Početna stranica Početna stranica > Ostalo - Sve i svašta o biljkama i cvijeću > Sajmovi i izložbe
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Festival cvijeća u Crikvenici
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Festival cvijeća u Crikvenici

 Odgovori Odgovori
Korisnik
Poruka
primorka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 769
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje primorka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Tema: Festival cvijeća u Crikvenici
    Objavljeno: 16 Travanj 2009 u 21:10
Obavijestila sam na riječkoj kavici, ali red je da i ovdje kažem.
 
Od 17. do 19. 4. će se u Crikvenici održati Prvi festival cvijeća. U sklopu manifestacije održat će se prodajna izložba cvijeća, sadnica, vrtnog programa, uređenje interijera i eksterijera.
 
Svi ste dobrodošli!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 16 Travanj 2009 u 23:05
Eto i mene baš nema, i to je to, no draga aparat u ruke i malo poslikaj za nas.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
primorka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 769
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje primorka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2009 u 20:22
Evo kratak izvještaj za sve koje zanima:
 
Prvi dan Prvog festivala cvijeća započeo je prigodnim programom u kojem su dječica obučena u rožice plesala i recitirala te pozdravnim govorom organizatora. Nažalost nemam fotografiju tog dijela jer sam smotana kao što jesam, zaboravila fotić.
 
Na prvi pogled to je jedna velika cvjetna placa što je mene pomalo razočaralo jer sam očekivala puno više cvjetnih aranžmana i cvjetnih postava. Ali pogled na prekrasnu hrpu cvijeća odmah popravlja raspoloženje.
Ali da ne duljim, ispravila sam grešku i otišla po fotoaparat pa vam donosim djelić ugođaja s crikveničke palade:
 
Teta prodaje šarene rožice:
Na vrh
primorka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 769
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje primorka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2009 u 20:24
Carstvo visećih cvijetova:
 
 
 
Jedan primjerak fuksije (prodaju se po cijeni od 100 kn - 150 kn):
 
Na vrh
primorka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 769
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje primorka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2009 u 20:25

Ukrasno grmlje:

Na vrh
primorka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 769
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje primorka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2009 u 20:26
Ruže (svih oblika i boja):
 
Na vrh
primorka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 769
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje primorka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2009 u 20:28
I trajnice razne po cijeni od 10 kn:
 
Na vrh
primorka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 769
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje primorka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 17 Travanj 2009 u 20:31

To vam je to za danas.

Ima svega što vam srce poželi, ali cijene i nisu baš niske (nije što sam škrta primorka, ali mislim da se neke biljčice daju i jeftinije kupiti Wink ).
Na vrh
andrea01 View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Svibanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 5238
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje andrea01 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2009 u 08:16
Hej, predivne slikice i hvala ti što si nam uspjela prenjeti događaja do našeg oka. Wink Clap

A cijene, to ti tak uvijek.
Na vrh
fuksija View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 16 Srpanj 2008
Lokacija: Norway
Status: Offline
Bodovi: 750
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje fuksija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2009 u 21:10
Prekrasna izlozba cvijeca.
Bas lijepo od tebe sto si stavila slike, pa da i mi mozemo uzivati u toj ljepoti.
pozdrav iz Norveske
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 19 Travanj 2009 u 22:35
Primorka hvala ti na ovome kad već nisma imala priliku biti tamo da bar malo uživam.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
hoya View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 26 Rujan 2008
Lokacija: rijeka
Status: Offline
Bodovi: 6573
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hoya Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2009 u 17:02
Mene sram, ja sam ponjela aparat, a kad sam htjela slikati moji su me napali: Pa šta ti nisi ponjela aparat za slikati nas!
Luda žena. Od šoka što su me skužili nisam slikala ni njih ni cvijeće!
 
Uz put Primorka, oprosti što ti se nisam javila, ali odluka o izletu je iznenadila i mene! 
Prijateljstvo nije velika stvar,nego milion malih stvari. E. HABERT
Na vrh
primorka View Drop Down
Mladi grm
Mladi grm
Avatar

Pridružen: 22 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 769
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje primorka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 20 Travanj 2009 u 22:31

Nema problema Hoya, bit će još prilika za druženje Wink.

I čestitam na ulovu krumpirka (i ja sam jednog donijela doma Smile)!
Na vrh
shasha View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 25 Ožujak 2007
Status: Offline
Bodovi: 11064
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje shasha Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 24 Travanj 2009 u 10:56
Naravno da opet kasnimWacko
Sve je krasno no šokirala sam se kad si rekla da su fuksije po 100-150kn!!!!!!smile39Koliko se fuksija za taj novac može kupiti!!!!!!!
Svejedno,lijepo se prošetati i gledati svo to cvijeće.Jedva čekam da kod nas počnu neki sajmovi,izložbe.
Na vrh
 Odgovori Odgovori
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,234 sekundi.