica pa ću pokazati,a ako nešto bude za zamjenu nema problema.Uz sve ove predmete i cvijeće ja rado pročitam i obožavam knjige,romane i imama jednu manju zbirku od rođenja..Shocked
Na vrh
antun007 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 1709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antun007 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2009 u 09:18
moje novčanice:
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Zašto volim kaktuse?Nikom ne daju da ih ljube.
Na vrh
antun007 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 1709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antun007 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2009 u 09:20
zadnje dvije slike su tatini sat i peć
Zašto volim kaktuse?Nikom ne daju da ih ljube.
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2009 u 20:29
Baš je predivno
Na vrh
antun007 View Drop Down
Odrastao grm
Odrastao grm
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Status: Offline
Bodovi: 1709
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antun007 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2009 u 21:16
Hvala niho
Zašto volim kaktuse?Nikom ne daju da ih ljube.
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2009 u 19:36
Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2009 u 19:44
-I ovi primjerci,a neki snimci kovanica mi nisu uspijeli pa kada snimim ostali dio kovanica pokazaću sada evo nekoliko papirnih primjeraka.


Na vrh
niho View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 08 Siječanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 9297
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje niho Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 18 Travanj 2009 u 19:50
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1234>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,188 sekundi.