Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Cvijeće i ostale biljke u mom dvorištu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Cvijeće i ostale biljke u mom dvorištu

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4344454647 159>
Korisnik
Poruka
Jurica View Drop Down
Već proklijao
Već proklijao
Avatar

Pridružen: 16 Prosinac 2009
Status: Offline
Bodovi: 234
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Jurica Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 30 Prosinac 2009 u 19:40
Pogledala slide-ove,super kad sve ide jedno za drugim!Limun pod snijegom mi je posebno drag.Božični slide,priča u crvenom,božični kaktus i žive biljke koje si kupila,baš lijepo!!!
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Siječanj 2010 u 02:22
Već desetak dana nisam bila ovdje...Posjećivala sam tuđe vrtove i druge stranice...Danas je bio lijep sunčan dan pa sam sa fotićem pregledala sto se događa sa biljčicama.Ima lijepih, ali ružnih vjesti....Neke biljke su dobro i imaju pomake, dok su mi neke i smrzle...Najgore mi je da su limuni koje nisam pobrala smrzli na stablu...Stablo je ofureno ali valjda će biti ok....
Drage moje BAKA, RETRIVER SARA, NIHO, STEFKAJA, SMRCKO, CIMICIFUGA i JURICA hvala vam što ste bile na mojim stranicama i što ste pohvalile moje  novitete,tj slideshow-ove koje sam izradila...Dobro su ispali pa sam i ja zadovoljna sa njima...Kad budem od volje napraviti ću još koji...Za sada samo nekoliko novih sličica iz vrta....smile79
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Siječanj 2010 u 02:28
Procvjetao je i ovaj jasmin,odnosno mislim da se zove čemin, ako nije ispravite me...
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Siječanj 2010 u 02:31
Visibabe u jednoj posudi bojažljivo izviruju....
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Siječanj 2010 u 02:34
Bergenija također bojažljivo izbacuje cvjetiće i to čini prvi puta...
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Siječanj 2010 u 02:38
Zimske trešnje su uvijek u formi,bilo hladno,bio snijeg ili sunce....
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Siječanj 2010 u 02:40
Azalea kupljena na akciji uživa na suncu....
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Siječanj 2010 u 02:43
Adenium dobiva novu grančicu....
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Siječanj 2010 u 02:47
Za večerašnji kraj akcijska ciklama uživa na suncu i zraku....
sutra je novi dan
Na vrh
Flavia View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 3344
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Flavia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Siječanj 2010 u 09:30
Prekrasno JagodaBig%20smile, oduševljena sam ovim zadnjim fotkicama. Sve su ti biljke lijepe! Ovaj krasni jasmin ti se zove jasminum nudiflorum i stvarno je prekrasan, još je bolja činjenica da cvate sada po zimi! ClapVisibabe me baš vesele...znači ide proljeće, hvala bogu, a nova grančica na adeniumu, WOW...ma super...što više bude razgranat, imat će i više cvjetića! ClapClap
Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Siječanj 2010 u 10:19
Jagoda ja se samo mogu ponavljati.
Prekrasne biljke ali i dobro oko i odlične snimke! Pogotovo ove izbliza! Majstor fotografije!Clap
Na vrh
stefkaja View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 14 Travanj 2009
Status: Offline
Bodovi: 3563
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje stefkaja Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Siječanj 2010 u 10:22
Prekrasno..
Na vrh
kontesaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Listopad 2007
Lokacija: Zagorje
Status: Offline
Bodovi: 6195
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje kontesaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 11 Siječanj 2010 u 10:43
Jagoda, slidovi su odlični, pogotovo onaj božićni Thumbs%20Up pofurene aloe bi mogle biti smrznute aloe na žalost, ali neka njih pa se možda predomisle Confused
ova zimska trešnja ti je pravi grm, a moje se tako nekako vuku...ima kakva tajna?
Čuda se događaju samo onima koji u njih vjeruju :)

Zagorski bregi
Na vrh
Lantana View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 31 Listopad 2008
Lokacija: Bol
Status: Offline
Bodovi: 6857
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Lantana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Siječanj 2010 u 09:54
Kod tebe je uvijek lijepo i po snijegu i po suncu. Clap
život je more
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Siječanj 2010 u 23:04
Originalno poslano od člana Flavia Flavia napisao:

Prekrasno JagodaBig%20smile, oduševljena sam ovim zadnjim fotkicama. Sve su ti biljke lijepe! Ovaj krasni jasmin ti se zove jasminum nudiflorum i stvarno je prekrasan, još je bolja činjenica da cvate sada po zimi! ClapVisibabe me baš vesele...znači ide proljeće, hvala bogu, a nova grančica na adeniumu, WOW...ma super...što više bude razgranat, imat će i više cvjetića! ClapClap
Flavia hvala ti na posjeti i imenu za moj jasmin,moram to zapisati da ga zapamtim....On je zanimljiv jer cvjeta sada po zimi i ništa mu ne smeta,ni zima, ni snijeg,ni bura...Ako ga nemaš poslati ću ti grančicu...Visibabe vire, a počeli su i jaglaci to je svakako najava proljeća...Adenium dobiva nekoliko novih  grančica,što me posebno veseli....WinkWinkWink
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Siječanj 2010 u 23:16
Originalno poslano od člana kontesaa kontesaa napisao:

Jagoda, slidovi su odlični, pogotovo onaj božićni Thumbs%20Up pofurene aloe bi mogle biti smrznute aloe na žalost, ali neka njih pa se možda predomisle Confused
ova zimska trešnja ti je pravi grm, a moje se tako nekako vuku...ima kakva tajna?
Kontesa hvala ti na posjeti i pohvalama...Neke aloe su pofurene, a neke su skroz ostale u redu, tako da mi ih neće faliti...Zimska trešnja mi je baš veliki grm kojem izgleda ništa ne smeta. I po ljeti i po zimi uvijek je zelen,otporan na sve moguće atmosferske promjene...Imam puno malih trešnjica ako želiš poslati ću ti,samo ostavi adresu...smile78
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Siječanj 2010 u 23:25
Drage moje BAKA, STEFKAJA i LANTANA hvala vam na posjeti mom dvorištu i pohvalama za moje cvijeće...Trudim se mojim fotićem zabilježiti sve promjene koje se događaju i to onda naravno pokazati ovdje...smile79
sutra je novi dan
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Siječanj 2010 u 23:48
lijepo i cvijetno, raduje me da adenium napreduje
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 13 Siječanj 2010 u 23:52

Evo još nekoliko aktuelnih sličica.....Prvo Mlječika odnosno Euphorbia od Korjenka,koja je u kući na svijetlom mjestu i stalno ima cvijetiće...

sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 14 Siječanj 2010 u 00:00

Evo i bijele Euphorbie....

sutra je novi dan
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 4344454647 159>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,531 sekundi.