Početna stranica Početna stranica > Vrt - Forum o vrtovima > Moj vrt u slikama
  Aktivne teme Aktivne teme RSS Feed - Cvijeće i ostale biljke u mom dvorištu
  Pomoć Pomoć  Pretraga foruma   Događanja   Registracija Registracija  Prijava Prijava


Cvijeće i ostale biljke u mom dvorištu

 Odgovori Odgovori Stranica  <1 8081828384 159>
Korisnik
Poruka
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Srpanj 2010 u 04:17
Sad sam vidijela da mi se je duplirala slika koju ne znam pobrisati....Htjela sam vam pokazati JAKOBINIJU u punom cvatu....Evo je sada..
 
 
Još nekoliko sličica crvenog zvončića odn KOHLERIE...
 
 
 
Vrlo je zanimljivo kako su kroz rupe na pitaru izvirili izdanci koji će isto uskoro procvjetati...
 
 
Za kraj rascvjetana DELOSPERMA....
 
sutra je novi dan
Na vrh
Sponzorirani linkovi


Na vrh
Mira021 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 18 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 3188
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Mira021 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 25 Srpanj 2010 u 06:22
Prekrasno cviće,pažljivo po ukusu odabranoThumbs%20UpTeško bi bilo izdvojiti što je lipšeClapsmile64
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2010 u 02:28
Miro hvala ti na posjeti i pohvalama...Cvijeće je ovih dana malo bolje, odahnulo je kao i mi kad su prestale one grozne sparine...smile94
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2010 u 03:12
Evo još malo novih slika...
Procvjetala mi je roza anemona iako kažu da ona cvjeta kasnije....Ovo je poklon od Zvonkice, hvala Zvonkice...
 
 
 
Ova orhideja dendrobium procvala je kad sam je već otpisala...To je inače prva orhideja koja je kod mene procvjetala, nakon što je kupljena sa cvijetom...Jupiiii---Osim cvijeta rastu i mladi izdanci...
 
 
 
Evo i moje scevole koja nije tako bujna i tako plava kao kod Flavie..
 
 
Za kraj malo hibija, nisu kao kod Hane, ali su isto lijepi na svoj način...
 
sutra je novi dan
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2010 u 07:09
krasan ti je hibi pa što bi ti? A orhicu prskaj po korijenju svaki drugi dan barem da potakneš rast novih izboja.Ova vrsta dendrobiuma ne bi smjela sad biti bez lišća tak da mu nešto fali pa mu trebaju novi izdanci koji će zamjeniti ove stare
Na vrh
antonija View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 29 Travanj 2010
Lokacija: župa dubrovačka
Status: Offline
Bodovi: 5001
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje antonija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2010 u 07:13
smile227koliko lijepog cvijeća, prekrasno, prava uživancija. Pregledala sam 2 puta i uživala u tplikoj ljepoti!
jučer je samo san,a sutra samo vizija: no ako danas živiš dobro, svako jučer postaje san o sreći, a svako sutra vizija nade. Stoga se pobrini za danas.

Na vrh
baka View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 14 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 14388
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje baka Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2010 u 10:09
Prekrasno cvijeće po običaju kod tebeClapClapClapOvaj put dižem palac za jakobiniju!Big%20smile
Na vrh
anči39 View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 3042
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje anči39 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2010 u 21:09
Kakve krasne primjerke cvijeća imaš ,dođe mi da se posramim pred njima
"pravi prijatelj je ona osoba koja te drži za ruke i dodiruje tvoje srce!"
Na vrh
smrcko View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Najljepši ljubimac u vrtu 2018

Pridružen: 17 Lipanj 2008
Lokacija: Teška planina
Status: Offline
Bodovi: 18305
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje smrcko Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2010 u 21:29
Koji lijepi primjerci cvijećasmile64
Ne nasljeđujemo Zemlju od naših predaka, posuđujemo je od naše djece.
Na vrh
mali kaktus View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
DONATOR

Pridružen: 10 Ožujak 2010
Lokacija: Međimurje
Status: Offline
Bodovi: 9133
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje mali kaktus Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 27 Srpanj 2010 u 21:58
Svaki cvijet zrači svojom ljpotomClap
Na vrh
bromelija View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar
No.3 Najljepše orhideje2014

Pridružen: 09 Svibanj 2009
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 3292
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bromelija Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Srpanj 2010 u 15:55
smile227imaš preljepo cvijeće što bi htjela jakobinija je prekrasna, a sceveola je druge boje nego flavijina i ništa ne zaostaje u ljepoti baš kao niti hibijismile64
Na vrh
forzicija2005 View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar

Pridružen: 04 Ožujak 2010
Status: Offline
Bodovi: 826
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje forzicija2005 Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Srpanj 2010 u 17:55
Pogled na more sa terase a uz to još i pogled na svo ovo krasno cvijeće ma nemam riječi osim smile181
Na vrh
Triša View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
ZLATNI DONATOR

Pridružen: 04 Siječanj 2008
Lokacija: Rijeka
Status: Offline
Bodovi: 19699
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje Triša Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Srpanj 2010 u 22:31
Sad sam zavirila nakon što smo pričale o tvojem cvijeću i mogu ti reć da su bugice prekrasne, a sad sam konačno vidjela i pandoreu, baš je super.
RIJEKA

"NEVERA S KVARNERA" odabrala "otok"
Na vrh
bergenia View Drop Down
Trajnica
Trajnica
Avatar
DONATOR

Pridružen: 17 Veljača 2008
Status: Offline
Bodovi: 2776
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje bergenia Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 28 Srpanj 2010 u 22:54
Zaista ti je krasno cvijeće, a po ovj vrućini da se uspjelo održati - valja sve pohvale iskazati gazdarici!
Reći ću samo ovo;
Imam ju i ja!smile102 Imam ju i ja! smile102(Zaista čudno jer uopće ne volimo isto cvijeće)
 
Na vrh
hana View Drop Down
Neukroćena biljka
Neukroćena biljka
Avatar

Pridružen: 05 Srpanj 2007
Status: Offline
Bodovi: 4007
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje hana Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Srpanj 2010 u 17:39
metlu u ruke Wink sanduće je puno,otišao mi monolog daleeeekoooooo nekud
Na vrh
gioiaa View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 03 Travanj 2008
Lokacija: .
Status: Offline
Bodovi: 16587
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje gioiaa Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Srpanj 2010 u 20:07
Divna ti je ta roze anemona,moja bijela je puna pupova
Na vrh
OTOK View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar
Kreator Cvijet.info enciklopedije

Pridružen: 26 Rujan 2008
Status: Offline
Bodovi: 13777
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje OTOK Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Srpanj 2010 u 21:44
Prekrasno cvijeće Jagoda.

Što je sa pamukom i paprom (valjda sam dobro zapamtila da si to sijala)
Na vrh
springy View Drop Down
Pustio korijenje
Pustio korijenje
Avatar

Pridružen: 05 Travanj 2010
Status: Offline
Bodovi: 447
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje springy Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 29 Srpanj 2010 u 21:44
Moji favoriti ovaj put su jakobinija, bijela bugenvila, šatirana dipladenija (nisam ni znala da takve ima za kupit) i TOVARA VIRGINIANA - stvarno predivne biljke!!!smile78
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Kolovoz 2010 u 03:12
Već dugo nisam bila tu, uvijek je nešto drugo hitnije..Noćas sam krenula u rješavanje zaostataka pa se prvo zahvaljujem svim dragim posjetiocima moga cvijeća na posjeti i pohvalama.Hvala puno GIO, OTOK, BERGENIJA, BROMI, FORZICIJA, TRIŠA, HANA, ANTONIJA, SMRCKO, MALI KAKTUS, BAKA, ANČI39 i SPRINGY što redovno obilazite moju stranicu.
OTOK postavila si nezgodno pitanje, ništa mi nije niklo od specijalnih biljaka koje sam posadila.Baš sam ljuta, ali valjda će biti više sreće drugi put..
BERGENIJA poznata prića, opet imamo isto cvijeće, ovaj puta jakobinija...Zaključujem da imamo iste ukuse i to ja bi rekla profinjene....
TRIŠA drago mi je da ti se sviđa pandorea, baš je lijepa biljka sa  prekrasnim cvijetovima. Nadam se da će se održati i da će biti pelcera....
GIO drago mi je da će i tvoja anemona uskoro cvjetati...smile79
sutra je novi dan
Na vrh
jagoda View Drop Down
Cvjetni guru
Cvjetni guru
Avatar

Pridružen: 15 Veljača 2009
Lokacija: Croatia
Status: Offline
Bodovi: 5241
Opcije poruke Opcije poruke   Hvala (0) Hvala(0)   Citiranje jagoda Citiranje  OdgovoriOdgovor Direktni link do posta Objavljeno: 05 Kolovoz 2010 u 03:41

Evo i malo novih slika...Kao prvo zahvaljujem dragoj Otok koja me je razveselila sa pošiljkom sukulenata...

 
 
 
 
 
Posađeni sukiji zajedno sa Hoyinim, jer sam ih i  od nje dobila kad sam nedavno bila kod nje u prolazu...Hvala Hoya i tebi....
 
 
Evo još jednog poklona od Hoye, hoya koja će nadam se jednog dana cvjetati kao i njena.....Još sam dosta toga donijela doma ali pokazati ću kad poraste i procvjeta...
 
 
Kad smo već kod sukija evo malo mojih ....Burito iz MBM-a se je dosta podebljao....
 
 
 
Procvjetao je i ovaj kaktus
 
 
Vodenica papagajka stalno cvjeta i grana se...
 
sutra je novi dan
Na vrh
 Odgovori Odgovori Stranica  <1 8081828384 159>
  Prosljedi temu   

Pređi na drugi forum Forumska ovlaštenja View Drop Down

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.15
Copyright ©2001-2013 Web Wiz Ltd.

Stranica je generirana u 0,359 sekundi.